خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

بازدید سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا از استان Liguria و شرکت ایراسکو

می متالز - روز گذشته، دکتر حمید بیات سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا از استان Liguria و شرکت ایراسکو بازدید کرد.

به گزارش می متالز، در بازدید روز گذشته دکتر حمید بیات از استان Liguria جلسات مهمی با مدیرعامل شرکت Ansaldo Energia و اتاق بازرگانی شهر جنوا با حضور فعالان اقتصادی ایتالیایی و نماینده رییس جمهور ایتالیا در استان Liguria برگزار شد.

همچنین دکتر بیات جلسه ویژه ای را به بازدید از شرکت ایراسکو و دیدار با شرکت‌های ایتالیایی که با کشور ایران مبادلات تجاری دارند اختصاص داد که آخرین وضعیت همکاری ها ،چالش ها و فرصت ها بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد موارد مطرح شده در جلسات مقامات عالی دو کشور بررسی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آرسلورمیتال ایتالیا فورس ماژور اعلام کرد

می متالز - پس از حادثه برخورد چرثقیل در کارخانه Taranto که چهارشنبه هفته گذشته اتفاق افتاد، آرسلورمیتال ایتالیا اعلام فورس ماژور کرد.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت:

پیشتازی تولید فولاد ایران از ایتالیا و فرانسه/ نوسازی هزار اتوبوس و کامیون در ۲ سال آینده

می متالز - رحمانی از توانمندی تولید بومی فولاد خبرداد و گفت: تولید فولاد ما دو برابر مصرف ماست و در تولید این محصول توانسته‌ایم ایتالیا و فرانسه را پشت سر بگذاریم.
 در دیدار معاون وزیر صمت با معاون وزیر توسعه اقتصادی ایتالیا تأکید شد:

تقویت همکاری شرکت‌های کوچک و متوسط ایران و ایتالیا

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان که در رأس هیأتی به منظور بازدید از نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو و آشنایی با ظرفیت‌های موجود در این حوزه به ایتالیا سفر کرده بود، با معاون وزیر توسعه اقتصادی آن کشور دیدار کرد.
 

آغاز به کار نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو بلونیا ایتالیا با حضور یک هیأت ایرانی به سرپرستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

می متالز - نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو (Autopromatec 2019) با حضور ۳۲ کشور و بیش از ۱۵۰۰ شرکت کوچک و متوسط در زمینه تولید قطعات و خدمات پس از فروش خودرو در بلونیا ایتالیا آغاز به کار کرد.
 

اعتصاب گسترده کارکنان شرکت هواپیمایی آلیتالیا

می متالز - شرکت هواپیمایی ایتالیایی آلیتالیا بیش از ۳۰۰ پرواز خود را در پی اعتصاب ۲۴ ساعته کارکنانش لغو کرد.
 

کاهش ارزش یورو و یوان در بازارهای جهانی/ پوند به پایین‌ترین میزان طی ۴ ماه رسید

می متالز - پس از اظهارات معاون نخست‌وزیر ایتالیا درباره این‌که اتحادیه اروپا به کشورش ضربه می‌زند ارزش یورو در بازارهای جهانی با کاهش روبه‌رو شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما