خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

نقل قول های روسا و مدیران عامل شرکت های متسو و اتوتک در ارتباط با ادغام جدید و ایجاد شرکت «متسو اتوتک»

می متالز - متسو و اتوتک فنلاند شرکت «متسو اتوتک» را تشکیل دادند و به عبارت دیگر شرکت متسو توانست شرکت اتوتک را ببلعد.

می متالز - اسم شرکت جدید حاصل از ادغام «متسو اتوتک» بوده و یکی از شرکت های پیشرو تامین کننده تکنولوژی برای فرآوری مواد معدنی در جهان خواهد بود. در ذیل نقل قول های روسا و مدیران عامل این دو شرکت را می خوانید: 

رئیس هیات مدیره اتوتک، متی آلاهوتا گفت: "این ترکیب که شکل دهنده ی صنعت است، دو شرکت منحصر به فرد مکمّل را به هم متّصل می کند. این ترکیب متّکی بر قابلیت های پیشروی فنّاوری شرکت اتوتک و توانایی های ممتاز خدماتی شرکت متسو است. شبکه عامل جهانی «متسو اتوتک»، مقیاس، فنّاوری گسترده و ارائه ی خدمات و اصول توسعه ی پایدار آنها برای تمام سهامداران سودهای قابل توجّهی خواهد داشت. «متسو اتوتک» برای بهره بردن از فرصت های بازار به صورت جهانی در جایگاهی عالی خواهند بود، که با هم و با همکاری های معنادارشان ارزش سهامداران را بالا می برند. بنده متقاعد شده ام که «متسو اتوتک» فرصت های جالب توجّهی را برای کارمندان، مشتریان و شرکایشان به وجود خواهند آورد."

رئیس هیات مدیره متسو، میکائیل لیلیوس گفت: "امروز روزی مهیّج است، چرا که در آن ترکیب تحوّل آمیز دو شرکت بزرگ را اعلام می داریم و هم زمان پیشرویی مستقل در کنترل جریان به وجود می آوریم. ترکیب متسو و اتوتک فرصتی منحصر به فرد در ارزش دهی قابل توجّه به سهامداران ما و هم چنین حضور گسترده در زمینه های مواد معدنی، فلزات و زنجیره های ارزش صنایع ترکیبی و حتّی سکّویی قویتر برای رشد و نوآوری می باشد. «متسو اتوتک» تاریخچه ای طولانی از پیشروی فنّاوری، تمرکز بر مشتری و برتری در اجرای پروژه را گرد هم می آورد. «متسو اتوتک» در آینده با تحقّق پتانسیل همکاری های قابل توجّه آنها در این ترکیب بیشتر پشتیبانی خواهند شد. ما بی صبرانه مشتاق همکاری با اتوتک و کارمندانش هستیم تا بتوانیم شرکتی پیشرو در صنعت با فرصت هایی جذّاب به وجود آوریم."    

مدیر عامل اتوتک، مارکو تراسواسارا گفت: "ادغام اتوتک و متسو نقطه عطفی مهم در تاریخچه ی هر شرکت و توسعه ی استراتژیک شرکت اتوتک محسوب می شود. هیجان زده هستم از اینکه این ادغام سودهای بسیاری برای مشتریان، کارمندان و در نهایت سهامداران خواهد داشت، با مقیاسی بزرگتر و نیروهای ادغام شده ی هر دو شرکت. اتوتک پرتفولیویی بسیار تاثیرگذار از فنّاوری ها و توانایی ها دارد که هر کدام می توانند فروگشایی (کاتالیزوری) کلیدی در بسیاری از این سود رسانی ها باشند. بی صبرانه مشتاق تشکیل شرکتی بزرگ و جدید با اتوتک و کارکنان شرکت معدنی متسو هستم که با هم  «متسو اتوتک» را تشکیل می دهند."

مدیر عامل متسو، پکا وارامو گفت: "این فرصتی منحصر به فرد است که برای مشتریان، کارکنان و شرکایمان در سطح جهانی ایجاد ارزش کنیم. «متسو اتوتک» توانایی هایی خواهد داشت که ما را قادر می سازد رشد پایدار داشته باشیم و در عین حال مشتری هایمان را با فنّاوری، تجهیزات و خدمات با کیفیت تامین کنیم که در نهایت باعث بهبود کسب و کارهایمان خواهد شد. ما حضوری گسترده و جهانی، ارائه های تکمیلی، خدمات عالی و یک پایگاه بزرگ خواهیم داشت. هم چنین گروهی ممتاز داریم که در این صنعت جزو بهترین استعداد ها هستند. بنابراین مشتاقانه منتظر پیوستن به کارکنان اتوتک هستم تا سفر مهیّجی را با هم آغاز کنیم.

ترجمه: مونا پایه قدر

کد خبر: 44485
تاریخ: 1398/04/20 - 15:37
منبع: می متالز

اتوتک  متسو  متسو اتوتک  فرآوری مواد معدنی  فنلاند 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر مالی «فرآور» تاکید کرد:

فرصت‌سوزی‌ و مصائب صادرات فلزات

می متالز - تولیدکنندگان باید در دوره هایی که قیمت های جهانی افزایش یافته، امکان صادرات فوری محصولات خود را داشته باشند و از افزایش قیمت های جهانی به عنوان فرصت، استفاده کنند.
 مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران:

بهره‌برداری از خط کامل عناصر نادرخاکی تا پایان آذرماه/ آمادگی برای احصاء نیازهای پژوهشی معادن کوچک و متوسط

می متالز - مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با هدف اجرای تحقیقات کاربردی بر روی مواد معدنی به منظور تبدیل مواد معدنی استخراج شده در معادن به مواد قابل مصرف در صنعت، از طریق روش‌های آزمایشگاهی و تست‌های نیمه صنعتی (پایلوت) و تهیه فلوشیت صنعتی انجام کار برای انواع مواد معدنی فلزی و غیر فلزی فعالیت می کند.
 

حمایت های مالی از صنایع معدنی متناسب با نوع مواد اکتشافی است

می متالز - دهقانی با بیان اینکه نوع حمایت های مالی از صنایع معدنی متناسب با جای معدن و نوع مواد اکتشافی است، گفت: در حوزه استارت آپ ها و آن هایی که با فناوری نو فعالیت کنند بیشتر حمایت می شوند.
 

پیشرفت فیزیکی پروژه گندله سازی گهرزمین به بیش از 95 درصد رسید/ طرح تا پایان سال راه اندازی می شود/ روند طولانی ترخیص تجهیزات از گمرک عامل تاخیر در اجرای پروژه

می متالز - مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین از پیشرفت فیزیکی بیش از 95 درصدی گندله سازی شرکت تا پایان شهریور ماه خبر داد و گفت: امیدواریم این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
 

جزئیات ۶ اطلس مخاطره ایران/ مواجهه ۸۳ میلیون ایرانی با ۳۴ مخاطره طبیعی

می متالز - رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی تهیه نقشه‌های پایه در حوزه‌های معدن و اکتشاف را از اقدامات این سازمان دانست و گفت: در حال حاضر ۸۳ میلیون نفر از جمعیت کشور در معرض مخاطرات قرار دارند و به منظور ایجاد جامعه امن و کم خطر نسب به تهیه اطلس ۶ مخاطره در کشور اقدام شده است.
 نایب رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان:

زیرساخت سرمایه‌گذاری برای فرآوری مواد معدنی در سمنان وجود ندارد

می متالز - نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: زیرساخت سرمایه‌گذاری برای فرآوری مواد معدنی با هدف رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان سمنان وجود ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما