خبر
محیط زیست   پتروشیمی  

امضای تفاهم نامه همکاری پتروشیمی مروارید و سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر

می متالز - تفاهم نامه همکاری حفاظت از پرندگان استان بوشهر میان پتروشیمی مروارید و سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر امضاشد.

به گزارش می متالز، در ابتدای این نشست، جوکار مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید، ضمن خیر مقدم به مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و هیآت همراه به ارایه گزارشی کلی از فعالیت های فرآیندی و پروژه های در دست اجرای شرکت پرداخته واظهار کرد: این مجتمع تمام تلاش و پتانسیل خود را جهت کاهش آلایندها و حفظ محیط زیست به کار خواهد گرفت کما اینکه در حال تهیه کاتالیستی هستیم که تا 40درصد CO2 را کاهش خواهد داد.
همچنین گزارش مصور از دست آوردها و پروژه های زیست محیطی انجام شده در سال 1397 و چشم-اندز زیست محیطی مجتمع در سال جاری  ارائه گردید.
در ادامه دکتر فرهاد قلی‌نژاد مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر ضمن اشاره به ظرفیت‌های شرکت پتروشیمی‌ مروارید در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی منطقه عسلویه بیان داشتند: در هیچ کجای ایران، صنعت، حیات وحش و حیات طبیعی ما را دچار خطر نکرده است.
وی گفت: نگاه مدیران باید یک نگاه زیست محیطی و حفاظت از داشته های طبیعی و زیست بوم باشد که این نگاه در مدیریت شرکت پتروشیمی مروارید وجود دارد و این شرکت کارهای بزرگی را در این راه به انجام رسانده است.
در بخش پایانی این نشست تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و شرکت پتروشیمی مروارید با هدف حفاظت از پرندگان استان بوشهر در دو نسخه امضاء شد.
لازم به ذکر است جمعی از مدیران و روسای شرکت پتروشیمی مروارید و همچنین معاونان و روسای سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این نشست حضور داشتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دستگاه قضایی به تخلفات معادن جوشقان قالی ورود کرد

می متالز - رئیس اداره محیط زیست حفاظت از محیط زیست اصفهان از ورود دستگاه قضایی به مشکلات معادن در جوشقان قالی و پیگیری قضایی این مشکلات خبر داد.
 

کارخانه سیمان مارگون آلودگی زیست محیطی دارد

می متالز - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به بررسی‌های میدانی انجام شده برخی مواقع کارخانه ۳۳۰۰ تنی مارگون آلودگی زیست محیطی دارد.
 رییس سازمان صمت استان فارس پاسخ بدهد؛

در افزایش شدید بهره برداری از معادن فارس ملاحظات زیست محیطی لحاظ شده اند؟

می متالز - یک سوال مهم اینجا مطرح می شود؛ اینکه آیا این رشد 5 برابری سرمایه گذاری در بخش معادن فارس و به تبع آن افزایش شدید بهره برداری ها با ملاحظات زیست محیطی بوده است؟
 

آغاز همکاری بورس‌های تهران و شانگهای

می متالز - در ادامه توسعه روابط فرامرزی و جهت اجرای گام دیگری از برنامه‌های بین‌المللی‌سازی مصوب هیات مدیره بورس تهران، یک سند همکاری بین بورس تهران و بورس شانگهای در تاریخ سوم آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) به امضای مسئولان این دو بورس رسید. فرآیند مذاکره، حصول توافق و آماده سازی و تبادل متن تفاهم نامه با مذاکرات و پیگیری های امور بین الملل بورس تهران به انجام رسید.
 

سنگ‌اندازی سازمان محیط زیست در اجرای پروژه راه‌آهن رشت ـ انزلی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به غیر از مشکلات اقتصادی و نبود اعتبارات لازم، مهم‌ترین عامل در مسیر اجرای پروژه‌های ملی خودتحریمی برخی از دستگاه‌ها است که روند اجرای طرح‌های عمرانی را کند می‌کند.
 

نقل و انتقال پسماند واحد های تولیدی استان بوشهر از طریق سامانه جامع پایش محیط زیست انسانی

می متالز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: واحدهای تولیدی از این پس تمامی نقل و انتقالات پسماند خود را صرفا از طریق سامانه جامع پایش محیط زیست انسانی به آدرس https://iranemp.ir انجام دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما