خبر
صنعت   سرمایه گذاری  

صدور 37 فقره جواز صنعتی با سرمایه‌گذاری 2800 میلیارد ریالی در خراسان جنوبی

می متالز - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 37 فقره جواز تاسیس و طرح توسعه‌ای صنعتی در سه ماهه نخست امسال در استان صادر شده است.

به گزارش می متالز، مهدی پارسا با اشاره به میزان سرمایه گذاری این جوازها گفت: پیش بینی می شود با تحقق این امر 2 هزار و 792 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت استان صورت پذیرد و زمینه اشتغال برای 660 نفر نیز فراهم شود.

پارسا افزود: این جوازها برای تولید محصولاتی از جمله شمش طلا، کنسانتره آهن، پودرهای صنعتی و معدنی، یخچال فریزر، ریخته گری فولاد، برش انواع سنگ های تزئینی، فراورده های لبنی و ... صادر گردیده است.

او با اشاره به وجود 23 شهرک و ناحیه صنعتی در این استان گفت: وجود این تعداد شهرک و نواحی صنعتی و همچنین وجود دو گمرک رسمی بیرجند و ماهیرود و بازارچه و پایانه مرزی در مرز مشترک این استان با کشور افغانستان، بستر و فرصتی مناسبی برای سرمایه‌گذاران بخش صنعت و صنایع معدنی در سطح استان خراسان جنوبی با هدف صادرات فراهم آورده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کارخانه استحصال طلا در خراسان جنوبی احداث می‌شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: کارخانه استحصال طلا با سرمایه‌گذاری بیش از ۸۰ میلیارد تومان در حوزه شهرستان‌های نهبندان و خوسف به زودی احداث می‌شود.
 

شناسایی ۵ محدوده معدنی طلا تا کنون در استان خراسان جنوبی

می متالز - تا کنون ۵ محدوده معدنی طلا با ذخیره ۳۳ میلیون تن، در خراسان جنوبی شناسایی شده است.
 

افزایش سرمایه گذاری استرالیا در لیتیوم

می متالز - معدنچی لیتیوم در استرالیا، سرمایه خود را تا ۱۵.۸ میلیون دلار افزایش می‌دهد و دلیل این موضوع افزایش سهام بزرگ خود در این صنعت است.
 

سرمایه گذاری فضای استارتاپی در اختیار بخش خصوصی

می متالز - در این مراسم علی ناظمی، معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد: دولت در سود و زیان پروژه‌های استارتاپی شریک‌ می‌شود و ریسک سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فناوری کنترل می شود.
 

بازار سرمایه، خلق ثروت با پول‌های کوچک/بازار ارز جذابیتی برای سرمایه‌گذاری ندارد

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه وضعیت سرمایه گذاری در بازار ارز و بورس را مورد مقایسه قرار داد و گفت: بازار ارز نسبت به بازار سهام از ریسک بالایی برخوردار است؛ بنابراین اگر قیمت ارز روند صعودی را در پیش بگیرد باز هم در بین فعالان بازار از جذابیت چندانی برای سرمایه گذاری برخوردار نیست.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:

بخش اول ماشین‌آلات خط تولید سیمان سفید ازنا وارد محل احداث کارخانه شد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از ورود پارت اول ماشین آلات خارجی خط تولید سیمان سفید ازنا به محل این کارخانه خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما