خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران به هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان رفت

می متالز - صادق جاهد خطیبی معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران از صبح امروز به سمت مدیرعاملی هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان منصوب شد.

به گزارش می متالز، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه مالی گردشگری می باشد، شد.

این هلدینگ باهدف سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن کشور به ویژه صنعت فولاد تاسیس شده است.

جاهد خطیبی از جمله مدیران موفق فولاد کشور است که در فعالیت در شرکت ذوب آهن اصفهان را علاوه بر شرکت ملی فولاد ایران در کارنامه دارد.

احتمالا این انتصاب با هدف تحرک بیشتر در این هلدینگ وابسته به شرکت سرمایه گذاری گروه مالی گردشگری که کارخانه احیا استیل بافت، معدن ۵ گل گهر و فولاد صنعت بناب را در اختیار دارد اتفاق افتاده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معرفی مدیرعامل معدنی و صنعتی ماهان

می متالز - جلسه معارفه مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در محل این هلدینگ برگزار شد.
 

واگذاری فولاد قاین به بخش خصوصی؛ امیدی که به یأس تبدیل شد

می متالز - پروژه فولاد قاین پس از سال‌ها بلاتکلیفی با دستور قضایی از بخش خصوصی پس گرفته شد و سکان داری آن را دولت به عهده گرفت.
 

دیدار خانواده های شهدای فولاد با قائم مقام ایمیدرو

می متالز - خانواده های شهدای شرکت ملی فولاد ایران با قائم مقام ایمیدرو دیدار کردند.
 غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

افتتاح پروژه تولید آهن اسفنجی بافت با تکنولوژی ایرانی پرد

می متالز - پروژه تولید آهن اسفنجی بافت بعنوان کامل ترین واحد تولید آهن اسفنجی با تکنولوژی ایرانی پرد به زودی رسما افتتاح خواهد شد.
 

"تقوی راد" مدیر عامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان شد

می متالز - طی حکمی از سوی مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری، حسن تقوی راد به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان تعیین و منصوب شد.
 

قطعه سازی با مهندسی معکوس بروز شده است/ برخی انتقادات از بومی سازی ناشی از چیست؟/ انتقال تکنولوژی در حوزه آهن اسفنجی به خوبی صورت گرفته است

می متالز - در زمینه آهن اسفنجی انتقال تکنولوژی به خوبی صورت گرفته و در برخی دیگر از زمینه ها نیز شرکت های دانش بنیان توانسته اند گام های خوبی بردارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما