خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

بازدید سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا از استان Liguria و شرکت ایراسکو

می متالز - روز گذشته، دکتر حمید بیات سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا از استان Liguria و شرکت ایراسکو بازدید کرد.

به گزارش می متالز، در بازدید روز گذشته دکتر حمید بیات از استان Liguria جلسات مهمی با مدیرعامل شرکت Ansaldo Energia و اتاق بازرگانی شهر جنوا با حضور فعالان اقتصادی ایتالیایی و نماینده رییس جمهور ایتالیا در استان Liguria برگزار شد.

همچنین دکتر بیات جلسه ویژه ای را به بازدید از شرکت ایراسکو و دیدار با شرکت‌های ایتالیایی که با کشور ایران مبادلات تجاری دارند اختصاص داد که آخرین وضعیت همکاری ها ،چالش ها و فرصت ها بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد موارد مطرح شده در جلسات مقامات عالی دو کشور بررسی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رتبه جهانی دهم در تولید فولاد؛ افتخار ملی

می متالز - روز دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ریاست محترم جمهوری برای افتتاح فاز یکم مجتمع فولاد در بافت کرمان، با نشاط اعلام کردند «افتخار ما در این است که فناوران و جوانان دانشمند ایرانی رتبه جهانی ایران عزیز در تولید فولاد را در این شرایط سخت از مرتبه سیزدهم به رتبه دهم رسانده و در این مسیر ما توانسته‌ایم کشورهای صنعتی فرانسه و ایتالیا را در این تولید استراتژیک پشت سر بگذاریم و دو پله در این هماوردی فنی-اقتصادی ترقی کنیم.»
 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد؛

برقراری مجدد پروازهای "هما" به شهر رم ایتالیا

می متالز - هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران"هما" از روز دوشنبه ۱۱ آذرماه(دوم دسامبر)، پروازهای خود به شهر رم ایتالیا را از سر می‌گیرد.
 

پیشنهاد بخش خصوصی برای توسعه همکاری با ایتالیا

می متالز - رئیس اتاق ایران در دیدار با سفیر ایتالیا در تهران، با اشاره به سوابق خوب دو کشور در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی، ابراز امیدواری کرد با توجه به اراده طرفین برای تداوم این تعاملات، در آینده همکاری‌هایی دوجانبه به‌صورت منطقه‌ای و در قالب تعامل استان‌های دو کشور، برنامه‌ریزی و دنبال شود.
 

کارخانه جدید فیات در قلب ایتالیا

می متالز - فیات‌ - کرایسلر بنا دارد تا یک مجموعه طراحی و تولید باتری برای خودروهای برقی را در منطقه تورین ایتالیا راه‌اندازی کند و گفته می‌شود که ارزش این سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیون یورو خواهد بود. قرار است باتری‌های جدیدی که در این سایت تولید می‌شوند همگی روی مدل‌های برقی جدید فیات در آینده نصب شوند.
 

هیات تجاری اتاق مشترک ایران و ایتالیا پنجم آذر به میلان اعزام می‌شود

می متالز - هیات تجاری اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا در حوزه نساجی، چرم، لوازم‌ آرایشی، طلا، جواهر، مواد غذایی، کاشی و سرامیک و سازندگان عینک پنجم الی هشتم آذر ماه به میلان ایتالیا اعزام می‌شود.
 

تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه میدکو

می متالز - گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) برای هفتمین سال متوالی تمدید شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما