خبر
خودرو  

فروش اقساطی ۴ محصول ایران‌خودرو

می متالز - ایران‌خودرو شرایط فروش اقساطی محصول‌های این شرکت را به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح امروز تا زمان تکمیل اجرایی می‌کند.

به گزارش می متالز، در این طرح ۴۰۵ اس ال ایکس، ۴۰۵ دوگانه‌سوز، سمند EF۷ و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی عرضه می‌شود. با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، فیلترهایی تعریف شده که اگر ثبت‌نام‌ها مغایر با این شروط باشد ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت ایران‌خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت‌نام خواهند داشت که چک‌های طرح «سامانه صیاد» را داشته و فاقد هر گونه چک برگشتی باشند.

از این رو اطلاعات صادر‌کننده چک پس از انجام پیش‌پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد شد و در صورت عدم‌امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد می‌شود.

البته چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و...) وجود ندارد و عنوان صادر‌کننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آقای رحمانی! فکری به حال فساد موجود در صنعت خودروسازی کنید

می متالز - بسیج دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران خطاب به وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت نوشت: گرچه صنعت خودرو، از وضعیت خوبی برخوردار نیست، اما چه شده که بعضی از این بازیگران را سودای اسقاط این صنعت، به سر افتاده است؟
 

اعلام اتهام مدیر عامل سابق خودروسازی

می متالز - پرونده «هاشم یکه‌زارع»، مدیرعامل معزول ایران‌خودرو برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به‌ریاست قاضی زرگر ارجاع شد. ۲۸ مرداد امسال بود که یکه‌زارع مدیرعامل سابق ایران‌خودرو با دستور مرجع قضایی در دفتر کارش دستگیر و بازداشت شد.
 

فروش اعتباری ۳ محصول ایران‌خودرو

می متالز - فروش اعتباری ۳ محصول ایران‌خودرو صبح فردا ۱۹ آبان آغاز خواهد شد. فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
 

دلیل افزایش قیمت خودرو در بازار

می متالز - رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه خودروسازان عامل افزایش قیمت‌های اخیر در بازار خودرو هستند، از سازمان‌های نظارتی خواست به موضوع ورود کنند.
 

تکذیب فعالیت ایران‌خودرو در ترکیه

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: هیچ‌گونه مذاکره‌ای برای راه‌اندازی پایگاه تولیدی محصولات ایران‌خودرو در ترکیه صورت نگرفته است.
 

دو نکته از مسیر آتی «خگستر»/ رصد سهام پس از رشد 100 درصدی

می متالز - سهام گسترش سرمایه‌‌گذاری ایران‌خودرو امروز با رشد حدود سه درصدی معاملات امروز را به پایان رساند. با توجه به مطالب ماه‌های گذشته «دنیای بورس» در این گزارش به جمع‌بندی از این نماد پرداخته می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما