خبر
فلزات گرانبها  

پیش بینی یک موسسه سرمایه گذاری از قیمت طلا

می متالز - موسسه سرمایه گذاری تی دی اس بر این باور است که قیمت جهانی طلا به سوی هدف ۱۵۰۰ دلار در هر اونس در حال حرکت است.

به گزارش می متالز، گرچه قیمت طلا در روزهای اخیر با اندکی کاهش روبرو شده ولی تحلیلگران موسسه تی دی اس بر این باورند که قیمت این فلز گرانبها همچنان روند صعودی خواهد داشت و به هدف ۱۵۰۰ دلاری دست خواهد یافت.

به نظر می رسد گمانه زنی های مربوط به کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا تاثیر مهمی بر افزایش قیمت طلا طی ماه های آینده خواهد داشت.

البته انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا نیز می تواند عامل مهمی برای نوسانات قیمت طلا باشد.

به نظر می رسد سطح حمایتی قیمت طلا در کوتاه مدت ۱۳۸۱ دلار و سطح مقاومتی نیز ۱۴۴۰ دلار خواهد بود.اگر طلا بتواند بالاتر از سطح ۱۴۰۰ دلار تثبیت شود، تا سه ماه چهارم امسال به ۱۴۷۴ دلار خواهد رسید.

هرگونه نگرانی نسبت به وضعیت بازارهای مالی و سهام نیز می تواند روند صعودی قیمت طلا را تشدید کند.

کد خبر: 44327
تاریخ: 1398/04/19 - 15:17
منبع: بورس کالای ایران

موسسه سرمایه گذاری تی دی اس  طلا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر اتحادیه طلا و جواهر مطرح کرد:

هشدارهای لازم برای خرید سکه و طلا

می متالز - دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: متقاضیان برای خرید سکه و طلا باید به نکات احتیاطی توجه کنند.
 

انجام طرح مطالعات نوین اکتشافی معادن در 44 درصد از مساحت کردستان/ کردستان رتبه‌ اول طلای کشور را دارد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: مساحت کل اکتشافات نوین معدنی استان 12 هزار و 720 کیلومتر است که 44 در صد از کل مساحت استان را شامل می‌شود.
 

سیگنال‌هایی برای پیش‌بینی بازارها در هفته پیش‌رو / قیمت طلا، دلار و بورس چه می‌شود؟ / ترس بنزینی بازارها

می متالز - در هفته اخیر پیش از گرانی رسمی بنزین همه بازارها روندی صعودی را پشت سر گذاشتند. اما آیا در هفته پیش رو این روند ادامه خواهد یافت؟ نوسان قیمت بنزین چه تاثیری بر بازارها خواهد گذاشت؟
 رئیس جمهور:

ایجاد شغل برای جوانان خدمتی بزرگ و ارزشمند است/ به دنبال ایجاد زمینه های حضور در بازار‌های جهانی هستیم/ هر جا بتوانم مشکل مردم را حل کنم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

می متالز - رئیس جمهور گفت: با بهره گیری از جاذبه های گردشگری و معادن استان یزد، می توان بیکاری را در این استان ریشه کن کرد.
 اندیشکده آمریکایی PCI گزارش می‌دهد

چشم‌انداز صنعت نفت شیل آمریکا؛ تولید افزایشی یا کاهشی؟

می متالز - کارشناسان اندیشکده آمریکایی PCI معتقدند اداره اطلاعات انرژی آمریکا درباره چشم‌انداز صنعت نفت شیل این کشور در افق 2050 بیش از حد خوش‌بین است.
 

طلا منتظر فرصت برای افزایش قیمت

می متالز - قیمت طلا پس از اظهارات رییس جمهور آمریکا که به انتظار سرمایه‌گذاران برای نشانه‌های مثبت از وضعیت جنگ تجاری واشنگتن و پکن ضربه زد، در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی بدون تغییر ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما