خبر
نفت   گاز   آب  

قدردانی مناطق میزبان شرکت نفت برای تامین آب شرب

می متالز - اهالی روستای روزنه از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، روزانه با دو دستگاه تانکر آب آشامیدنی این روستا را تامین می‌کند، قدردانی کردند.

به گزارش می متالز، علی بالدی، دهیار روستای روزنه ضمن قدردانی از زحمات شرکت نفت و گاز کارون در آبرسانی به این روستا گفت: روزانه دو دستگاه تانکر، آب مورد نیاز روستای روزنه را تامین می‌کند که همه مردم دعاگوی مدیران این شرکت هستند و انتظار داریم خدمات شرکت نفت و گاز کارون استمرار داشته باشد.

وی افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون از دو سال پیش آبرسانی به روستای روزنه را آغاز کرده است و هر سال از تیر تا دی‌ماه آب مورد نیاز در اختیار مردم قرار داده می‌شود.

بالدی ادامه داد: روستای روزنه از توابع بخش غیزانیه شهرستان اهواز است که حدود ۲۰۰ نفر جمعیت دارد و امیدواریم شرکت نفت و گاز کارون در صورت امکان درباره تکمیل حسینیه و بازسازی مدرسه روستا همکاری و مساعدت کند.

دهیار روستای روزنه گفت: آب آشامیدنی و جاده آسفالته از مهم‌ترین نیازهای روستای روزنه است که امیدواریم مسئولان برای رفع این نیازها همکاری کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وضعیت تامین مواد اولیه در «شبهرن»

می متالز - وضعیت تامین مواد اولیه در نفت بهران از زبان مدیرعامل تشریح شد.
 همزمان با آغاز سوخت‌رسانی

اجازه خروج دو کشتی ایرانی در برزیل صادر شد

می متالز - همزمان با سوخت‌رسانی به دو کشتی باری ایران در برزیل، اجازه خروج آن‌ها نیز صادر شد.
 

صدور رای دادگاه و ابلاغ وزیر خارجه برزیل برای سوخت‌گیری کشتی‌های ایرانی

می متالز - پس از رأی مثبت دادگاه و ابلاغ وزیر خارجه برزیل، شرکت نفتی پتروبراس برزیل، سوخت‌رسانی به کشتی های ایرانی را از سر گرفت.
 

سرمایه گذاری شرکت نفت هند برای ساخت تعدادی واحد پتروشیمی

می متالز - شرکت نفت هند (IOC) در نظر دارد یک تریلیون روپیه برای ساخت تعدادی واحد پتروشیمی جدید سرمایه گذاری کند.
 

توزیع روزانه ۶۴ هزار لیتر آب آشامیدنی در غیزانیه

می متالز - روزانه ۶۴ هزار لیتر آب آشامیدنی ازسوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون در روستاهای اطراف تاسیسات نفتی این شرکت در بخش غیزانیه توزیع می‌شود.
 

نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما