خبر
مس   سیم و کابل  

تقاضای سه‌گانه سیم‌وکابلی‌ها از «فملی»

می متالز - انجمن سیم و کابل ایران 3 تقاضای خود از شرکت ملی صنایع مس را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، انجمن سیم و کابل ایران در نامه‌ای به شرکت ملی مس ایران تاکید کرد با توجه به شرایط رکود بازار و صادرات سیم و کابل ناشی از افزایش نرخ ارز نیما و کاهش ارز نرخ ارز 3 تقاضا از آن شرکت دارد که براساس آن:

1. مدت خرید اعتبار اسنادی از سه ماه به چهار ماه تغییر یابد.

2. نرخ بهره خرید اعتباری به ماهیانه یک درصد کاهش یابد.

3. فرمول محاسبه قیمت منفی 5 درصد (تخفیف) در نظر گرفته شود.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبات قیمت کاتد مس در بورس کالا

می متالز - معاملات انجام شده در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا، گویای آن است که قیمت کاتد مسی بدون کاهش یا افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته دارای ثبات بوده است.
 

ثبات قیمت کاتد مس در بورس کالا

می متالز - معاملات انجام شده در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا، گویای آن است که قیمت کاتد مسی بدون کاهش یا افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته دارای ثبات بوده است.
 در دوره ۴ ماهه به ثبت رسید؛

کسب ۶۸ میلیارد ریال درآمد "فملی"

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران در دوره ۴ ماهه منتهی به پایان تیر ماه ۱۳۹۸، معادل ۶۸ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۲ درصدی را نشان می‌دهد.
 با طرح توسعه مس سونگون کلید خورد

سرمایه ۶ هزار میلیاردی در ورزقان

می متالز - مدیرعامل مس سونگون با بیان اینکه ۱۰ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های توسعه جانبی سرمایه‌گذاری می‌شود، گفت: گردش مالی مس سونگون به سیستم بانکی استان منتقل شده است. رضا شریفی با اشاره به اینکه زمانی معدن «مس سرچشمه» بزرگ‌ترین معدن ایران بود، اظهار کرد: با کشف ذخایر جدید،‌ «مس سونگون» ۱۰۰سال ذخیره قطعی دارد و به بزرگ‌ترین معدن ایران تبدیل شده است.
 رکورد جدید ثبت شد؛

شاخص در قله 260 هزار واحد

می متالز - رکوردی دیگر در بازار سرمایه در روز خوش بازارهای جهانی رقم خورد.
 

عرضه بلوک ۵٫۷۴ درصدی «فملی» در دوشنبه هفته آینده

می متالز - دوشنبه هفته آینده بلوک ۵.۷۴ درصدی سهام فملی از سوی بانک ملت بطور یکجا نقد و یا نقد و شرایطی(۳۵% نقد مابقی طبق شرایط پیوست) روانه میز فروش بازار اول بورس تهران می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما