خبر
خودرو  

فروش اقساطی ۴ محصول ایران‌خودرو

می متالز - ایران‌خودرو شرایط فروش اقساطی محصول‌های این شرکت را به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح امروز تا زمان تکمیل اجرایی می‌کند.

به گزارش می متالز، در این طرح ۴۰۵ اس ال ایکس، ۴۰۵ دوگانه‌سوز، سمند EF۷ و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی عرضه می‌شود. با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، فیلترهایی تعریف شده که اگر ثبت‌نام‌ها مغایر با این شروط باشد ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت ایران‌خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت‌نام خواهند داشت که چک‌های طرح «سامانه صیاد» را داشته و فاقد هر گونه چک برگشتی باشند.

از این رو اطلاعات صادر‌کننده چک پس از انجام پیش‌پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد شد و در صورت عدم‌امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد می‌شود.

البته چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و...) وجود ندارد و عنوان صادر‌کننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر داد

شرط فروش سهام خودروسازان / دلیل 3 ناکامی در واگذاری‌ها

می متالز - رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به علت ناکامی سه شرکت اول از انتشار اطلاعیه دو پالایشگاه و سه شرکت دیگر خبر داد و گفت: امکان واگذاری دو خودروساز تا زمان وثیقه بودن سهام نیست .
 

آمادگی « وبملت » برای حمایت از « خودرو »

می متالز - مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران‌خودرو، در نشستی علاوه‌بر بررسی راه‌های تقویت همکاری‌ها، موانع و مشکلات پیش روی این همکاری‌ها را به بحث گذاشتند.
 بررسی صعود قیمتی سهام خودرویی

در انتظار صورت‌های مالی خودروسازان/ چرا عملکرد بهار گروه خودرو مهم است؟

می متالز - سهام خودرویی بار دیگر طی روزهای اخیر مسیر صعودی را در پیش گرفته‌اند. در حالی‌که وضعیت بنیادی این شرکت‌ها ناامیدکننده است بهانه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی‌ها شرایط خوبی را برای جولان معامله‌گران در این نمادها ایجاد کرده است. همچنان قدرت پول نقش اساسی را در سهام این شرکت‌ها ایفا می‌کند با این حال در این گزارش به سناریویی از اثر احتمالی بنیادی (به دنبال انتشار عملکرد سه‌ماه نخست) بر تصمیم‌گیری معامله‌گران بازار پرداخته شده است.
 

فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد

می متالز - با دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت، دو خودروساز بزرگ کشور ملزم شده‌اند از محل فروش اموال مازاد خود، دو هزار میلیارد تومان نقدینگی جذب کنند تا بخشی از نیاز مالی‌شان خارج از روش‌هایی مانند اخذ تسهیلات بانکی و پیش‌فروش، تامین شود.
 

دستور «خودرو» برای کاهش تعهدات معوق

می متالز - ایران‌خودرو با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و افزایش عرضه به مشتریان، تعهدات معوق خود را کاهش می‌دهد.
 

تداوم روند نزولی تولید خودرو

می متالز - با آمارهای ارایه شده، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد روند تولید خودرو همچنان نزولی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما