خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  

برنامه‌ریزی برای توسعه فاز دوم «میدکو»

می متالز - کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه‌اندازی شد.

به گزارش می متالز، مجید قاسمی، رئیس هیات‌مدیره میدکو پس از برقراری تماس تلفنی این پروژه را افتتاح کرد. در این مراسم که در محل کارخانه پخت آهک و دولومیت در کرمان برگزار شد. به گفته وی راه‌اندازی این واحد از لحاظ توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده در بخش صنعت از تولید ناخالص ملی می‌تواند یک فرصت برای منطقه باشد.

علی‌اصغر پورمند، مدیرعامل میدکو نیز در مراسم راه‌اندازی کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) گفت: این نخستین پروژه میدکو در سال ۱۳۹۸ است و سلسله پروژه‌های میدکو در سال‌جاری در راه است.

وی با اشاره اینکه همچنین درحال برنامه‌ریزی برای فاز دوم توسعه میدکو هستیم، گفت: میدکو مدلی است که می‌توان با آن در بخش‌خصوصی کشور را ساخت. کارخانه پخت آهک و دولومیت با ظرفیت تولید ۴۰۰ هزار تن در سال از پروژه‌های شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) است و توسط شرکت ساختمانی مانا (از شرکت‌های زیرمجموعه میدکو) ساخته شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهره‌ برداری از پروژه خنک‌ سازی کک متالورژی به روش خشک توسط شرکت میدکو

می متالز - کاهش انتشار گازها و ذرات معلق آلاینده هوا را باید یکی از مهمترین اثرات زیست محیطی مجتمع کک سازی و پالایشگاه عنوان کرد. با استقرار این مجتمع اقدامات پیشگیرانه و کنترلی مناسبی برای جلوگیری از انتشار آلاینده های هوا، شناسایی و انجام خواهد شد.
 

پیام تسلیت مدیرعامل هلدینگ «میدکو» به مناسبت شهادت سردار شهید اسلام «حاج قاسم سلیمانی»

می متالز - دکتر «علی اصغر پورمند» مدیرعامل هلدینگ «میدکو» در پیامی شهادت سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» را تسلیت گفت که مشروح کامل آن را در ذیل می خوانید.
 برای نخستین بار در ایران؛

کارخانه زیست محیطی CDQ فولاد زرند ایرانیان به بهره‌برداری رسید

می متالز - کارخانه خنک سازی کک متالورژی به روش خشک (CDQ) امروز (سه‌شنبه) با حضور مدیرعامل شرکت میدکو، فرماندار زرند و جمعی از مسوولان برای نخستین‌بار در کشور در کارخانه فولاد زرند ایرانیان به بهره برداری رسید.
 

فناوری به نفع رشد ایمنی و محیط‌ زیست معدن

می متالز - مجموعه‌های معدنی باید تلاش کنند در فرآیند تولید کمترین خسارت را به محیط‌ زیست و جان نیرو‌های کارمند خود وارد کنند.
 با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

بیستمین دوره بازدید از پروژه های هلدینگ میدکو در سال 1398

می متالز - بیستمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیرعامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 9 و 10 دیماه انجام شد.
 به طور همزمان در تهران، کرمان و اصفهان برگزار شد

یکصد و بیستمین جلسه تولید هلدینگ میدکو

می متالز - یکصد و بیستمین جلسه تولید با حضور مدیرعامل میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز سه شنبه 3 دی ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما