خبر
صنعت   سرمایه گذاری  

صدور 37 فقره جواز صنعتی با سرمایه‌گذاری 2800 میلیارد ریالی در خراسان جنوبی

می متالز - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 37 فقره جواز تاسیس و طرح توسعه‌ای صنعتی در سه ماهه نخست امسال در استان صادر شده است.

به گزارش می متالز، مهدی پارسا با اشاره به میزان سرمایه گذاری این جوازها گفت: پیش بینی می شود با تحقق این امر 2 هزار و 792 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت استان صورت پذیرد و زمینه اشتغال برای 660 نفر نیز فراهم شود.

پارسا افزود: این جوازها برای تولید محصولاتی از جمله شمش طلا، کنسانتره آهن، پودرهای صنعتی و معدنی، یخچال فریزر، ریخته گری فولاد، برش انواع سنگ های تزئینی، فراورده های لبنی و ... صادر گردیده است.

او با اشاره به وجود 23 شهرک و ناحیه صنعتی در این استان گفت: وجود این تعداد شهرک و نواحی صنعتی و همچنین وجود دو گمرک رسمی بیرجند و ماهیرود و بازارچه و پایانه مرزی در مرز مشترک این استان با کشور افغانستان، بستر و فرصتی مناسبی برای سرمایه‌گذاران بخش صنعت و صنایع معدنی در سطح استان خراسان جنوبی با هدف صادرات فراهم آورده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

باید به موضوع استانداردسازی محصولات صادراتی حساس‌ شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: باید به موضوع استانداردسازی محصولات صادراتی حساس‌تر شد و از سوی دیگر باید در صادرات محصولات غیرنفتی، فرایند را به حداقل زمان کاهش داد.
 

پرداخت خسارت سیل به واحدهای صنعتی

می متالز - پرداخت خسارت سیل به واحدهای صنعتی
 مصادف با یازدهمین سالگرد تاسیس فرابورس،

ارزش بازار فرابورس از ۴۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت

می متالز - فرابورس ایران در هفته منتهی به ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸، در مجموع برآیندی مثبت را ثبت کرد. در پایان روز معاملاتی چهارشنبه، شاخص آیفکس با رسیدن به ۳۹۳۲ واحد، بازدهی ۱.۲ درصدی نسبت به ابتدای هفته و ۳.۴ درصدی نسبت به ابتدای ماه جاری را به ارمغان آورد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد:

استخراج سالانه بیش از 16 میلیون تن مواد معدنی از آذربایجان غربی

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: طی سال جاری سرمایه گذاری در حوزه بهره برداری از معادن استان رشد 46 درصدی داشته است.
 مدیر بانک صنعت و معدن استان خبر داد:

پرداخت و انعقاد قرارداد ۲۷۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تولید در کهگیلویه و بویراحمد

می متالز - مدیر بانک صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حدود ۲۷۰ میلیارد ریال تسهیلات برای رونق تولید پرداخت و انعقاد قرارداد شده است که این میزان علاوه بر جذب سهمیه ۹۲ میلیارد ریال که برای بار اول به استان تخصیص داده شده، است.
 

آغاز فعالیت مجدد صندوق سرمایه گذاری مشترک کوثر

می متالز - صندوق سرمایه گذاری مشترک کوثر از امروز 22 آبان ماه شروع به فعالیت مجدد کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما