خبر
نفت   گاز   آب  

قدردانی مناطق میزبان شرکت نفت برای تامین آب شرب

می متالز - اهالی روستای روزنه از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، روزانه با دو دستگاه تانکر آب آشامیدنی این روستا را تامین می‌کند، قدردانی کردند.

به گزارش می متالز، علی بالدی، دهیار روستای روزنه ضمن قدردانی از زحمات شرکت نفت و گاز کارون در آبرسانی به این روستا گفت: روزانه دو دستگاه تانکر، آب مورد نیاز روستای روزنه را تامین می‌کند که همه مردم دعاگوی مدیران این شرکت هستند و انتظار داریم خدمات شرکت نفت و گاز کارون استمرار داشته باشد.

وی افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون از دو سال پیش آبرسانی به روستای روزنه را آغاز کرده است و هر سال از تیر تا دی‌ماه آب مورد نیاز در اختیار مردم قرار داده می‌شود.

بالدی ادامه داد: روستای روزنه از توابع بخش غیزانیه شهرستان اهواز است که حدود ۲۰۰ نفر جمعیت دارد و امیدواریم شرکت نفت و گاز کارون در صورت امکان درباره تکمیل حسینیه و بازسازی مدرسه روستا همکاری و مساعدت کند.

دهیار روستای روزنه گفت: آب آشامیدنی و جاده آسفالته از مهم‌ترین نیازهای روستای روزنه است که امیدواریم مسئولان برای رفع این نیازها همکاری کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پرداخت فوق‌العاده‌های تخصصی به کارکنان دریا موثرتر می‌شود

کارکنان نفت فلات قاره از وجود نگاه حمایتی نفت، دلگرم شده‌اند

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به ابلاغیه وزیر نفت درباره پرداخت فوق‌العاده تخصصی به کارکنان مستقر در دریا، گفت: کارکنان این شرکت از وجود نگاه حمایتی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران نسبت به سرمایه انسانی، احساس دلگرمی کرده‌اند و این احساس، از هر پاداش یا پرداختی ارزشمندتر است.
 در مسیر اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت دنبال می‌شود

قراردادهای ۱۶ هزار میلیارد تومانی نفت مناطق مرکزی با ۳ شرکت داخلی

می متالز - چهار درصد از اعتبارات هر یک از پروژه‌های طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ایفای مسوولیت‌های اجتماعی و طرح‌های عام‌المنفعه اختصاص می‌یابد؛ شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مسیر اجرای سه قرارداد در مجموع با ارزش ۱۶ هزار میلیارد تومان را با همکاری سه شرکت داخلی در دست اجرا دارد.
 در پی عرضه اولیه سهام این شرکت نفتی رخ داد؛

کاهش ارزش سهام آرامکو برای چند روز متوالی

می متالز - ارزش سهام شرکت سعودی آرامکو عربستان برای چهارمین روز کاری پیاپی کاهش و حدود نیمی از رشد قیمت پس از عرضه اولیه آن در روز‌های گذشته خنثی شد.
 

نفت فلات قاره ۸ تفاهم‌نامه همکاری پژوهش محور امضا کرد

می متالز - شرکت نفت فلات قاره ایران با هدف ارتقای نوآوری و بهره‌مندی از فناوری‌های روز، ۸ تفاهم‌نامه پژوهشی با مراکز علمی و شرکت‌های دانش بنیان امضا کرد.
 ادامه روند تعامل نفت با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی

نفت مناطق مرکزی ۲ قرارداد پژوهشی امضا کرد

می متالز - شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پژوهشگاه صنعت نفت، قراردادهای پژوهشی امضا کرد.
 

باید بدانید: چرا قیمت بنزین گران است؟

می متالز - چرا قیمت بنزین گران است؟ سوال به‌جایی است، به‌خصوص وقتی که قیمت بنزین در نیمه‌های شب و بدون هیچ دلیل واضح و مشخصی زیاد می‌شود و اخبار تلویزیون روی این موضوع تمرکز می‌کنند و درباره بنزین به‌عنوان یک موضوع در زمینه سلامت افراد جامعه بحث می‌کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما