خبر
بورس کالا   قیر و روانکارها  
طی روز چهارشنبه رقم خورد؛

صادرات ۶۹ هزار تن قیر و عایق رطوبتی از بورس کالای ایران

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه، میزبان دادوستد ۶۹ هزار و ۱۹۰ تن انواع قیر و ۵۰۰ تن عایق رطوبتی بود.

به گزارش می متالز، طی این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز ۲ هزار و ۲۳۶  تن مواد پلیمری، ۲۰۰ تن قیر، ۲۴ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، ۲۴ هزار و ۳۵۴ تن مواد شیمیایی معامله شد.

این گزارش حاکی است، ۲۰ تن بیلت و ۴۴۰ تن شمش آلیاژی آلومینیوم، ۶ هزار و ۶۰۰ تن تیرآهن، ۷ هزا رو ۷۰۰ تن سبد میلگرد و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید.

بازار فرعی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۹۹۶ تن سولفات سدیم را تجربه کرد.

کد خبر: 44346
تاریخ: 1398/04/19 - 18:54
منبع: بورس کالای ایران

صادرات  قیر  عایق رطوبتی  بورس کالای ایران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات ۲۴.۴ میلیارد دلاری از مرزهای کردستان/ ۲۳.۵ میلیون دلار ارزش واردات مرزهای استان

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در هفت ماهه امسال ۲۴.۴ میلیارد دلار از استان کردستان صادرات انجام شده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۱ درصد کاهش داشته اما از نظر وزنی ۱۴ درصد افزایش دارد.
 

بررسی عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران‌

می متالز - برنامه «تهران 20» امشب (سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه) با حضور یداله صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران‌ به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
 

بوشهر| ۵۴ میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرک پارس جنوبی صادر شد

می متالز - مدیرکل گمرک پارس جنوبی گفت: در مهرماه امسال ۱.۷ میلیون تن کالای غیرنفتی به ارزش ۵۴.۷ میلیون دلار از گمرک پارس جنوبی به کشورهای مختلف صادر شده است.
 

کفش‌های ایرانی؛ این بار در اوراسیا!

می متالز - رئیس اتحادیه کفاشان تبریز از انعقاد قرارداد در زمینه صادرات کفش ایرانی به روسیه و اوراسیا طی دو ماه آینده خبر داد.علیرضا جباریان فام با بیان اینکه طی دو ماه آینده خبرهای خوبی در زمینه همکاری با روسیه و اوراسیا در زمینه صادرات کفش اعلام خواهد شد،‌ از عقد قرارداد با روسیه طی دو ماه آینده خبر داد و گفت که بعد از عقد این قرارداد و ارائه تسهیلات در زمینه گمرک و حمل و نقل، تولیدکنندگان می‌توانند صادرات بهتری به این کشورها داشته باشند.
 

دومین بانک بزرگ بورس عملکرد هفتمین ماه سال را منتشر کرد

می متالز - بانک صادرات به عنوان دومین بانک بزرگ بورسی گزارش عملکرد هفتمین ماه دوره مالی جاری را منتشر کرد.
 قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی اعلام کرد:

رشد 17 درصدی صادرات در 7 ماه نخست امسال/ توجه ویژه وزارت صمت به تصمیمات تشکل ها/ ضرورت وجود زون تجاری در شهرک های صنعتی کشور/ تثبیت و توسعه بازارهای جدید صادراتی رسالت سازمان توسعه تجارت/ توسعه صادرات راه نجات تولید

می متالز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه میز ملی خرما در استان بوشهر گفت: باید دغدغه ها و نظرات همه صنعتگران و صادرکنندگان به ویژه افراد باسابقه این حوزه، مبنای تصمیم‌گیری‌ها شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما