خبر
کاشی و سرامیک   تاسیسات ساختمانی  
عملکرد ضعیف «کسرام» در تیر ماه سال جاری:

آیا رکود صنعت ساختمان گریبان این شرکت‌ها را خواهد گرفت

می متالز - در مجموع این شرکت در پایان ۱۰ ماهه سال مالی ۱۳۹۸، بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت نموده که در مقایسه با ۱۸۷ میلیارد ریال سال مالی قبل از رشد و پوشش مناسبی برخوردار نبوده است.

به گزارش می متالز، درست ۵ روز پس از انتشار صورت‌های مالی ۹ ماهه حسابرسی نشده شرکت پارس سرام و تحقق زیانی ۲۸ میلیارد ریالی، انتشار گزارش عملکرد تیر ماه این شرکت هم نشان از عدم رخداد اتفاقی جدی در میزان و مبالغ فروش در این ماه دارد.

 همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود در ماه گذشته نیز شاهد تثبیت قیمت‌های فروش محصولات اصلی شرکت هستیم به طوریکه تغییر محسوسی در مقایسه با میانگین نرخ‌های فروش ۹ ماه گذشته مشاهده نمی‌شود.

در مجموع این شرکت در پایان ۱۰ ماهه سال مالی ۱۳۹۸، بیش از ۱۶۶ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت نموده که در مقایسه با ۱۸۷ میلیارد ریال سال مالی قبل از رشد و پوشش مناسبی برخوردار نبوده است.

 آنچه بیشتر از افزایش نرخ‌های فروش برای محصولات این شرکت‌ها در ماه‌های اخیر مطرح است، ادامه رکود ساخت‌وساز در کشور بوده که با ادامه این روند همچنان می‌بایست در انتظار تحقق زیان از این نوع شرکت‌ها باشیم.

کد خبر: 47000
تاریخ: 1398/05/06 - 17:0
منبع: بورس نیوز

کسرام  رکود صنعت ساختمان  پارس سرام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سهامداران ساختمانی به گوش باشند؛

داربست رکود در ساختمان نریخت

می متالز - در مجموع این شرکت در پایان ۱۲ ماهه سال مالی ۱۳۹۸، بیش از ۲۲۰ میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت کرده که در مقایسه با ۱۸۹ میلیارد ریال سال مالی قبل از رشد و پوشش مناسبی برخوردار نبوده است.
 در پایان معاملات امروز:

سهم منفی برای مجمع عادی بطور فوق العاده از تابلو بورس خارج می شود

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد سهم منفی برای برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده بسته می شود.
 

تلاش دو غیربورسی برای عرضه « کسرام »

می متالز - دو مالک حقوقی در صدد فروش بلوک ۲۸.۸ درصدی پارس سرام برآمده‌اند تا در صورت فروش از ترکیب سهامداری این شرکت کوچک بورسی خارج شوند.
 

نتیجه کنفرانس یک کاشی ساز را اینجا بخوانید

می متالز - شرکت پارس سرام مهم ترین مطالب مطرح شده در کنفرانس اطلاع رسانی برگزار شده خود را منتشر نمود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما