خبر
نفت  
رئیس دفتر رئیس جمهوری:

برای آزاد کردن نفتکش ایرانی از همه ابزارها استفاده می‌کنیم

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: از همه ابزارها برای آزاد کردن نفتکش ایرانی استفاده می‌کنیم.

به گزارش می متالز، محمود واعظی، امروز (چهارشنبه، ۱۹ تیرماه) در حاشیه نشست هیئت دولت و در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره تلاش‌های دولت فرانسه برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت: اروپا و از جمله فرانسه در مذاکرات بسیار طولانی برای تحقق برجام حضور فعال داشته و طبیعی است که بیشتر از اقدام‌های آمریکا نگرانی دارد.

وی درباره اقدام ضد ایرانی انگلیس و توقیف نفتکش حامل نفت ایران در جبل‌الطارق افزود: کاری که با نفتکش ایرانی شده بسیار اشتباه بوده و از نظر موازین بین‌المللی یک راهزنی دریایی است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با محکومیت شدید این اقدام و با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم از راه سیاسی و دیپلماتیک این موضوع را حل کنیم، تصریح کرد: طبیعی است وقتی این نوع برخوردهای غیردوستانه و اشتباه انجام می‌شود، بر روابط اثر منفی می‌گذارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سفیر فرانسه در دیدار با رئیس اتاق ایران

فرانسه به دنبال فرمولی برای حذف تحریم‌های ایران است

می متالز - سفیر فرانسه در تهران با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران دیدار کرد. وی در این نشست از برنامه‌ریزی‌های فرانسه برای یافتن فرمولی برای حذف تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ایران خبر داد و گفت: فرانسه همچنان برای به نتیجه رسیدن اینستکس تلاش می‌کند.
 عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

ایران امیدی به چین و روسیه برای جبران خسارات برجام ندارد/ ضرورت ادامه مسیر کاهش تعهدات هسته ای

می متالز - عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به تعلل اروپا در عمل به تعهداتشان در برجام، معتقد است: ایران امیدی به چین و روسیه هم برای جبران خسارات برجام ندارد، بنابراین مسیر کاهش تعهدات برجام را ادامه می‌دهیم.
 نماینده مردم تفت و میبد در مجلس:

دولت از فعالیت معادن در شیرکوه جلوگیری کند

می متالز - نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با بیان اینکه ۹۵ درصد آب استحصالی استان یزد در شیرکوه تولید می شود، از دولت خواست تا از فعالیت معادن در این منطقه جلوگیری کند.
 

افتتاح کارخانه آهن اسفنجی اردکان با حضور حسن روحانی

می متالز - کارخانه مگامدول اردکان با چهار هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال و ۸۳ میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی با حضور رییس جمهور افتتاح شد.
 

رئیس جمهوری کارخانه احیاء مستقیم مگا مدول اردکان را افتتاح کرد

می متالز - کارخانه احیا مستقیم مگا مدول (هات شارژ) اردکان بعداز ظهر یکشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح و با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال ۱۸۰ نفر فراهم شد.
 

حل مشکلات پروژه‌های حوزه انرژی و آلومینیوم لامرد تا 3 ماه آینده

می متالز - رییس دفتر رییس جمهور گفت: تلاش داریم تا موانع و‌ مشکلات پروژه‌های حوزه انرژی و آلومینیوم در لامرد تا ۲ یا ۳ ماه آینده برطرف شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما