خبر
اقتصاد   خودرو  
مدیرعامل اعلام کرد:

برنامه های جدید زیرمجموعه سایپا برای صادرات و خدمات پس از فروش

می متالز - مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا، برنامه های جدید این شرکت برای فعالیت در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، مجید باقری در خصوص برنامه های جدید این شرکت برای فعالیت در حوزه های صادراتی و حوزه خدمات، گفت: در راستای سیاست راهبردی رایان سایپا برای حضور فعال و منعطف در تمامی حوزه های مرتبط با زنجیره ارزش صنعت لیزینگ، تفاهم نامه همکاری مشترکی با شرکت سایپایدک به امضاء رسیده تا فرآیند لیزینگ لوازم یدکی و قطعات مصرفی آغاز شود.

وی افزود: بر اساس این طرح، شرکت رایان سایپا تسهیلات ویژه ای را به مشتریان نمایندگی های مجاز سایپا تخصیص خواهد داد تا خرید قطعات و لوازم یدکی جهت تعمیر خودروها با سهولت بیشتری انجام شود. این اقدام، تاثیرات مثبتی در ارتقاء رضایت مشتریان خانواده بزرگ سایپا در حوزه خدمات پس از فروش خواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: از سوی دیگر با تشکیل کارگروه مشترک بین این شرکت و معاونت صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا، تمهیدات لازم جهت حضور در فرآیند تأمین منابع مالی و لیزینگ خودروهای گروه سایپا در بازارهای هدف صادراتی آغاز و این موضوع در حال بررسی های تکمیلی است. براساس این طرح، منابع ارزی حاصل از لیزینگ محصولات، جهت تأمین مواد اولیه در اختیار حوزه بازرگانی شرکت سایپا قرارخواهد گرفت.

باقری افزود: با پیگیری های مستمر و استفاده هوشمندانه از زیر ساخت های سیستمی، خوشبختانه وصول مطالبات معوق شرکت رایان سایپا شتاب گرفته به گونه ای که بر اساس دستور مدیرعامل گروه سایپا، مدیریت بخشی از وصول مطالبات شرکت های گروه سایپا نیز به شرکت رایان سایپا واگذار شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت لیزینگ رایان سایپا با داشتن سرمایه ای بالغ بر 9هزار میلیارد ریال، بزرگترین لیزینگ کشور است و در سال گذشته با کسب 205 میلیارد تومان سود، رتبه نخست سودآوری بین شرکت های لیزینگ را به خود اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش مجمع عمومی شرکت رایان سایپا روز شنبه 22 تیرماه در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد و مهمترین رویکردها و برنامه های هیات مدیره شرکت برای استمرار لیزینگ محصولات سبک و سنگین گروه سایپا و نیز حضور موثر در بازار خودروهای کارکرده به تفصیل بیان خواهد شد.

کد خبر: 44488
تاریخ: 1398/04/20 - 17:01
منبع: بورس پرس

صادرات  مجید باقری  لیزینگ رایان سایپا  تسهیلات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با افزایش ۵ برابری تعرفه بنادر:

اختلال در صادرات محصولات معدنی

می متالز - افزایش ۵ برابری تعرفه بنادر، صادرات محموله‌های فله‌ای را در اسکله‌های بارگیری، محدود و صادرات محصولات معدنی را فلج کرده است.
 در تیرماه ۹۸؛

معاملات فرابورس ایران بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت

می متالز - معاملات فرابورس ایران در نخستین ماه از فصل تابستان با جابه جایی ۳۶ هزار و ۷۲۴ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۱۸۰ هزار و ۹۸۴ میلیارد ریال پایان پذیرفت که این ارقام در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۲۵۵ و ۲۰۶ درصدی حجم و ارزش معاملات را نشان می‌دهد.
 بازیگران بورس (31 تیر)

کارنامه تیرماه معامله‌گران سهام/ خریدها حقیقی‌ها در «فملی»/ توجه حقوقی‌ها به «وبصادر»

می متالز - اگر چه خریدهای پرحجم حقیقی‌ها در روز دوشنبه در نماد شرکت ملی مس ایران ادامه پیدا کرد اما بیش‌تر بازار به دنبال این بود که کدام حقوقی به دادوستد نماد بانک صادرات پرداخت؟
 

راهی هموار برای صادرات کاشی و سرامیک ایران

می متالز - بزرگ‌ترین بازارهای صادرات کاشی و سرامیک ایران به دلیل مشکلات انتقال پول و تبادلات مالی، درحال‌حاضر کشورهایی همچون عراق، افغانستان و پاکستان است.
 

الگوی ثابتی برای مشوق‌های صادراتی وجود ندارد

می متالز - صادرات، از بخش‌های اقتصاد هر کشوری به‌شمار می‌رود، به‌گونه‌ای که بسیاری از کارشناسان، صادرات را تنها مسیر توسعه اقتصاد می‌دانند، بنابراین حمایت از این بخش ابزار مناسبی برای رشد به‌شمار می‌آید و از این‌رو است که دولت‌ها برای حمایت از صادرکنندگان مشوق‌های لازم را درنظر می‌گیرند.
 طبق صورت‌های مالی ۳ ماهه اول سال:

بانک صادرات سود محقق کرد

می متالز - بانک صادرات در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۸ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم یک ریال سود محقق کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما