خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران به هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان رفت

می متالز - صادق جاهد خطیبی معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران از صبح امروز به سمت مدیرعاملی هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان منصوب شد.

به گزارش می متالز، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه مالی گردشگری می باشد، شد.

این هلدینگ باهدف سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن کشور به ویژه صنعت فولاد تاسیس شده است.

جاهد خطیبی از جمله مدیران موفق فولاد کشور است که در فعالیت در شرکت ذوب آهن اصفهان را علاوه بر شرکت ملی فولاد ایران در کارنامه دارد.

احتمالا این انتصاب با هدف تحرک بیشتر در این هلدینگ وابسته به شرکت سرمایه گذاری گروه مالی گردشگری که کارخانه احیا استیل بافت، معدن ۵ گل گهر و فولاد صنعت بناب را در اختیار دارد اتفاق افتاده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیش گشایش؛

بی‌مسوولی "ریسک"

می متالز - برای بازار امروز ادامه تحرکات و حضور نقدینگی در گروه‌های خودرویی و سایر گروه‌های زیان‌ده و حبابی را پیش‌بینی می‌شود.
 

پیشنهاد تدوین ضوابط و مقررات ملی زمینه‌های کاربرد سرباره‌های آهن و فولاد/ جلسه کارگروه سرباره فولاد شرکت ملی فولاد ایران برگزار شد

می متالز - جلسه محمد شکرچی‌زاده در جلسه کارگروه سرباره فولاد که با شرکت ملی فولاد ایران در مرکز تحقیقات برگزار شد، گفت: با توجه به سابقه تحقیقات انجام شده در خصوص استفاده از سرباره فولاد به عنوان مصالح ترکیبی جایگزنی سیمان، ضرورت داد تا ضوابط و مقررات ملی زمینه‌های کاربردی سرباره‌های آهن و فولاد تدوین شود.
 

رکورد تولید آهن اسفنجی در یک‌ماه

می متالز - مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان از رکوردشکنی واحد تولید آهن اسفنجی شرکت احیا استیل فولاد بافت، به میزان ۶۵هزارتن درماه جاری خبر داد.
 

نیاز 30 میلیون تنی صنایع داخلی به سنگ آهن تا 6 سال آینده

می متالز - مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: فارغ از پهنه‌های معدنی جدید و معادن کوچک بر اساس پایش انجام شده، در سال 1404 برای تولید 55 میلیون تن فولاد، با کمبود 30 میلیون تنی سنگ آهن مواجه هستیم.
 

نیاز ۳۰ میلیون تنی صنایع داخلی به سنگ‌آهن

می متالز - مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: فارغ از پهنه‌های معدنی جدید و معادن کوچک بر اساس پایش انجام شده، در سال ۱۴۰۴ برای تولید ۵۵ میلیون تن فولاد، با کمبود ۳۰ میلیون تنی سنگ‌آهن مواجه هستیم.
 

واحد 800 هزار تنی آهن اسفنجی بافت تا دو هفته دیگر به بهره برداری می رسد

می متالز - مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان از برنامه ریزی برای افتتاح رسمی واحد 800 هزار تنی آهن اسفنجی بافت کرمان تا دو هفته دیگر با حضور رئیس جمهوری خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما