خبر
پتروشیمی  

ضرورت نوآوری در فعالیت های فرهنگی صنعت پتروشیمی

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: باید تلاش کنیم فعالیت های فرهنگی و نیز اقامه نماز در صنعت پتروشیمی با رویکردی نو نهادینه شود.

به گزارش می متالز، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز چهارشنبه (19 تیرماه) در آیین تکریم و معارفه رییس شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی که با حضور احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت و اسماعیل قنبری مدیر منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد اظهارکرد: ترویج نماز و توجه به مسائل فرهنگی از اهمیت ویژه ای در صنعت پتروشیمی برخورداراست.

وی افزود: در بحث اقامه نماز باید نگاه جدید و رو به جلو را با جدیت مورد توجه قرار دهیم و دراین خصوص بیش از گذشته تلاش کرده و توسعه نوآورانه داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که در حال حاضر 108 هزار نفر در مجتمع ها و طرح های پتروشیمی در حال کار هستند گفت: در سال 1400 با تولیدی شدن طرح های توسعه ای که در حال ساخت هستند بر اساس پیش بینی های انجام شده، این عددبه  123 هزار نفر در بخش های مختلف صنعت خواهد رسید و بر همین اساس دامنه فعالیت های دینی و فرهنگی روز به روز گسترده تر می شود.

محمدی تصریح کرد: امید است که با همدلی و همکاری شاهد  پیشرفت و افزایش کیفیت  فعالیت های معنوی و دینی درصنعت پتروشیمی باشیم و آنها را در ابعاد مختلف در این صنعت پیشرو نهادینه کنیم.

معاون وزیر نفت درامور پتروشیمی دراین مراسم از تلاش ها و اقدام های حجت السلام حائری زاده درپایان دوره ماموریت 3 ساله وی تقدیر و تشکر کرد وهمچنین برای حجت الاسلام محسن محمد پور رییس جدید شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز در مسئولیت جدید آرزوی توفیق و خدمت کرد .

بر اساس این گزارش، احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت دراین آیین با اشاره به این که حجت الاسلام حائری زاده از فضلای خوش فکر و خلاق روحانیون کشور هستند گفت: ضروری است چرخش نخبگان صورت گیرد و شاهد ظهور استعداد های مختلف در صنعت نفت باشیم.

حجت الاسلام محسن محمد پور رییس جدید شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این مراسم با اشاره به حضور روحانیون در بخش های مختلف صنعت نفت و لزوم توجه به اهمیت شورای اقامه نماز گفت: باید در حوزه های معنوی و در راستای اهداف صنعت نفت حرکت کنیم .

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی؛

فروش محصولات پتروشیمی تنها از طریق بورس کالا انجام می شود

می متالز - رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت: عرضه، تقاضا، قیمت و سیاست گذاری تنظیم بازار از ارکان تنظیم بازار محصولات پتروشیمی است و طبق ابلاغیه ستاد تنظیم بازار، فروش محصولات پتروشیمی فقط باید در بورس انجام شود.
 در حاشیه سی و یکمین اجلاس مدیران پتروشیمی؛

نمایشگاه معرفی توانمندی سازندگان و صنعتگران در صنعت پتروشیمی برگزار شد

می متالز - در حاشیه برگزاری سی و یکمین اجلاس مدیران عامل مجتمع‌های تولیدی پتروشیمی، به همت شرکت ملی صنایع پتروشیمی نمایشگاهی به منظور معرفی توان و ظرفیت‌های سازندگان و صنعتگران خراسان رضوی برگزار شد.
 

مجوز ساخت اولین مینی GTPP صنعت پتروشیمی صادر شد

می متالز - مدیرعامل هلدینگ تاپیکو از صدور مجوز اولین طرح مینی «جی.تی.پی.پی» در صنعت پتروشیمی در قالب فاز دوم توسعه پتروشیمی خراسان از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد و گفت: این طرح جدید از ظرفیت تولید سالانه 120 هزار تن محصولات پتروشیمیایی زنجیره متان برخوردار است.
 

لزوم توجه به پدافند غیر عامل در صنعت پتروشیمی

می متالز - معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل گفت: مجتمع ها و طرح های پتروشیمی باید به جدیت پدافند غیرعامل را در دستور کار فعالیت های خود قرار دهند.
 

مذاکره با وزارت صمت برای ازسرگیری صادرات PET

می متالز - دبیرکل انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی با اشاره به حکمفرما شدن آرامش قیمتی و پیشی گرفتن عرضه و تقاضا برای محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات «پت» از آغاز مذاکرات با وزارت صمت برای ازسرگیری صادرات این محصول پلیمری در شرایط تحریم خبر داد.
 

آمادگی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از صنعت پتروشیمی

می متالز - سردبیر کارگروه تجهیزات نفت و گاز مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر وجود آمادگی برای همکاری در صنعت پتروشیمی گفت: ۴۵ صندوق سرمایه‌گذاری ریسک پذیر در کشور وجود دارد که می‌توان آن‌ها را بر نیازهای مجتمع‌های پتروشیمی متمرکز کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما