خبر
سیمان و بتن  

محموله کمک های شرکت سیمان کاوان بوکان توسط شرکت سیمان خوزستان به عنوان معین منطقه دریافت شد

می متالز - محموله کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان که به مقصد معین امدادرسانی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تامین واقع در شرکت سیمان خوزستان ارسال شده بود، تحویل این مرکز شد.

به گزارش می متالر، همکاران واحد های امور انبار ها و بازرگانی ( تدارکات) شرکت سیمان خوزستان با مشارکت و همدلی در کنار هم، محموله کمک های شرکت سیمان کاوان بوکان را دریافت نموده و با نظارت کامل در محل مناسب اسکان دادند.

در این گزارش همچنین آمده است: شرکت سیمان خوزستان به نیابت از مردم شریف استان خوزستان، ضمن تشکر و قدردانی ویژه از مدیریت و پرسنل شرکت سیمان کاوان بوکان، خاطر نشان میسازد که محموله کمک های اهدایی با هماهنگی فرمانداری و هلال احمر دو شهرستان هفتکل و رامهرمز در اختیار مددجویان سیل استان خوزستان قرار گرفت.

کد خبر: 44364
تاریخ: 1398/04/19 - 19:42
منبع: سیمان خبر

سیمان کاوان بوکان  سیمان خوزستان  سیل زدگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

محمد حاج نایب مدیرعامل سیمان خوزستان شد

می متالز - حمیدرضا هوشیاری، مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان طی حکمی محمد حاج نایب را به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان منصوب کرد.
 طی نیم ساعت اول معاملات امروز:

کاهش ۲۰ درصدی قیمت منجر به توقف دسته جمعی ۴۷ نماد شد + ۱۰ شرکت دیگر

می متالز - طی نیم ساعت اول معاملات و با ادامه افت قیمت سهم ۲۰ و ۲۷ شرکت فرابورسی، ۴۷ نماد متوقف شد و ۱۰ شرکت هم به دلیل افشای رویداد مهم برای یک تا دو سه روز از تابلو کنار رفتند.
 

توزیع ۱۱ هزار تن سیمان رایگان بین سیل زدگان همدان

می متالز - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: ۱۱ هزار و ۵۳۰ تن سیمان رایگان در قالب ۲۳۰ هزار کیسه توسط بنیاد مستضعفان در این استان توزیع شده است.
 نگاهی عملکرد صادراتی سیمان خوزستان با توجه به شرایط تحریمی

سیاست‌های جدید سیمان خوزستان در راستای صادرات غیر نفتی

می متالز - سیمان خوزستان با ایجاد تحول اساسی و تغییر نگرش در حوزه بازاریابی و فروش در 5 ماهه نخست سال جاری موفق شد با رشد 200 درصدی تناژ تحویلی روبرو شد.
 

درآمد “سخوز” ۶٫۵ میلیارد تومان رشد کرد

می متالز - سیمان خوزستان در مرداد ماه ۳۸٫۷ میلیارد تومان درآمد ساخت که نسبت به تیر ماه درآمد شرکت رشد ۶٫۵ میلیارد تومانی داشته است، همچنین سخوز با ساخت درآمد ۱۹۱ میلیارد تومانی طی ۵ ماه ۶۱ درصد از درآمد برآوردی سال ۹۸ را پوشش داد.
 براساس تصمیم مجمع عمومی انجام خواهد شد؛

افزایش سرمایه «سخوز» از آورده نقدی

می متالز - شرکت سیمان خوزستان از محل مطالبات و آورده نقدی افزایش سرمایه می دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما