خبر
اقتصاد   خودرو  
مدیرعامل اعلام کرد:

برنامه های جدید زیرمجموعه سایپا برای صادرات و خدمات پس از فروش

می متالز - مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا، برنامه های جدید این شرکت برای فعالیت در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، مجید باقری در خصوص برنامه های جدید این شرکت برای فعالیت در حوزه های صادراتی و حوزه خدمات، گفت: در راستای سیاست راهبردی رایان سایپا برای حضور فعال و منعطف در تمامی حوزه های مرتبط با زنجیره ارزش صنعت لیزینگ، تفاهم نامه همکاری مشترکی با شرکت سایپایدک به امضاء رسیده تا فرآیند لیزینگ لوازم یدکی و قطعات مصرفی آغاز شود.

وی افزود: بر اساس این طرح، شرکت رایان سایپا تسهیلات ویژه ای را به مشتریان نمایندگی های مجاز سایپا تخصیص خواهد داد تا خرید قطعات و لوازم یدکی جهت تعمیر خودروها با سهولت بیشتری انجام شود. این اقدام، تاثیرات مثبتی در ارتقاء رضایت مشتریان خانواده بزرگ سایپا در حوزه خدمات پس از فروش خواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: از سوی دیگر با تشکیل کارگروه مشترک بین این شرکت و معاونت صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا، تمهیدات لازم جهت حضور در فرآیند تأمین منابع مالی و لیزینگ خودروهای گروه سایپا در بازارهای هدف صادراتی آغاز و این موضوع در حال بررسی های تکمیلی است. براساس این طرح، منابع ارزی حاصل از لیزینگ محصولات، جهت تأمین مواد اولیه در اختیار حوزه بازرگانی شرکت سایپا قرارخواهد گرفت.

باقری افزود: با پیگیری های مستمر و استفاده هوشمندانه از زیر ساخت های سیستمی، خوشبختانه وصول مطالبات معوق شرکت رایان سایپا شتاب گرفته به گونه ای که بر اساس دستور مدیرعامل گروه سایپا، مدیریت بخشی از وصول مطالبات شرکت های گروه سایپا نیز به شرکت رایان سایپا واگذار شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت لیزینگ رایان سایپا با داشتن سرمایه ای بالغ بر 9هزار میلیارد ریال، بزرگترین لیزینگ کشور است و در سال گذشته با کسب 205 میلیارد تومان سود، رتبه نخست سودآوری بین شرکت های لیزینگ را به خود اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش مجمع عمومی شرکت رایان سایپا روز شنبه 22 تیرماه در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد و مهمترین رویکردها و برنامه های هیات مدیره شرکت برای استمرار لیزینگ محصولات سبک و سنگین گروه سایپا و نیز حضور موثر در بازار خودروهای کارکرده به تفصیل بیان خواهد شد.

کد خبر: 44488
تاریخ: 1398/04/20 - 17:01
منبع: بورس پرس

صادرات  مجید باقری  لیزینگ رایان سایپا  تسهیلات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آخرین وضعیت بدهی صنایع آذر آب

می متالز - شرکت صنایع آذرآب که بدهی‌های آن از مرز ۱۳۲۸ تومان گذشته، توانسته در نیمه نخست امسال تسهیلات مالی بلندمدت زیادی دریافت کند.
 

صادرات ۲۴.۴ میلیارد دلاری از مرزهای کردستان/ ۲۳.۵ میلیون دلار ارزش واردات مرزهای استان

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در هفت ماهه امسال ۲۴.۴ میلیارد دلار از استان کردستان صادرات انجام شده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۱ درصد کاهش داشته اما از نظر وزنی ۱۴ درصد افزایش دارد.
 

بررسی عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران‌

می متالز - برنامه «تهران 20» امشب (سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه) با حضور یداله صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران‌ به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
 

بوشهر| ۵۴ میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرک پارس جنوبی صادر شد

می متالز - مدیرکل گمرک پارس جنوبی گفت: در مهرماه امسال ۱.۷ میلیون تن کالای غیرنفتی به ارزش ۵۴.۷ میلیون دلار از گمرک پارس جنوبی به کشورهای مختلف صادر شده است.
 

۳۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای شهریور امسال تاکنون حدود ۳۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.
 فولادگر در حاشیه بازدید از غرفه کروز:

بهبود شرایط کسب و کار در قطعه سازی را باید با مقررات زدایی فراهم کنیم

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود کسب و کار در صنعت قطعه سازی را باید با مقررات زدایی، رفع موانع و اختصاص تسهیلات بانکی و غیر بانکی فراهم کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما