خبر
سیمان و بتن  

اهدای نشان عالی مدیر سال به مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار

می متالز - نشان عالی مدیر سال ۹۷-۹۸ در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، به دکتر علیرضا امیرفراهانی مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار اهدا شد.

به گزارش می متالز، چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال روز هجدهم تیر ماه در محل سالن دیپلماتیک وزارت امور خارجه و با حضور سرکارخانم پبروزبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد، دکتر کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی، مهندس حسابی و جمعی از مسئولین برگزار گردید که در این مراسم دکتر علیرضا امیر فراهانی مدیر عامل سیمان سبزوار نیز نشان مدیر عالی را دریافت نمود.

کد خبر: 44365
تاریخ: 1398/04/19 - 19:46
منبع: سیمان خبر

سیمان سبزوار  علیرضا امیر فراهانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار از صنایع سیمان اروپا

می متالز - مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار طی سفری به کشورهای آلمان و بلژیک از صنایع اروپا به ویژه انجمن سیمان اروپا و صنایع سیمان این کشور ها بازدید به عمل آورد.
 

امضای تفاهمنامه ۳ میلیون دلاری شرکت سیمان سبزوار در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ازبکستان

می متالز - شرکت سیمان سبزوار در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و مبل ازبکستان یک تفاهمنامه ۳ میلیون دلاری امضا کرد.
 

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره شرکت سیمان سبزوار در خصوص افزایش سرمایه

می متالز - سیمان سبزوار پیشرو در تجدید ارزیابی دارایی ها در شرکتهای سیمانی/ صنعت سیمان برای واقعی شدن نرخ محصولش نیاز دارد که دارایی هایش را به قیمت روز تجدید ارزیابی و واقعی نماید.
 

پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در تهران برگزار می‌شود

می متالز - پنجمین کنفرانس ملی «صنعت سیمان و افق پیش رو» در آبان ماه سال جاری و با مشارکت دانشگاه حکیم سبزواری، شرکت سیمان سبزوار و ماهنامه علمی-فنی-اقتصادی سیمان در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد.
 

نقدی بر قیمت گذاری دستوری سیمان

می متالز - یکی از دلایلی که مدام در مورد پایین بودن قیمت سیمان بیان می شود، موضوع رقابت منفی میان تولید کنندگان سیمان به دلیل مازاد تولید داخلی است. اما سوال اینجاست آیا با وجود عدم افزایش قیمت این رقابت منفی از بین رفته است؟
 

دولت باید از افزایش قیمت سیمان حمایت کند

می متالز - اگر قرار باشد نسبت قیمتی میان سیمان و فولاد رعایت شود، حداقل قیمت سیمان باید به ازای هر تن ۵۰۰ هزارتومان باشد و پر واضح است که میزان درآمد مالیاتی دولت تا چه حد افزایش خواهد یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما