خبر
بورس کالا  

پذیرش ۳ محصول در بازار فرعی بورس کالای ایران

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که در دویست و سی و سومین جلسه کمیته عرضه در بازار فرعی بورس کالای ایران سه محصول مورد پذیرش قرار گرفت.

به گزارش می متالز، بر اساس اعلام مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران، ۱۰ هزار عدد کالای بشکه خالی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و سی و سومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۲ تیر ماه ۹۸ در بازار فرعی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.

همچنین ۵۰ هزار اصله کالای تراورس چوبی فرسوده و ۲۰ هزار تن کالای ضایعات فلزی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و سی و سومین جلسه کمیته عرضه در بازار فرعی بورس کالای ایران مورد پذیرش قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور ۲۵ کشور در کنفرانس بین المللی ایستگاه‌های آینده

می متالز - مدیرعامل راه آهن از برگزاری کنفرانس بین المللی ایستگاه‌های آینده برای اولین بار در آسیا توسط ایران خبر داد و گفت:‌ در این کنفرانس ۲۵ کشور حضور خواهند داشت.
 

دیدار مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با علی لاریجانی

می متالز - صبح امروز چهارشنبه، ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸ سعید رسولی، مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
 

قطار دانشجویی «ریل باس» برای مسیر تبریز جلفا و بالعکس راه اندازی شد

می متالز - رئیس دانشگاه تبریز گفت: تفاهم نامه‌ای بین دانشگاه تبریز، اداره کل راه آهن آذربایجان و فرمانداری شهرستان تبریز به منظور راه اندازی قطار دانشجویی «ریل باس» برای روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته در مسیر "تبریز-جلفا" و بالعکس منعقد شد.
 لاریجانی در دیدار مدیرعامل راه آهن عنوان کرد

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی

می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و کلان برای تامین مالی از طریق اتحادیه شرکت های داخلی و فاینانس تاکید کرد.
 معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران مطرح کرد؛

تحولی بزرگ در صنعت پتروشیمی با رواج تامین مالی از مسیر بورس

می متالز - رضا محتشمی پور گفت: صنعت پتروشیمی سهم پررنگی در رونق معاملات بورس کالای ایران دارد که با رواج تامین مالی پتروشیمی ها از مسیر ابزارهای مالی بورس کالای ایران، شاهد تحولی بزرگ و دستاوردهای جدیدی در این صنعت خواهیم بود.
 سلطانی نژاد در جمع مدیران صنعت پتروشیمی مطرح کرد؛

​‎۳ راهکار بورس کالا برای تامین نیازهای بازار پتروشیمی

می متالز - مدیر عامل بورس کالای ایران در گردهمایی مدیران عامل شرکت های پتروشیمی گفت: قراردادهای بلندمدت به منظور بهبود برنامه ریزی فروش و تامین کالا برای آینده، فروش نسیه (اعتباری) و انتشار اوراق خرید دین کالایی به منظور تامین مالی خریدار و عرضه کننده و قرارداد سلف و سلف موازی استاندارد نیز به منظور تامین مالی عرضه کننده از ابزارهای کاربردی بورس کالا هستند که می تواند مورد استفاده فعالان بازار پتروشیمی و تولیدکنندگان قرار گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما