خبر
سیمان و بتن  

محموله کمک های شرکت سیمان کاوان بوکان توسط شرکت سیمان خوزستان به عنوان معین منطقه دریافت شد

می متالز - محموله کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان که به مقصد معین امدادرسانی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تامین واقع در شرکت سیمان خوزستان ارسال شده بود، تحویل این مرکز شد.

به گزارش می متالر، همکاران واحد های امور انبار ها و بازرگانی ( تدارکات) شرکت سیمان خوزستان با مشارکت و همدلی در کنار هم، محموله کمک های شرکت سیمان کاوان بوکان را دریافت نموده و با نظارت کامل در محل مناسب اسکان دادند.

در این گزارش همچنین آمده است: شرکت سیمان خوزستان به نیابت از مردم شریف استان خوزستان، ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مدیریت و پرسنل شرکت سیمان کاوان بوکان، خاطر نشان میسازد که محموله کمک های اهدایی با هماهنگی فرمانداری و هلال احمر دو شهرستان هفتکل و رامهرمز در اختیار مددجویان سیل استان خوزستان قرار گرفت.

کد خبر: 44364
تاریخ: 1398/04/19 - 19:42
منبع: سیمان خبر

سیمان کاوان بوکان  سیمان خوزستان  سیل زدگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ارائه خدمات مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات؛

بانک حامی رویدادهای دانش بنیان/ اعطای تسهیلات به سیل زدگان

می متالز - بانک رفاه کارگران به عنوان با سابقه‌ترین بانک اجتماعی کشور در حال حاضر با قریب به شش دهه تجربه و به عنوان یکی از بانک‌های بزرگ تجاری کشور، انواع متنوع خدمات روزآمد بانکی ارائه می کند.
 

قرارداد صادرات کلینکر «سخوز» به عراق

می متالز - قراداد صادرات 360 هزار تن کلینکر سیمان خوزستان به سیمان العماره عراق نهایی شد.
 

سیل‌زدگان فاقد بیمه، بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

می متالز - مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: سیل زدگانی که تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نیستند اما شغل خود را بواسطه سیل از دست داده اند، پرداخت بیمه بیکاری درخواست شده است.
 

همکاری موثر سیمان خوزستان مانع قطع برق منازل شد

می متالز - با همکاری موثر سیمان خوزستان علاوه بر ۷.۸میلیارد ریال صرفه جویی انرژی از قطع برق منازل نیز پیشگیری به عمل آمد.
 

بهره‌مندی کارگران مناطق سیل زده از مقرری بیمه بیکاری

می متالز - مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با تشریح آخرین وضع پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل‌زده، از پرداخت مقرری به ۴۸۰۰ کارگر در این مناطق خبر داد.
 

فروش دلچسب «سخوز» در بهار / صف‌نشینی برای صنعت خاکستری / بررسی شایعات از سهامداری سیمان خوزستان در سیمان العماره عراق

می متالز - شرکت سیمان خوزستان عملکرد خرداد را با فروش بیش از 37 میلیارد تومانی به بازار ارائه داد. این شرکت در مجموع سه ماه نخست سال 98 بیش از 113 میلیارد تومان فروش به ثبت رسانده است. فروش قابل توجه این شرکت در سه‌ماه نخست سال می‌تواند نوید‌دهنده سودآوری دلچسب برای سیمان خوزستان باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما