خبر
اقتصاد   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

استقبال گسترده از اولین روز نمایشگاه الكامپ و غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی

می متالز - بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، صبح امروز (27 تیرماه) با استقبال گسترده مراجعه‌کنندگان همراه بود.

به گزارش می متالز، نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که بیست و پنجمین دوره خود را برگزار می‌کند از صبح امروز پنجشنبه 27 تیرماه کار خود را آغاز کرد و تا 30 تیرماه پذیرای مراجعه‌کنندگان خواهد بود.

استقبال مراجعه‌کنندگان از اولین روز این نمایشگاه به‌گونه‌ای بود که ترافیک سنگین چند ساعته بر خیابان سئول و ورودی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، حاکم شد.

غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سالن شماره 41 نمایشگاه نیز شاهد استقبال خوبی از سوی مراجعه‌کنندگان بود.

مراجعه‌کنندگان از بخش‌های مختلف این غرفه بزرگ که از سازمان‌های تابعه این وزارتخانه در آن حضور دارند، دیدند کردند. بخش‌های مختلف این غرفه شامل بخش‌های سازمان امور مالیاتی، بیمه مرکزی، خصوصی‌سازی، بیمه ایران، گمرک، ستاد وزاتخانه، سازمان بورس و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی است.

نکته جالب اینکه، ظرفیت صندلی‌های کارگاه آموزشی غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی از اولین ساعات شروع به کار نمایشگاه الکامپ، تکمیل شد.

ساعت بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ همه‌روزه از ساعت 10 صبح تا ساعت 6 عصر است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی

گمرک مکلف است مالیات کالاهای وارداتی را هنگام ترخیص وصول کند

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند در چارچوب لایحه مالیات بر ارزش افزوده گمرکات کل کشور، مالیات کالاهای وارداتی را در زمان ترخیص قطعی، وصول و به‌صورت لحظه‌ای به حساب سازمان امور مالیاتی واریز کنند.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

صادرات بالغ بر 757 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان سیستان و بلوچستان در 9 ماهه امسال

می متالز - محمودرضا رحمتیان اعلام کرد : مجموع صادرات صورت گرفته از گمرگات و بازارچه های مرزی استان ( بدون احتساب منطقه آزاد چابهار ) طی مدت زمان 9 ماهه امسال به وزن 997 هزار و 371 تن و ارزش بیش از 757 میلیون دلار می باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزش 31 درصد افزایش داشته است.
 نادری:

حساب‌های اجاره‌ای؛ ترفند جدید ثروتمندان برای فرار مالیاتی/ حساب‌های بانکی مشکوک پرتراکنش شناسایی شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قطعا برای وصول مالیات از پردرآمدها نیازمند یک اقتصاد شفاف و شیشه ای هستیم، حال برای رفع معضل حساب های اجاره ای، بانک ها باید با همکاری دستگاه قضایی، نسبت به شفاف سازی وضعیت حساب های بانکی اقدام کنند.
 

فروش اقساطی واحدهای مسکونی مهر تا پایان خرداد ۹۹

می متالز - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اعلام اینکه واحدهای مسکونی مهر نیمه‌تمام تا خرداد ۹۹ باید فروش اقساطی شود از راه‌اندازی سامانه تا پایان امسال خبر داد.
 نایب رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه استان تهران؛

افزایش تولید داخلی با چاشنی کمک گمرک و وزارت "صمت"

می متالز - هرگونه اقدامات سختگیرانه و ایجاد محدودیت و یا دامن زدن به موضوعاتی که صرفاً این روز‌ها توسط برخی افراد و برخلاف دستور مقام معظم رهبری در تسهیل و برطرف نمودن موانع کسب و کار؛ عمل می کند. نتیجه‌ی جز ایجاد دلسردی و عدم اطمینان در فضای روانی افکار عمومی صورت نخواهد داشت.
 کارشناس صنعت نفت تاکید کرد:

رونق صادرات فرآورده‌های نفتی با مصوبه مجلس

می متالز - نمایندگان خانه ملت در جلسه علنی یکشنبه ۲۹ دی ماه، ماده ۱۰ قانون مالیات بر ارزش افزوده را به تصویب رساندند. بر اساس این مصوبه، موارد زیر از پرداخت مالیات و عوارض معاف بوده و مالیات خرید نهاده‌های آن‌ها مسترد می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما