خبر
محیط زیست   پتروشیمی  

امضای تفاهم نامه همکاری پتروشیمی مروارید و سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر

می متالز - تفاهم نامه همکاری حفاظت از پرندگان استان بوشهر میان پتروشیمی مروارید و سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر امضاشد.

به گزارش می متالز، در ابتدای این نشست، جوکار مدیر عامل شرکت پتروشیمی مروارید، ضمن خیر مقدم به مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و هیآت همراه به ارایه گزارشی کلی از فعالیت های فرآیندی و پروژه های در دست اجرای شرکت پرداخته واظهار کرد: این مجتمع تمام تلاش و پتانسیل خود را جهت کاهش آلایندها و حفظ محیط زیست به کار خواهد گرفت کما اینکه در حال تهیه کاتالیستی هستیم که تا 40درصد CO2 را کاهش خواهد داد.
همچنین گزارش مصور از دست آوردها و پروژه های زیست محیطی انجام شده در سال 1397 و چشم-اندز زیست محیطی مجتمع در سال جاری  ارائه گردید.
در ادامه دکتر فرهاد قلی‌نژاد مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر ضمن اشاره به ظرفیت‌های شرکت پتروشیمی‌ مروارید در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی منطقه عسلویه بیان داشتند: در هیچ کجای ایران، صنعت، حیات وحش و حیات طبیعی ما را دچار خطر نکرده است.
وی گفت: نگاه مدیران باید یک نگاه زیست محیطی و حفاظت از داشته های طبیعی و زیست بوم باشد که این نگاه در مدیریت شرکت پتروشیمی مروارید وجود دارد و این شرکت کارهای بزرگی را در این راه به انجام رسانده است.
در بخش پایانی این نشست تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و شرکت پتروشیمی مروارید با هدف حفاظت از پرندگان استان بوشهر در دو نسخه امضاء شد.
لازم به ذکر است جمعی از مدیران و روسای شرکت پتروشیمی مروارید و همچنین معاونان و روسای سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این نشست حضور داشتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه شورای‌عالی حفاظت محیط زیست رخ داد

قدردانی از تلاش‌های وزارت نفت برای تولید بنزین با کیفیت

می متالز - اعضای شورای‌عالی حفاظت محیط زیست از خدمات و تلاش‌های وزارت نفت در زمینه تولید بنزین با استانداردهای یورو ۴ و یورو ۵ که منجر به کاهش آلودگی‌ها شده است، قدردانی کردند.
 

شیرکوه سرمایه یزد است، مجوز فعالیت معدنی در آن صادر نشود

می متالز - نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شیرکوه سرمایه استان است گفت: نباید مجوز فعالیت بهره برداری معدن در این منطقه صادر شود.
 غریب پور در مراسم امضای تفاهم نامه میان ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست:

کیفیت اجرای استانداردهای زیست محیطی افزایش می یابد/ وسعت اکتشافات به 600 هزار کیلومتر مربع می رسد

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو متعهد به رعایت مولفه های زیست محیطی و توجه به توسعه پایدار است. غریب پور تاکید کرد که تفاهمنامه با سازمان محیط زیست، سرعت و کیفیت استانداردهای زیست محیطی را افزایش می دهد.
 

ضرورت سرمایه گذاری هدفمند برای رفع چالش های بخش پژوهش/ امضای تفاهم نامه همکاری بین مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران بر ضرورت توجه به سرمایه گذاری هدفمند و هوشمندانه برای رفع چالش های بخش پژوهش و فناوری تاکید کرد.
 معاون وزیر صنعت:

ایجاد ظرفیت 10 میلیون تنی فولاد در حاشیه خلیج فارس پروژه ملی است

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: امروز ایران در بین تولید کنندگان فولاد جهان از جایگاه مناسب برخوردار است و برنامه توسعه و افزایش ظرفیت تولید این فلز راهبردی تا سقف 10 میلیون تنی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در قالب یک پروژه ملی اجرا می شود.
 

ریزش معدن آلبلاغ اسفراین قربانی گرفت

می متالز - رئیس جمعیت هلال احمر اسفراین گفت: ریزش معدن سرب آلبلاغ در این شهرستان چهارشنبه شب، برای دومین بار در سال جاری، جان یک برداشت کننده غیرمجاز سنگ معدنی در این منطقه را گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما