خبر
کاشی و سرامیک   تاسیسات ساختمانی  
عملکرد ضعیف «کسرام» در تیر ماه سال جاری:

آیا رکود صنعت ساختمان گریبان این شرکت‌ها را خواهد گرفت

می متالز - در مجموع این شرکت در پایان ۱۰ ماهه سال مالی ۱۳۹۸، بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت نموده که در مقایسه با ۱۸۷ میلیارد ریال سال مالی قبل از رشد و پوشش مناسبی برخوردار نبوده است.

به گزارش می متالز، درست ۵ روز پس از انتشار صورت‌های مالی ۹ ماهه حسابرسی نشده شرکت پارس سرام و تحقق زیانی ۲۸ میلیارد ریالی، انتشار گزارش عملکرد تیر ماه این شرکت هم نشان از عدم رخداد اتفاقی جدی در میزان و مبالغ فروش در این ماه دارد.

 همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود در ماه گذشته نیز شاهد تثبیت قیمت‌های فروش محصولات اصلی شرکت هستیم به طوریکه تغییر محسوسی در مقایسه با میانگین نرخ‌های فروش ۹ ماه گذشته مشاهده نمی‌شود.

در مجموع این شرکت در پایان ۱۰ ماهه سال مالی ۱۳۹۸، بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت نموده که در مقایسه با ۱۸۷ میلیارد ریال سال مالی قبل از رشد و پوشش مناسبی برخوردار نبوده است.

 آنچه بیشتر از افزایش نرخ‌های فروش برای محصولات این شرکت‌ها در ماه‌های اخیر مطرح است، ادامه رکود ساخت‌وساز در کشور بوده که با ادامه این روند همچنان می‌بایست در انتظار تحقق زیان از این نوع شرکت‌ها باشیم.

کد خبر: 47000
تاریخ: 1398/05/06 - 17:0
منبع: بورس نیوز

کسرام  رکود صنعت ساختمان  پارس سرام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

روز سراسر سبز سعادت آباد

می متالز - نماگر بورس تهران امروز با افزایش ۴۶ هزار و ۵۷۲ واحد عدد ۹۶۳ هزار و ۹۷۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۳۱۱ هزار و ۵ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۶۸۷هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۲ میلیون و ۲۳ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۱۰۸۴ واحد را نمایش داد.
 

توقف نماد «کترام»

می متالز - شرکت تولیدی کاشی تکسرام با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال در خصوص توقف این نماد شفاف‌سازی کرد.
 برای ۵ روز کاری:

نماد ۱۰ شرکت بورسی به دلیل ظن دستکاری بازار متوقف شد

می متالز - مدیریت عملیات بازار شرکت بورس از توقف نماد معاملاتی ۱۰ شرکت با توجه به ظن دستکاری بازار به مدت ۵ روز کاری خبر داد.
 در آخرین سه شنبه سال جاری رقم خورد:

معاملات مشکوک دو بانک، شرکت SME، حضور متوالی دو بورس و ۱۰ نماد

می متالز - دو بانک سامان و سینا، شرکت SME، حضور متوالی بورس تهران و فرابورس و ۱۰ شرکت دیگر مشمول معاملات مشکوک آخرین سه شنبه سال جاری شدند.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"کسرام" زیان خود را کاهش نداد

می متالز - شرکت پارس سرام در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۴۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۱۷۲ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۳ ماهه منتهی به آذر ۹۷، زیان هر سهم را ۹۰ ریال اعلام کرده بود.
 "زیان بیشتر، ارزش بالاتر" شعار این روز‌های بازار سرمایه؛

"کسرام" و زیان‌هایی که آخر پاییز شمرده شد

می متالز - از جمله تاثیرگذارترین موارد مطروحه در صورت‌های مالی حسابرسی شده منتشره از این شرکت می‌توان به ادامه قطع کامل صادرات محصولات این شرکت پس از سال مالی ۱۳۹۷ اشاره داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما