خبر
بورس و سهام  

رشد 905 واحدی شاخص کل بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز 905 واحد افزایش یافت و به رقم 249 هزا رو 621 واحد رسید.

به گزارش می متالز، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه (19 تیرماه)  با 905 واحد افزایش روبرو شد.

شاخص کل با معیار هم وزن 379 واحد ارتقا یافته و به رقم 61 هزار و 809 واحد رسید و ارزش روز بازار در بورس اوراق بهادار که ناشی از قیمت میانگین سهام در تعداد کل سهام شرکت‌های بورسی است، به بیش از 940 هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران در بورس اوراق بهادار تهران بیش از 3 میلیارد اوراق بهادار سهام و حق تقدم در قالب 292 هزار نوبت معامله و به ارزش 988 میلیارد تومان دادو ستد کردند.

نمادهای وامید، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید،‌رمپنا، شخارک، کچاد، وغدیر بیشترین تاثیر افزایش در شاخص بورس را داشتند و نمادهای اخابر، فارس، بیشترین اثر کاهشی در شاخص بورس داشته‌اند.

گفتنی است که امروز نمادهای پربیننده بورسی مربوط به شرکت‌های پلی پروپیلن جم، بانک تجارت، با قیمت هر سهم 408 ریال، سایپا،‌ایران خودرو، فولاد مبارکه، پارس‌خودرو، سرمایه‌گذاری صدر تامین، سیمان فارس و خوزستان بوده‌اند. 

بر اساس این گزارش ، شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی 253 واحد رشد کرده و به رقم 69 هزار و 905 واحد رسید وشاخص قیمت با معیار هم وزن 257 واحد افزایش یافته و به رقم 42 هزار و 43 واحد رسید.

 همچنین شاخص آزاد شناور 710 واحد تقویت شده و به رقم 279 هزار و 500 واحد رسید،شاخص بازار اول بورس با افزایش هزار و 19 واحد به رقم 185هزار و 30 واحد رسید وشاخص بازار دوم بورس با افزایش 215 واحد به رقم 491 هزار و 566 واحد رسید.

امروز در فرابورس ایران نیز شاخص کل در پایان معاملات 32 واحد افزایش یافته و به رقم 3 هزار و 254 واحد رسید وارزش بازار اول و دوم فرابورس به بیش از179 هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران فرابورس بیش از 2.4 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 260 هزار نوبت معامله و به ارزش هزار و 67 میلیارد تومان داد و ستد کردند و نمادهای میدکو، دماوند، کگهر بیشترین اثر تقویتی در شاخص فرابورس داشته‌اند و نمادهای مارون، هرمز، کرمان، ذوب، بیشترین اثر کاهشی در شاخص فرابورس را داشتند.

کد خبر: 44420
تاریخ: 1398/04/19 - 22:00
منبع: نیپنا

بورس اوراق بهادار تهران  معاملات  فرابورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شاخص به کانال ۲۵۰ هزار واحدی نزدیک شد

می متالز - شاخص بورس در پایان معاملات امروز با رشد بیش از ۳۰۰۰ واحدی به کانال ۲۵۰ هزار واحدی نزدیک شد.
 

معامله ۱۰۶ هزار تنی در بورس انرژی

می متالز - بازار فیزیکی بورس انرژی در هفته منتهی به ۲۶ تیرماه ۹۸ شاهد معامله ۱۰۶ هزار تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش ۴.۶۸۳ میلیارد ریال بود.
 طی روز یکشنبه رقم خورد؛

وکیوم باتوم صدر نشین معاملات بورس کالای ایران

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه، شاهد دادوستد ۳۳ هزار تن وکیوم باتوم بود.
 نمای کلی بازار سرمایه در خرداد ۹۸؛

ارزش بازار اوراق بهادار به بالاترین مقدار در یکسال اخیر رسید

می متالز - در پایان معاملات خرداد ماه ۱۳۹۸ ارزش بازار اوراق بهادار شامل ارزش کل بورس تهران، فرابورس ایران، بورس انرژی و بورس کالا به بیشترین مقدار خود در دوره یکساله اخیر یعنی ۱۲،۲۸۲،۳۹۴ میلیارد ریال رسید.
 

جزییات دو عرضه یکجا در فرابورس

می متالز - جزییات عرضه یکجای دو شرکت در فرابورس اعلام و تبیین شد.
 

آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز شنبه ۹۸/۰۴/۲۹ | صبح کاهشی، بعدازظهر افزایشی

می متالز - امروز شنبه ۹۸/۰۴/۲۹ دلار در بازار آزاد ابتدا تا محدوده ۱۱۶۰۰ تومانی عقب‌نشینی کرد و بعدازظهر در محدوده ۱۱۸۰۰ تومانی قرار گرفت. صرافی ملی نیز قیمت رسمی دلار را بین ۱۱۵۵۰ و ۱۱۶۵۰ تومان و یورو را بین ۱۳۴۵۰ و ۱۳۵۵۰ تومان اعلام کرد. همچنین سکه طرح جدید که در محدوده ۴.۱ میلیون تومانی قیمت‌گذاری شد و هر مثقال طلای آبشده به محدوده یک میلیون و ۷۲۰ هزار تومانی رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما