خبر
سیمان و بتن  

اهدای نشان عالی مدیر سال به مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار

می متالز - نشان عالی مدیر سال ۹۷-۹۸ در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، به دکتر علیرضا امیرفراهانی مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار اهدا شد.

به گزارش می متالز، چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال روز هجدهم تیر ماه در محل سالن دیپلماتیک وزارت امور خارجه و با حضور سرکارخانم پبروزبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد، دکتر کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی، مهندس حسابی و جمعی از مسئولین برگزار گردید که در این مراسم دکتر علیرضا امیر فراهانی مدیر عامل سیمان سبزوار نیز نشان مدیر عالی را دریافت نمود.

کد خبر: 44365
تاریخ: 1398/04/19 - 19:46
منبع: سیمان خبر

سیمان سبزوار  علیرضا امیر فراهانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ضرورت پیگیری برای افزایش قیمت سیمان

می متالز - مدیر عامل شرکت سیمان سبزوار در خصوص نحوه قیمت گذاری سیمان و افزایش قیمت این محصول گفت: واقعی‌سازی و افزایش قیمت سیمان ارتباط مستقیم به میزان تلاش و اراده‌ی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، حمایت و هماهنگی میان شرکت‌های سیمانی و از طرف دیگر عدم مداخله‌ی مستقیم و غیرمستقیم دولت در نرخ‌گذاری سیمان دارد.
 

«سبزوا» بازنده رالی سیمانی‌ها؟

می متالز - در رالی صعودی سهام سیمانی برخی شرکت‌ها از رشد بازمانده‌اند که سیمان سبزوار نیز در زمره این شرکت‌هاست. اما این دلیل مناسبی برای رشد قیمت سهام «سبزوا» به شمار نمی‌آید و کیفیت عملکرد شرکت در قیاس با شرکت‌های همگروه و پتانسیل‌های تولید و فروش قابل دفاع نیست. فرصت‌هایی که استفاده از آن برای تقویت سودآوری و رشد قیمت سهام شرکت براساس محورهای بنیادی، در وضعیت کنونی یک امر حیاتی به نظر می‌رسد.
 دبیر انجمن سیمان خواستار شد

ضرورت پیگیری افزایش نرخ سیمان

می متالز - یکی از اتفاق‌هایی که برای واحدهای صادراتی سیمانی در نیمه دوم سال گذشته روی داد، قانون پیمان‌سپاری ارزی بود که تولیدکنندگان را مجبور به بازگرداندن ارز صادراتی خود به داخل کشور می‌کرد.
 

امضای تفاهم نامه اقتصادی سیمان سبزوار با استاندار خراسان رضوی

می متالز - دکتر علیرضا امیرفراهانی به نمایندگی از شرکت سیمان سبزوار به عنوان معین اقتصادی بخش روداب تفاهم نامه اقتصادی با آقای مهندس رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی امضا نمودند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما