خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

برنامه‌ریزی برای توسعه فاز دوم «میدکو»

می متالز - کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه‌اندازی شد.

به گزارش می متالز، مجید قاسمی، رئیس هیات‌مدیره میدکو پس از برقراری تماس تلفنی این پروژه را افتتاح کرد. در این مراسم که در محل کارخانه پخت آهک و دولومیت در کرمان برگزار شد. به گفته وی راه‌اندازی این واحد از لحاظ توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده در بخش صنعت از تولید ناخالص ملی می‌تواند یک فرصت برای منطقه باشد.

علی‌اصغر پورمند، مدیرعامل میدکو نیز در مراسم راه‌اندازی کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) گفت: این نخستین پروژه میدکو در سال ۱۳۹۸ است و سلسله پروژه‌های میدکو در سال‌جاری در راه است.

وی با اشاره اینکه همچنین درحال برنامه‌ریزی برای فاز دوم توسعه میدکو هستیم، گفت: میدکو مدلی است که می‌توان با آن در بخش‌خصوصی کشور را ساخت. کارخانه پخت آهک و دولومیت با ظرفیت تولید ۴۰۰ هزار تن در سال از پروژه‌های شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) است و توسط شرکت ساختمانی مانا (از شرکت‌های زیرمجموعه میدکو) ساخته شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هشتمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 98

می متالز - هشتمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیرعامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 24 و 25 تیرماه سال 98 انجام شد.
 

کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ آهک و دولومیت

می متالز - روز سه شنبه 25 تیر 98 همزمان با هشتمین بازدید دکتر علی اصغر پورمند از پروژه های میدکو در استان کرمان و همزمان با میلاد حضرت آقا امام رضا (ع) کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه اندازی شد.
 

بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از مجتمع فولاد زرند و فولاد بوتیا

می متالز - روز چهارشنبه نوزدهم تیرماه 1398 دکتر دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور، با همراهی دکتر فدایی، استاندار کرمان، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرند و جمعی از مسوولان استان و شهرستان از دو پروژه سی دی کیو و فولاد سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان بازدید کردند.
 نگاهی به عملکرد 97 و پروژه‌های مهم 98

میدکو در مسیر تبدیل شدن به هلدینگ معدنی و صنایع معدنی برتر در خاورمیانه

می متالز - شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (هلدینگ میدکو) در سال 1386 و با سرمایه اولیه یک هزار میلیارد ریال تاسیس شد و حالا در دوازدهمین سال فعالیت خود موفق شده به یکی از غول های بخش معدن و صنایع معدنی ایران تبدیل شود.
 عزیزالله سرچمی:

تلاش همه فولادی ها این است که ارزبری را کاهش بدهند

می متالز - عزیزالله سرچمی مشاور مدیرعامل میدکو در پروژه های خارج از کشور در پنل چالش ها و راهکارهای ساخت داخل در بخش معدن و صنایع معدنی گفت: در هلدینگ میدکو در سال مالی گذشته توانستیم ۹۵٪ سفارش ها و درخواست ها را از واحدهای مختلف داخلی تهیه و تامین کنیم.
 

یکصد و هشتمین جلسه تولید میدکو

می متالز - یکصد و هشتمین جلسه تولید با حضور مدیر عامل میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز یکشنبه 16 تیر ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما