خبر
بیمه  

۲ میلیون نفر بدون بیمه در مناطق روستایی و عشایری شناسایی شدند

می متالز - رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: با وجودی که تنها ۳۰ درصد حق بیمه در این صندوق توسط بیمه شده و ۷۰ درصد توسط دولت پرداخت می شود ولی فقط ۳۰ درصد واجدان شناسایی شده، بیمه شده اند.

به گزارش می متالز، اسدالله رازانی روز چهارشنبه  اظهار داشت: در حال حاضر ۲ میلیون و ۲۰ هزار نفر بدون بیمه در مناطق روستایی و عشایری با نام و شماره تلفن شناسایی شده اند که هیچ نوع بیمه‌ای ندارند و برای بیمه همه این افراد آمادگی داریم ولی لازمه آن آوردن ۳۰ درصد سهم حق بیمه واجدان شرایط است.

وی با بیان اینکه از سه میلیون خانوار واجد شرایط تاکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار زیر پوشش این صندوق قرار گرفته اند افزود: بیمه کشاورزی، روستایی و عشایر، تنها تفاوتی که با تأمین اجتماعی دارد این است که این بیمه اختیاری بوده و اجباری نیست و ما فقط اطلاع رسانی کرده و فراخوان برای جذب می دهیم.

رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه کشاورزان با بیان اینکه سیاست بیمه در حال حاضر معرفی درست و کامل و بیشتر آن است، خاطرنشان کرد: از دستاوردهای بزرگ و مهم نظام جمهوری اسلامی تأسیس این صندوق از سال ۸۴ تاکنون است و جمعیت قابل توجهی عضو آن هستند و یا از مزایای بازنشستگی آن استفاده می کنند.

رازانی، جمعیت بازنشسته زیرمجموعه این صندوق را ۱۰۰ هزار نفر شامل ۵۰ هزار بازنشسته و ۵۰ هزار خانواده که سرپرست آنها فوت کرده اعلام کرد و گفت: در استان یزد نیز این آمار سه هزار نفر است.

وی تصریح کرد: سیاست دولت دکتر روحانی و وزارت تعاون و مأموریت مشخص شده برای این صندوق، تکمیل پوشش افراد مشمول در این صندوق طی چند سال آینده است که این امر نیازمند همکاری مردم است.

کد خبر: 44474
تاریخ: 1398/04/20 - 13:21
منبع: چابک آنلاین

صندوق بیمه کشاورزان  اسدالله رازانی  حق بیمه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیمه دانشجویان در ردیف بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد قرار می‌گیرد

می متالز - دانشجویان براساس ضوابط بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد مشمول مقررات تامین‌اجتماعی قرار می‌گیرند.
 

کرمان بیشترین و رودبار جنوب کمترین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی را دارند

می متالز - رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اظهار کرد: در حال حاضر یک میلیون و ۱۰۰ هزار خانوار در صندوق بیمه اجتماعی کشور بیمه مستمر هستند این درحالی است که حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار خانوار روستایی و عشایری کشور برای یک مرتبه خود را در صندوق بیمه اجتماعی کشور بیمه کرده‌اند.
 

افرادی فاقد بیمه‌های تأمین اجتماعی، کشوری و لشگری مشمول صندوق بیمه کشاورزان می‌شوند

می متالز - اسدالله رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سفر به استان کرمانشاه بیمه روستائیان را یک آرمان در حال تحقق دانست.
 

آمار جدید از حق بیمه «بپاس»

می متالز - بیمه پاسارگاد در مجمع سالانه در حالی به ازای هر سهم 18 تومان سود داد که گزارش جدیدی ازعملکرد این شرکت منتشر شد.
 

روند تولید بیمه‌های اموال در «دانا»

می متالز - مدیر دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بیمه دانا گفت: این شرکت در سال ۱۳۹۷ موفق به تحقق ۱۰۵ درصدی بودجه پیش‌بینی شده خود شده است.
 

افزایش تولید بیمه‌های اموال در «دانا»

می متالز - بیمه دانا در سال ۱۳۹۷ موفق به تحقق ۱۰۵ درصدی بودجه پیش‌بینی شده خود شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما