خبر
سیم و کابل   بورس و سهام  

ناهمخوانی رشد قیمت سهام شرکت جوشکاب یزد با عملکرد این شرکت

می متالز - این شرکت در تیر ماه می‌توان به فروش در حدود ۴ تنی کابل جوش اشاره داشت به طوری که در حالی در عملکرد ۱۰ ماه گذشته خود تنها موفق به فروش ۱۲ تن از این محصول شده بود.

به گزارش می متالز، در حالی که در روز‌های گذشته شاهد رشد قیمت سهم «بکاب» تا قیمت‌هایی در حدود ۲۳۰۰۰ ریال نیز بودیم، شناسایی درآمدی ۱۶۱ میلیارد ریالی در ۱۰ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸، نشان از وجود حباب قیمتی در سهام این شرکت دارد.

اگرچه درآمد‌های این شرکت در تیر ماه در مقایسه با عملکرد خرداد ماه شرکت نشان از رشدی ۷۳۰۰ میلیون ریالی دارد، با این وجود به نظر نمی‌رسد چنین عملکردی منجر به تغییرات ویژه‌ای در سودآوری این شرکت نسبت به عملکرد ۹ ماهه شرکت شود.

از نکات قابل توجه عملکرد منتشر شده این شرکت در تیر ماه می‌توان به فروش در حدود ۴ تنی کابل جوش اشاره داشت به طوری که در حالی در عملکرد ۱۰ ماه گذشته خود تنها موفق به فروش ۱۲ تن از این محصول شده بود. 

لازم به ذکر است، این شرکت بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده در نه ماهه منتهی به ۳۱/۰۳/۱۳۹۸، ۹۷۹۵ میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده که در مقایسه با ۱۰، ۷۹۷ میلیون ریال سودخالص محقق شده در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ افتی نامحسوس را نشان می‌دهد.

کد خبر: 47102
تاریخ: 1398/05/07 - 13:5
منبع: بورس نیوز

جوشکاب یزد  بکاب  کابل جوش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید؛

هنرنمایی "فباهنر" در هفته‌ای ناقص

می متالز - در هفته نیمه تعطیل که سپری شد، درصد بالایی از شرکت‌ها در مجموع رشد قیمت داشتند و تمام صنایع در اقدامی هماهنگ، رشد شاخص را به نمایش گذاشتند.
 

سهامداران چه شرکت‌هایی امروز در بورس و فرابورس خوشحال بودند؟

می متالز - سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، صنایع شیمیایی سینا و مس شهبد باهنر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های عمران و توسعه شاهد، قند شیروان قوچان و بجنورد و کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در فرابورس بیشترین سود را تجربه کردند.
 اظهار نظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه این جوشکار؛

سرمایه «بکاب» به بیش از ۴۸ میلیارد ریال می‌رسد

می متالز - مبلغ ثبت شده سرمایه شرکت با ۲۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال افزایش به ۴۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خواهد رسید.
 ناظر بازار اعلام کرد:

وقفه معاملاتی در نماد «بکاب ۱»

می متالز - این شرکت در سال 1363 به عنوان یک پروژه ملی با اخذ پروانه بهره برداری به منظور تولید سالیانه 5000 تن انواع سیم و کابل، در زمینی به مساحت 18000 متر مربع در شهرک صنعتی یزد ایجاد گردید.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر درآمد یک ماهه و تجمعی سه شرکت بورسی

می متالز - شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد و نفت پاسارگاد با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی به ۳۱ تیر ماه اعلام کردند طی دوره تجمعی منتهی به تاریخ یاد شده، درآمد افزایشی داشتند. همچنین آمار فروش شرکت مهرکام پارس نشان از کاهشی بودن درآمد تجمعی این شرکت نسبت به دوره مشابه در سال گذشته دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما