خبر
درب و پنجره  

دومین نمایشگاه اختصاصی و دائمی درب و پنجره با محصولات سیندژ در مشهد

می متالز - دومین نمایشگاه اختصاصی و دائمی درب و پنجره با محصولات سیندژ در استان خراسان رضوی شهر مشهد، در سال ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی شرکت سیندژ، دومین نمایشگاه اختصاصی و دائمی درب و پنجره با محصولات سیندژ در استان خراسان رضوی شهر مشهد، خیابان جلال آل احمد در گروه صنعتی خیابانی و به اهتمام آقای مهندس خیابانی در سال ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

راه فرار از واردات انرژی چیست؟

می متالز - معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی توانیر گفت: تا سال ۱۴۱۷ ایران نیازمند ۶۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در بخش انرژی‌های نو است، این در حالی است که در همین مدت نباید از موضوع بهینه‌سازی هم غافل شود.
 

نخستین قطار از بستان‌آباد وارد مشهد شد

می متالز - درپی افتتاح خط آهن میانه - بستان آباد در آذربایجان شرقی که دیروز توسط رییس جمهوری انجام شد نخستین قطار مسافربری از بستان‌آباد امروز (پنجشنبه) وارد مشهد شد.
 نخستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد برگزار شد

برنامه شهرداری مشهد برای سرمایه‌گذاری خارجی

می متالز - خستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری مشهد در حالی شنبه شب پس از پنج روز فعالیت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد به کار خود پایان داد که میزبان بیش ۳۰ سفیر ایران در کشورهای خارجی و سفرای خارجی در کشورمان بود و طبق اعلام برگزارکنندگان ۸۶۷۰ میلیارد تومان قرارداد سرمایه‌گذاری با شهرداری مشهد شامل بازسازی بافت اطراف حرم مطهر رضوی، توسعه خطوط ٢و ٣ قطار شهری و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی مشهد به امضا رسید.
 معاون منطقه آزاد ارس خبر داد:

از راه‌اندازی قطار مشهد ـ نخجوان تا ماندگار کردن ارمنی‌ها

می متالز - منطقه آزاد ارس با این‌که با دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان هم‌مرز است اما بیشترین گردشگر خارجی آن از قاره اروپا تامین می‌شود؛ گردشگرانی که از تهران یا تبریز راهی این منطقه می‌شوند نه از مرزهای خاکی یا از طریق ارمنستان و آذربایجان. طبق آماری که این منطقه اعلام کرده در هفت ماه گذشته ۲۱۰ هزار ارمنی به ایران سفر کرده‌اند که انگیزه آن‌ها بیشتر خرید روزمره بوده است. ارس به دنبال این است که این بازدیدکنندگان و به عبارتی پیله‌وران مرزی را به گردشگر تبدیل کند و از سویی با اتصال دوباره خط آهن نخجوان ـ مشهد، گردشگران آذربایجانی را به ایران بکشاند.
 

کاهش سطح ذخایر خونی در کشور/ سازمان انتقال خون فراخون داد

می متالز - سخنگوی سازمان انتقال خون با بیان اینکه استان‌های تهران، فارس، اصفهان، مشهد و مازندران بیشترین مصرف خون را دارند، گفت: ایران سالانه به ۲.۵ میلیون واحد خون اهدایی نیاز دارد.
 سخنگوی صنعت برق:

برق فقط به استخراج کنندگان ارزمجازی مجاز داده می شود

می متالز - معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر و سخنگوی‌ صنعت برق با بیان اینکه مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارز تعیین شده است گفت: بر این اساس برق تنها به‌ مراکزی ارایه می‌شود که مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما