خبر
محیط زیست   حمل و نقل  

وزیر راه: ساخت پل خلیج فارس از سر گرفته می شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی از مذاکره با سرمایه گذار پل خلیج فارس در جزیره قشم برای ازسرگیری ساخت آن خبر داد.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی در حاشیه بهره برداری از شناور مسافری ساخت داخل اظهار کرد: ساخت پل خلیج فارس به دلایل گوناگونی متوقف شده است؛ این پروژه ملاحظات زیست محیطی برای سازمان حفاظت محیط زیست داشته است.

وی تصریح کرد: استانداری هرمزگان و منطقه آزاد اقداماتی را در راستای تامین منابع و مطالعات مهندسی را به طور همزمان برای این پل اجرایی کرده اند.

وی تاکید کرد: با سرمایه گذار پل خلیج فارس مذاکراتی صورت گرفته تا بتوانیم تا شاهد از سرگیری ساخت آن باشیم.

وزیر راه با بیان اینکه پل خلیج فارس نماد پیشرفته مهندسی برای اتصال جزیره قشم به بندرعباس است، گفت: این پل به رونق اقتصادی منطقه کمک خواهد کرد، ضمن اینکه دسترسی آسان به منطقه آراد قشم فراهم شده و در بخش ترانزیت نیز می توان از آن به خوبی استفاده کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مشارکت بخش خصوصی برای تولید آب شیرین صنایع جزیره قشم

می متالز - سرمایه گذاران بخش خصوصی در تولید آب شیرین برای مصارف صنعتی در بزرگترین جزیره خلیج فارس مشارکت می کنند.
 

گره تکمیل راه‌آهن ایران - افغانستان چیست؟

می متالز - درحالی که معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اعلام کرده که تعهدات ایران درباره خط ریلی خواف - هرات تا پایان امسال به پایان می‌رسد، وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که ناامنی، یکی از بزرگترین موانع سر راه تکمیل این پروژه بوده است.
 اسلامی:

۴۰ درصد ثبت نام شدگان مشمول ملی مسکن نیستند

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه مردم باید قبل از ثبت نام مسکن ملی شرایط را مطالعه کنند، گفت: براساس فرم (جیم) ۴۰ درصد ثبت نام شدگان در طرح اقدام ملی مسکن مشمول طرح نیستند.
 رحیمی انارکی پاسخ داد:

سقف وام مسکن افزایش می‌یابد؟ / وام ودیعه مسکن در دستور کار

می متالز - مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به ارسال درخواست این بانک به شورای پول و اعتبار برای افزایش سقف تسهیلات مسکن تا دو هفته آینده گفت: در فرایند تهیه طرح پرداخت تسهیلات ودیعه ایراداتی وجود داشت که پس از اصلاح به بانک مرکزی ارسال شده است.
 

افزایش سرعت قطار سریع‌السیر تهران - اصفهان به 300 کیلومتر/ تصمیمات جدید مالی برای پروژه

می متالز وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح جزئیات جدید مالی احداث خط‌آهن سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان و نحوه هزینه‌کرد منابع مالی در این پروژه، گفت: سرعت سیر قطار در این خط‌آهن از 250 کیلومتر بر ساعت به 300 کیلومتر بر ساعت افزایش یافت.
 وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

توقف همراهی شرکت اروپایی در طرح توسعه فرودگاه اصفهان

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از روز نخست به صورت موقت راه‌اندازی شد و سالن ترمینال این فرودگاه، انبار گمرک بوده که در طول زمان این فرودگاه گسترش پیدا کرد، اما هنوز کیفیت مطلوب را ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما