خبر
آهن و فولاد  

فولاد خوزستان نمایشگاه بومی سازی قطعات و تجهیزات برگزار می‌کند

می متالز - نخستین نمایشگاه بومی سازی قطعات و تجهیزات گروه فولاد خوزستان در اهواز برگزار می شود.

به گزارش می متالز، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی فولاد خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت: فولاد خوزستان به عنوان قطب دوم تولید فولاد کشور به منظور عبور از شرایط فعلی تحریم های ظالمانه آمریکا و توانمند سازی بخش داخلی، برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری این نمایشگاه را تدارک دیده است.

وی در ادامه افزود: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه توانمند سازی بخش داخلی است و با توجه به سال رونق تولید از یک سو و همچنین تلاش دشمنان برای فشار حداکثری بر صنایع، این امید می رود که در قالب این نمایشگاه ضمن شناسایی سازندگان قطعات داخلی، برنامه مدونی را جهت بومی سازی آنها در کوتاه ترین زمان انجام دهیم و در زمینه تامین مواد و فناوری نیز با مشارکت بخش علمی و شرکت های قدرتمند این حوزه، نیازهای فولاد خوزستان را برطرف کنیم.

فروغی نیا، در ادامه به تاثیر این رویکرد گروه فولاد خوزستان بر حوزه فولاد و صنایع کشور اشاره کرد و افزود: این سیاست گذاری بدون شک، برکات زیادی برای صنایع دارد که متعاقب آن بومی سازی فناوری های فولادسازی، افزایش انگیزه در بخش صنعتی و علمی، جلوگیری از خروج ارز در شرایط تحریم، رونق اشتغال، خودکفایی کشور و افزایش غرور ملی را در این حوزه استراتژیک به همراه دارد.

مدیر روابط عمومی فولاد خوزستان در پایان ضمن دعوت از کلیه شرکت های قطعه ساز، تولید کننده مواد و فعالان صنعتی جهت مشارکت در این نمایشگاه گفت: این رویداد به مدت 3 روز در نیمه دوم مردادماه 1398 در نمایشگاه بین المللی اهواز برپا می شود و برای آشنایی هرچه بیشتر شرکت ها با نیازهای فولاد خوزستان، ضمن تهیه لیست قطعات، تجهیزات، مواد و فناوری ها، میزهای کارشناسی برای گفت و گو با فعالان این حوزه ها فراهم می گردد تا در فضایی تخصصی مذاکرات لازم انجام شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید رئیس جمهور و وزیر صمت از پروژه گندله سازی فولاد اردکان

می متالز - در ادامه برنامه سفر رئیس‌جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان اردکان، پروژه گندله سازی فولاد اردکان مورد بازدید قرار گرفت.
 

بازار داغ میلگرد آجدار

می متالز - گزارشات کسب شده از بازار آهن حاکی از خیز بلند میلگرد آجدار در پی بهبود بازارهای بین المللی در روزهای اخیر می‌باشد.
 مدیر بخش احیا شرکت فولاد خوزستان گفت:

با بهره‌برداری از پروژه زمزم 3، نیاز به آهن اسفنجی برطرف می‌شود

می متالز - ظرفیت پروژه زمزم یک میلیون و هفتصد هزار تن بوده که با اجرای آن، دیگر برای آهن اسفنجی مورد نیاز خود با کمبود مواجه نخواهیم بود.
 

فولاد اکسین خوزستان سومین تولید کننده بزرگ فولاد ایران شد

می متالز - تولید فولاد در ایران در شش ماه نخست سال جاری شمسی (21 مارس تا 22 سپتامبر) در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل 43.6 درصد رشد داشته است.
 

جلسه مجمع عمومی و هیات مدیره موسسه مدیران پیشگام ذوب آهن

می متالز - اولین جلسه هیات مدیره انجمن با حضور تنی چند از این پیشکسوتان و نماینده استانداری اصفهان شنبه هجدهم آبان ماه در دفتر فروش اصفهان برگزار شد.
 

چندین پروژه در سیرجان با حضور رییس جمهوری افتتاح شد

می متالز - پروژه های توسعه ای منطقه معدنی صنعتی گل گهر سیرجان توسط رییس جمهوری افتتاح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما