خبر
نفت  

قیمت سبد نفتی اوپک؛ ۶۴ دلار و ۳۵ سنت

می متالز - قیمت‌ سبد نفتی اوپک روز سه‌شنبه (۱۸ تیرماه)، ۶۴ دلار و ۳۵ سنت برای هر بشکه ثبت شد که نسبت به روز دوشنبه ۳۷ سنت افزایش یافت.

به گزارش می متالز، قیمت سبد نفتی این سازمان دیروز به ۶۴ دلار و ۳۷ سنت رسید، در حالی که روز دوشنبه ۶۴ دلار و ۷۲ سنت بود.

سبد نفتی اوپک شامل ١٤ نوع نفت‌خام اعضای این سازمان است.

قیمت نفت‌خام برنت و وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نیز امروز (چهارشنبه، ۱۹ تیرماه) و تا لحظه انتشار این خبر به ترتیب ۶۵ دلار و  ۶۲ سنت و ۵۹ دلار و ۲۳ سنت به ازای هر بشکه بود.

کد خبر: 44418
تاریخ: 1398/04/19 - 21:57
منبع: شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)

اوپک  نفت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات ‌۹۰ هزار تن ورق عریض ‌فولادی در دوره تحریم از ایران

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: کل صادرات شرکت از زمان تأسیس تاکنون ۹۰ هزار تن بوده که امسال با برنامه‌ریزی صورت گرفته در شش‌ ماهه نخست بیش از ۹۰ هزار تن ورق API صادر و تا پایان سال نیز این رقم به ۲۰۰ هزار تن می‌رسد.
 زنگنه مطرح کرد:

پرداخت درآمد ٣١ هزار میلیاردی از اصلاح نرخ بنزین به افراد کم درآمد

می متالز - وزیر نفت با بیان اینکه به خودرو‌های دولتی سهمیه‌ای نداده ایم، گفت: برآورد می شود سالانه درآمد دولت از محل اصلاح قیمت بنزین ٣٠ تا ٣١ هزار میلیارد تومان باشد که همه آن به افراد کم درآمد پرداخت می‌شود.
 رئیس جمهور:

گل گهر بهشت معدنی است

می متالز - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رییس جمهور گفت: گل گهر بهشت معدنی است، در دنیا استخراج معادن در عمق هزار و ۵۰۰ متر تا ۳ هزار متر است اما در گل گهر مس و آهن از سطح زمین بیرون می‌آید و معدن سرمایه عظیمی است و تنوع معدنی در کشور داریم و اکتشافات جدیدی به ثبت رسیده است.
 محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه:

منابع اصلاح قیمت بنزین به 60 میلیون نفر پرداخت می‌شود/ یارانه جدید 55 تا 205 هزار تومان خواهد بود

می متالز - محمدباقر نوبخت درباره اطلاعیه شرکت پخش فراورده‌های نفتی درخصوص اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین گفت: این طرح در راستای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می‌شود.
 

افرادی که کارت سوخت دریافت نکردند هر چه سریعتر اقدام کنند/ سهمیه ذخیره مورد نظر تا ۶ ماه آینده محفوظ است

می متالز - وکیل زاده گفت: افرادی که کارت سوخت دریافت نکردند با توجه به سهمیه ذخیره مورد نظر تا ۶ ماه آینده در کارت سوخت شخصی، بدون نگرانی و هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام و یا دریافت کارت سوخت شخصی خود اقدام کنند
 

قیمت نفت سنگین ایران کاهش یافت

می متالز - طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در اکتبر سال ۲۰۱۹ به ۲.۱۴۶ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران دو دلار و ۳۸ سنت در هر بشکه ارزان شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما