خبر
مصالح ساختمانی  

حمایت شهرداری از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی

می متالز - شهردار شیراز گفت: شهرداری شیراز از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی با کیفیت، استاندارد و متناسب با نیاز روز صنعت ساختمان حمایت می کند.

به گزارش می متالز، حیدر اسکندرپور در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری در راستای حمایت از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی علاوه بر اینکه در پروژه‌های عمرانی خود از این مصالح استفاده خواهد کرد، انبوه‌ سازان و فعالان صنعت ساختمان را به استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت، استاندارد و متناسب با نیاز روز تشویق می‌کند.

وی ادامه داد: همکاری و حمایت از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های جدیدی برای کلانشهر شیراز است.

اسکندرپور شیراز با بیان اینکه شیراز در اجرای آیین‌نامه‌ها و قواعد مربوط به صنعت ساختمان پیشتاز است، تصریح کرد: خوشحال هستیم ساخت مصالح ساختمانی تولید داخل هم به سمت لحاظ کردن موارد فنی و استانداردهای لازم حرکت می‌کند.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز، بزرگترین نمایشگاه این صنعت در جنوب کشور است، افزود: برگزاری رویدادها و نمایشگاه های علمی، تجاری، فرهنگی و هنری می تواند اقتصاد شهر شیراز را متحول کند، از این رو سیاست مجموعه مدیریت شهری نیز توجه به اقتصاد رویداد و رویداد محوری است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس‌جمهور برای تنظیم اجاره فراخوان داد

دعوت از شهرداری‌ها برای عرضه مسکن استیجاری

می متالز - رئیس‌جمهوری روز گذشته در جمع مدیران ارشد بخش مسکن در حالی بر ضرورت ورود شهرداری‌ها به حوزه عرضه مسکن استیجاری به منظور تنظیم بازار اجاره تاکید کرد که هم‌اکنون دو نگاه متفاوت برای ورود مدیریت شهری به حوزه استیجار وجود دارد.
 

تحریم، تعامل تولیدکنندگان صنایع فلزی را بیشتر کرد

می متالز - رئیس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان آلومینیوم با بیان اینکه تحریم، تعامل تولیدکنندگان صنایع فلزی را بیشتر کرده است، گفت: بازار آلومینیوم شرایط مناسب‌تری نسبت به قبل پیدا کرده است.
 

اقدامات امنیتی ترکیه سبب نگرانی فولادسازان ترک شد

می متالز - وزارت اقتصاد ترکیه 17 اکتبر 2018 تحقیقاتی را در مورد فولادهای وارداتی آغاز کرد و برای اتمام آن، مهلت 200 روزه ای را اعلام کرد و در این مدت تعرفه و سهمیه ای را در نظر گرفت. این تحقیقات در تاریخ 6 می تمام شد اما هیچ اقدامی در زمینه واردات انجام نشد و نرخ استفاده از سهمیه همچنان نظیر آن 200 روز حدود 40 تا 50 درصد باقی مانده است.
 رئیس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان آلومینیوم مطرح کرد؛

«رونق تولید» مهم‌ترین دستاورد تحریم‌ برای صنعت آلومینیوم/اهمیت استمرار عرضه در بورس کالا

می متالز - محدودیت‌های ناشی از تحریم موجب شده هم تولیدکنندگان آلومینیوم و هم صنایع پایین‌دستی ارتباط و تعامل بهتری باهم پیدا کنند و بازار آلومینیوم، شرایط مناسب‌تری نسبت به قبل داشته باشد که در این بین بورس کالا با ایجاد بستری شفاف در ایجاد این رونق، نقش مهمی داشته است.
 

گشایش نماد اوراق مشارکت شهرداری کرج در بورس اوراق بهادار تهران

می متالز - به منظور انجام معاملات ثانویه، نماد معاملاتی اوراق مشارکت شهرداری کرج با بازارگردانی تامین سرمایه تمدن، امروز ۲۵ تیر ۹۸ در بورس اوراق بهادار تهران گشایش یافت.
 

دو ناکامی پی در پی سازمان خصوصی سازی در فروش سهام دولت از طریق بورس

می متالز - دیروز هم عرضه بلوک ۱۹.۹ درصدی پالایشگاه شیراز به عنوان دومین شرکت قابل واگذاری دولت همانند بلوک بیمه البرز، بدون مشتری ماند تا سازمان خصوصی دو شکست پی در پی را ثبت کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما