خبر
آهن و فولاد  

افت جزیی بازار میلگرد چین

می متالز - میلگرد صادراتی چین در آخرین خبرها کمتر از 3 دلار افت داشته 512 دلار هر تن فوب شنیده شد.

به گزارش می متالز، کارخانه ها بین 510 تا 530 دلار هر تن فوب پیشنهاد می دهند در حالی که دوشنبه اخیر در 530 دلار عرضه داشتند.

روزهای اخیر بازار داخلی میلگرد چین نوساناتی داشته موجب شده روند بازار صادرات آن نیز روشن نباشد.

همچنین آخرین قیمت بیلت در بازار داخلی چین  529 تا 530 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شده است. فعالیت بازار نسبتا مطلوب بوده است. بیلت صادراتی نیز 485 دلار هر تن فوب و در ثبات است.

کد خبر: 45594
تاریخ: 1398/04/27 - 12:05
منبع: ایفنا

میلگرد  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس صندوق بین‌المللی پول:

توافق تجاری چین و آمریکا بی‌ثباتی اقتصاد جهان را از بین نمی‌برد

می متالز - رییس صندوق بین‌المللی پول می‌گوید امضای فاز نخست توافق تجاری آمریکا و چین بی‌ثباتی‌هایی که رشد اقتصادی جهان را محدود کرده کاهش می‌دهد، هر چند آن را از بین نمی‌برد.
 

صلح دیر هنگام

می متالز - چهارشنبه هفته گذشته در نهایت فاز نخست توافق تجاری بین آمریکا و چین به امضای ترامپ و معاون نخست‌وزیر چین رسید.
 

ضمانت اجرای تعهدات

می متالز - چهارشنبه هفته گذشته آنچه فاز نخست توافق تجاری چین و آمریکا نامیده می‌شود به امضا رسید و برخلاف ادعاهای ترامپ که می‌گوید این توافق یکی از بزرگ‌ترین توافق‌هایی است که تاکنون به امضا رسیده توافق یادشده یک سفارش خرید برای کالاهای آمریکایی و مملو از وعده‌های چین است که ضمانت اجرای آن، ساز و کاری است که هرگز قبلا امتحان نشده است.
 

فریز تعرفه‌ها در سطح فعلی

می متالز - زیان‌های استراتژی ترامپ در قبال چین پیوسته در حال افزایش است و اکنون او باید نشان دهد فواید این استراتژی بیشتر از زیان‌های آن بوده است.
 

توافق چین و آمریکا

می متالز - چهارشنبه گذشته فاز نخست توافق تجاری چین و آمریکا به امضای ترامپ و معاون نخست‌وزیر چین رسید. واکنش بازارها به این رویداد خیلی بزرگ نبود، زیرا از پیش اثر آن بر بازارها گذاشته شده بود. در هفته‌های اخیر همزمان با انتشار اخبار مربوط به نزدیک بودن امضای توافق تجاری، شاخص‌های مالی در بورس‌های بزرگ و قیمت برخی مواد خام افزایش یافته‌اند.
 

صف خوروسازان چینی برای هند

می متالز - شرکت گریت‌وال موتور چین با خرید کارخانه جنرال‌موتورز در غرب هند موافقت کرد. دو منبع آگاه با اعلام این خبر به خبرگزاری رویترز تاکید کردند که خودروساز چینی به‌دنبال ساخت محصولات خود در هند است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما