خبر
نفت  
رئیس دفتر رئیس جمهوری:

برای آزاد کردن نفتکش ایرانی از همه ابزارها استفاده می‌کنیم

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: از همه ابزارها برای آزاد کردن نفتکش ایرانی استفاده می‌کنیم.

به گزارش می متالز، محمود واعظی، امروز (چهارشنبه، ۱۹ تیرماه) در حاشیه نشست هیئت دولت و در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره تلاش‌های دولت فرانسه برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت: اروپا و از جمله فرانسه در مذاکرات بسیار طولانی برای تحقق برجام حضور فعال داشته و طبیعی است که بیشتر از اقدام‌های آمریکا نگرانی دارد.

وی درباره اقدام ضد ایرانی انگلیس و توقیف نفتکش حامل نفت ایران در جبل‌الطارق افزود: کاری که با نفتکش ایرانی شده بسیار اشتباه بوده و از نظر موازین بین‌المللی یک راهزنی دریایی است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با محکومیت شدید این اقدام و با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم از راه سیاسی و دیپلماتیک این موضوع را حل کنیم، تصریح کرد: طبیعی است وقتی این نوع برخوردهای غیردوستانه و اشتباه انجام می‌شود، بر روابط اثر منفی می‌گذارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تلاش ناکام بورس برای رشد

نقشه نیمروز بورس شنبه(29 تیر)

می متالز - شاخص اصلی بورس تهران در معاملات امروز امکان رشد نیافت. هر چند شروعی مثبتی در ابتدای کار رقم خورد اما به تدریج فروشندگان بالقوه دست به کار شدند و در اغلب نمادها بر خریداران امیدوار غلبه کردند و متعاقبا دماسنج بازار را وادار به عقب‌نشینی کردند. با وجود اینکه ریسک‌های ژئوپلیتیکی بار دیگر اهالی سهام را نگران کرد اما رصد جریان نقدینگی حاکی از توجه بورس‌بازان به صورت‌های مالی سه‌ماهه شرکت‌هاست و امید می‌رود با اوج‌گیری این جریان اطلاعاتی طی دو روز آینده معادلات بورسی دستخوش تغییر شود و جریان پولی به سمت سهام بنیادی حرکت کند.
 

دلیل توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران

می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان علت توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران را دریافت گزارش‌هایی مبنی بر حادثه‌آفرینی اعلام کرد.
 رئیس دفتر رئیس جمهور:

اعتبار 4 هزار میلیارد ریالی برای داخلی سازی قطعات مورد نیاز صنایع

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهور از اختصاص 4 هزار میلیارد ریال اعتبار، برای تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز بخش صنعت و معدن خبر داد.
 سخنگوی وزارت امور خارجه:

سازِکار اینستکس بدون خرید نفت توقعات ایران را برآورده نمی‌کند

می متالز - سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه سازِکاراینستکس در مرحله اجراست، گفت: این سازِکار بدون خرید نفت ایران نمی‌تواند توقعات ما را به‌طور کامل برآورده کند.
 

سنگاپور به جای فجیره

می متالز - خطر جنگ در خلیج فارس سبب شده است فروش سوخت کشتی‌ها ازسوی امارات آسیب ببیند و سنگاپور از این وضع سود ببرد.
 رئیس دفتر رئیس جمهور در بازدید از نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل:

برگزاری این نمایشگاه گامی ارزشمند در رونق تولید محسوب می شود

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهور صبح جمعه از غرفه های نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بازدید کرد .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما