خبر
پتروشیمی  

ضرورت نوآوری در فعالیت های فرهنگی صنعت پتروشیمی

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: باید تلاش کنیم فعالیت های فرهنگی و نیز اقامه نماز در صنعت پتروشیمی با رویکردی نو نهادینه شود.

به گزارش می متالز، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز چهارشنبه (19 تیرماه) در آیین تکریم و معارفه رییس شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی که با حضور احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت و اسماعیل قنبری مدیر منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد اظهارکرد: ترویج نماز و توجه به مسائل فرهنگی از اهمیت ویژه ای در صنعت پتروشیمی برخورداراست.

وی افزود: در بحث اقامه نماز باید نگاه جدید و رو به جلو را با جدیت مورد توجه قرار دهیم و دراین خصوص بیش از گذشته تلاش کرده و توسعه نوآورانه داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که در حال حاضر 108 هزار نفر در مجتمع ها و طرح های پتروشیمی در حال کار هستند گفت: در سال 1400 با تولیدی شدن طرح های توسعه ای که در حال ساخت هستند بر اساس پیش بینی های انجام شده، این عددبه  123 هزار نفر در بخش های مختلف صنعت خواهد رسید و بر همین اساس دامنه فعالیت های دینی و فرهنگی روز به روز گسترده تر می شود.

محمدی تصریح کرد: امید است که با همدلی و همکاری شاهد  پیشرفت و افزایش کیفیت  فعالیت های معنوی و دینی درصنعت پتروشیمی باشیم و آنها را در ابعاد مختلف در این صنعت پیشرو نهادینه کنیم.

معاون وزیر نفت درامور پتروشیمی دراین مراسم از تلاش ها و اقدام های حجت السلام حائری زاده درپایان دوره ماموریت 3 ساله وی تقدیر و تشکر کرد وهمچنین برای حجت الاسلام محسن محمد پور رییس جدید شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز در مسئولیت جدید آرزوی توفیق و خدمت کرد .

بر اساس این گزارش، احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت دراین آیین با اشاره به این که حجت الاسلام حائری زاده از فضلای خوش فکر و خلاق روحانیون کشور هستند گفت: ضروری است چرخش نخبگان صورت گیرد و شاهد ظهور استعداد های مختلف در صنعت نفت باشیم.

حجت الاسلام محسن محمد پور رییس جدید شورای اقامه نماز و امور روحانیون شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این مراسم با اشاره به حضور روحانیون در بخش های مختلف صنعت نفت و لزوم توجه به اهمیت شورای اقامه نماز گفت: باید در حوزه های معنوی و در راستای اهداف صنعت نفت حرکت کنیم .

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عبدالحسین بیات عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد

می متالز - وزیر نفت در حکمی، عبدالحسین بیات را به مدت سه سال به‌عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.
 سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنعت پتروشیمی، کلید خودکفایی و رونق اقتصادی

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مبانی توسعه ایجاد صنایع پتروشیمی است که افزون بر جلوگیری از خام فروشی، مواد اولیه صنایع پایین دستی را برای تقویت تولید ملی و رونق اقتصادی کشور فراهم می‌کند.
 

لزوم نهادینه شدن تفکر پژوهشی در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: باید فرهنگ و رویکرد پژوهش محوری در توسعه صنعت پتروشیمی ایران مورد توجه ویژه قرار گیرد.
 

عملکرد زنگنه درخشان و قابل دفاع

می متالز - هجمه‌ها علیه بیژن زنگنه از سوی کسانی که خود مفسدان عرصه نفت هستند در حال افزایش است. از این‌رو نویسنده در ادامه به ذکر پاره‌ای از عملکردهای درخشان وزارت نفت به تصدی‌گری بیژن زنگنه می‌پردازد.
 معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

ظرفیت‌های علمی پژوهش و فناوری پتروشیمی باید در خدمت توسعه صنعت باشد

می متالز - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی تاکید کرد: ظرفیت‌های فراوان علمی و پژوهشی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی باید در خدمت توسعه صنعت پتروشیمی کشور قرار گیرد.
 

درآمد سالانه ایران از پتروشیمی چقدر است؟

می متالز - درآمد پتروشیمی ایران ١٧ میلیارد دلار در سال است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما