خبر
سنگ آهن  

بازدید معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت از مجتمع صنعتی چادرملو

میمتالز - سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت دیروز سه شنبه به همراه معاون اقتصادی استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان اقتصادی کشور از مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد بازدید کرد.

به گزارش می متالز، در این بازدید که  محمود نوریان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و مدیران مجتمع صنعتی و کارخانه های فولاد و احیاء ، میهمانان را همراهی می‌کردند، بازدید کنندگان با روند فعالیت واحدهای فولادی مختلف این مجتمع بزرگ صنعتی کشور آشنا و توضیحات لازم در خصوص
گفتنی است در این بازدید ویژگی های شرکت چادرملو و جایگاه آن در صنعت فولاد کشور ارائه شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صنعت، معدن و تجارت:

توان حوزه فولاد کشور کاملاً داخلی است/ دعوت وزیر صمت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توان ما در حوزه فولاد در سطح کشور کامل شده و از مرحله مهندسی، اجرا، ساخت و بهره‌برداری می‌توانیم تمام مراحل مورد نیاز را در داخل کشور تأمین کنیم.
 وزیر صمت:

توان تولید فولاد ایران افزایش یافته است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش توان تولید فولاد ایران گفت: فولاد ایران در سال گذشته در دنیا ۶.۵ درصد رشد داشته است.
 معاون وزیر صنعت:

ذخیره قطعی معادن کشور بیش از 30 میلیارد تن است

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ذخایر معدنی کشور 30 تا 35 میلیارد تن است، اما میزان ذخایر زمین‌شناسی معادن کشور حدود 55 میلیارد تن برآورد شده است.
 شاخص ها و اهم اقدامات وزارت صمت طی ۶ ماهه اول سال تشریح شد؛

افزایش 8.5 درصدی صدور پروانه بهره برداری و افزایش 18.2 درصدی صدور جواز تاسیس/ کاهش 5.5 درصدی واردات به کشور/ افزایش 6.6 درصدی تولید فولاد خام، افزایش 15.9 درصدی تولید کاتد مس، افزایش 5.2 درصدی تولید سیمان، رشد 6.6 درصدی تولید انواع لوازم خانگی

می متالز - معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت چکیده شاخص ها و اهم اقدامات این وزارتخانه را طی 6 ماهه نخست امسال تشریح کرد.
 با حضور رئیس جمهور؛

واحد مگامدول احیای مستقیم چادرملو افتتاح شد

می متالز - واحد جوار معدنی مگامدول احیای مستقیم مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
 

هیچ متقاضی آمادگی خود را برای انجام اکتشاف معادن اعلام نکرده است

می متالز - اسدالله کشاورز: ما پیش از این برای واگذاری پهنه‌ها جهت اکتشاف، بسیاری از آن‌ها را چند مرتبه از طریق فراخوان معرفی کردیم اما هیچ متقاضی آمادگی خود را برای انجام اکتشاف این معادن اعلام نکرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما