خبر
آلومینیوم  
در سفر معاون اول رئیس جمهور به منطقه لامرد مطرح شد:

جهانگیری: طرح آلومینیوم جنوب در ماه های آینده، راه اندازی می شود

می متالز - معاون اول رئیس جمهور از طرح آلومینیوم جنوب به عنوان یکی از پروژه های مهم کشور در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی یاد و اعلام کرد: آلومینیوم از صنایع اصلی و مورد نیاز کشور به شمار می آید و قرار است کارخانه آلومینیوم جنوب، در ماه های آتی به بهره برداری برسد.

به گزارش می متالز، اسحاق جهانگیری امروز در سفر به استان فارس، هدف از حضور در منطقه ویژه اقتصادی لامِرد را بازدید از روند راه اندازی این پروژه مهم ذکر کرد و اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا با رفع موانع پیش رو، آلومینیوم جنوب طی ماه های آتی به بهره برداری رسد.

وی گفت: طی دو سال پایانی دولت، یک مجموعه کامل از صنایع بزرگ در سراسر کشور در حال اجرا است که باید بر روی آن ها تمرکز کنیم تا هرچه سریعتر راه اندازی شوند.

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد که در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد قرار است در فاز نخست 100 هزار تن شمش آلومینیوم در سال تولید کند.

بنابر این گزارش، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در منطقه ویژه اقتصادی لامرد از بخش های مختلف پروژه در دست احداث کارخانه تولید آلومینیوم دیدن کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید معاون اول رییس جمهور از پروژه آزادراه همت - کرج

می متالز - معاون اول رییس جمهور فردا صبح به منظور بررسی روند اجرای کار و پیشرفت آزادراه همت- کرج از این پروژه بازدید می‌کند.
 بهرام شکوری، عضو شورای راهبردی احیا و فعال‌سازی معادن کوچک و متوسط:

احیای معادن کوچک در دامن بزرگان معدنی

می متالز - ۸ مرداد، همایش نهضت راه‌اندازی معادن کوچک و متوسط که به عنوان یک طرح اقتصاد مقاومتی در نهاد ریاست جمهوری تصویب شده، قرار است برگزار شود.
 معاون وزیر صنعت:

اختیارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید افزایش می یابد

می متالز - معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای تامین ضمانت اجرایی برای تصمیمات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اختیارات این ستاد افزایش می یابد.
 استاندار اردبیل خبر داد

شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان در اردبیل احداث می شود

می متالز - در سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان به همراه هیئتی از استان اردبیل مقرر شد شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان در اردبیل احداث شود.
 

جهانگیری مصوبه تداوم اجرای واحد کنسانتره را ابلاغ کرد

می متالز - معاون اول رئیس جمهوری مصوبه تداوم اجرای پروژه واحد کنسانتره شرکت صنعتی معدنی توسعه ملی و واحد گندله سازی آن را ابلاغ کرد.
 

افزایش 2 برابری تولید آلومینیوم در کشور با احداث کارخانه لامرد

می متالز - مدیر اجرایی آلومینیوم جنوب از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی کارخانه بزرگ آلومینیوم جنوب خبرداد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما