خبر
بورس و سهام   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  
طی دوره ۱۲ ماهه؛

"حسینا" به هر سهم ۲۱۴۷ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۴۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۶۷ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش می متالز، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۷۳ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۴۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۶۷ درصد افزایش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا نسبت به گزارش حسابرسی نشده، ۱۰ درصد کاهش سود به سبب افزایش بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی و نیز افزایش سایر هزینه های غیرعملیاتی مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۷۹ میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"حسینا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۴۳ میلیارد و ۶۶۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یم هزار و ۲۸۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از سوی بانک مرکزی؛

سهم صنایع پیشران از تسهیلات بانکی مشخص شد

می متالز - سهم بانک‌ها از مبلغ کل تسهیلات در نظر گرفته شده به طرح‌های پیشران بخش مسکن و ساختمان، صنعت و معدن، نفت، گردشگری و جهاد کشاورزی مشخص شد.
 جعفر قادری کارشناس مسائل اقتصادی گفت:

در خصوص تخصیص درآمدهای ناشی از افزایش قیمت بنزین کار مطالعاتی انجام نشده است

می متالز - یکی از اشکالاتی که در جریان افزایش قیمت بنزین متوجه دولت است، این است که قبل از بررسی جزئیات موضوع و دادن اطمینان به مردم درباره تخصیص منابع حاصل از افزایش قیمت ها به خود مردم، اقدام به گران کردن بنزین و سهمیه بندی انجام داد که این اقدام سبب ایجاد التهاب در جامعه شد.
 همراه با کیش اینوکس؛

"سرمایه‌گذاری" تنها دلیل تاب‌آوری اقتصاد ایران

می متالز - نایب رئیس اتاق ایران گفت: آمار تجارت حاکی از آن بوده که از صادرات ۲۴ میلیارد دلاری ایران به ۱۶ کشور همسایه را باید از دلایل اساسی تاب‌آوری اقتصاد ایران در برابر تحریم‌ها دانست.
 

جزئیات بسته تکمیلی سهمیه سوخت ناوگان حمل‌ونقل شهری و بین‌شهری

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره سهمیه بنزین تاکسی‌های بین‌شهری گفت: سهمیه سوخت ماهانه ۷۵۰ لیتر برای خودروهای تک‌سوز و ۴۵۰ لیتر برای خودروهای دوگانه‌سوز به فهرست اعلامی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تخصیص داده می‌شود.
 

بیانیه رییس قوه قضاییه در خصوص اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت

می متالز - رئیس قوه قضاییه با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی و اعلام نرخ جدید بنزین خطاب به مسوولان قضایی بیانیه‌ای صادر کرد.
 

بنزین قابل ذخیره سازی در کارت سوخت چقدر است؟

می متالز - با توجه به آغاز فرآیند سهمیه بندی بنزین در کشور این سوال مطرح است که رانندگان چه میزان از سهمیه بنزین خود را می‌توانند ذخیره کنند؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما