خبر
سنگ آهن  

بازدید معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت از مجتمع صنعتی چادرملو

میمتالز - سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت دیروز سه شنبه به همراه معاون اقتصادی استاندار یزد، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان اقتصادی کشور از مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد بازدید کرد.

به گزارش می متالز، در این بازدید که  محمود نوریان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و مدیران مجتمع صنعتی و کارخانه های فولاد و احیاء ، میهمانان را همراهی می‌کردند، بازدید کنندگان با روند فعالیت واحدهای فولادی مختلف این مجتمع بزرگ صنعتی کشور آشنا و توضیحات لازم در خصوص
گفتنی است در این بازدید ویژگی های شرکت چادرملو و جایگاه آن در صنعت فولاد کشور ارائه شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

داخلی سازی قطعات صنعتی محور توسعه در چادرملو

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به روند رو به رشد ستاد بومی سازی این شرکت گفت: از ابتدای فعالیت شرکت تا کنون بالغ بر ۱۱ هزارو ۳۳۰ قطعه صنعتی در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو ساخت داخل شده است.
 

ماشین آلات معدنی داخلی مورد حمایت قانون

می متالز - امروز خوشبختانه در بخش خصوصی، شرکت‌های معدنی و صنعتی‌ داریم که توان تولید ماشین‌آلات و ابزارآلات معدنی را در داخل کشور دارند.
 

حضور چادرملو در نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل

می متالز - شرکت چادرملو در نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل حضوری فعال دارد.
 معاون طرح و برنامه در بازدید از نمایشگاه الکامپ:

اتصال شرکت های فناور و استارتاپ ها به بخش صنعت و معدن ضروری است

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای مواجه با انقلاب چهارم صنعتی باید با سرعت بیشتر، شرکت های فناور، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان را به بخش صنعت ومعدن متصل کنیم.
 مدیرکل دفتر صنایع معدنی:

صنعت سنگ ما مظلوم است

می متالز - مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها۶۰ تا ۷۰ درصد واحد‌های فراوری سنگ فعال هستند. این واحد‌های فراوری تجهیزات نو ندارند.
 مدیرعامل چادرملو:

نرخ افزایش کانی‌های معدنی بینابین است

می متالز - مدیر عامل چادرملو گفت: ۲ درصد افزایش قمت گندله و کنسانتره نظر بینابینی است بین آنچه فولادی ها در نظر دارند و آنچه معدنی‌ها دوست دارند اتفاق بیافتد. برای معدنی‌ها هرچه افزایش بیشتر در نظر گرفته شود، خوشحال‌تر می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما