خبر
آهن و فولاد  

پیام تبریک مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

می متالز - در حرمت قلم و اهمیت رسالت خبرنگار همین بس که خداوند در قرآن کریم به «قلم» قسم یاد کرده است؛ و قابل‌ستایش این‌که در کشور ما خبرنگارانی از جنس صارمی‌ها و خزایی‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با درک صحیح از این رسالت سنگین، پروانه‌وار خود را به شعلۀ شمع واقع‌نگاری زدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به گزارش می متالز، متن کامل پیام مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به مناسبت روز خبرنگار به شرح ذیل است:

در حرمت قلم و اهمیت رسالت خبرنگار همین بس که خداوند در قرآن کریم به «قلم» قسم یاد کرده است؛ و قابل‌ستایش این‌که در کشور ما خبرنگارانی از جنس صارمی‌ها و خزایی‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با درک صحیح از این رسالت سنگین، پروانه‌وار خود را به شعلۀ شمع واقع‌نگاری زدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

در عصر ارتباطات به‌جرات می‌توان گفت، خبرنگاران طلیعه‌دار جبهه قلم واصلی‌ترین عامل آگاهی جامعه‌اند. 
به رشته تحریر درآمدن حماسه‌های سربازان شجاع وطن در دوران ۸ سال دفاع مقدس و انعکاس مجاهدت‌های سربازان جبهه اقتصاد و تولید در جنگ اقتصادی امروز مرهون آزاداندیشی و شجاعت خبرنگارانی است که در کمال امانت‌داری، پل ارتباطی مسوولین با جامعه‌اند و راهبردهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را به مردم ابلاغ و بازخوردها، نقاط قوت و قابل‌بهبود را به مسوولین گوشزد می‌کنند. به‌راستی خبرنگار صدای رسای ملت است.

خبرنگار عاشق است و در سر سودای عشق به مردم و میهن دارد او می‌تواند با انعکاس صحیح و به‌موقع اخبار و دستاوردهای اقتصادی، تکنولوژیکی و به‌طورکلی با اطلاع‌رسانی موفقیت‌های تولید در سال «رونق تولید» بیش از هر زمان دیگر اعتماد مخاطبان به رسانه‌های داخلی را جلب نماید که تحقق این امر به‌واقع کم از پیروزی در جبهه جنگ نیست. مخاطبی که به قلم و اخبار داخلی اعتماد دارد، امیدوارتر از همیشه پای استقلال و سربلندی کشور می‌ایستد؛ و در برابر فشارهای بیگانگان سرِتعظیم فرود نمی‌آورد. 
۱۷ مردادماه را که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار نام نهاده شده است، به‌تمامی خبرنگاران آزاده و صادق میهن اسلامی تبریک می‌گویم و برای همه این دل‌سوختگان وطن آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نمایم.
 
حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولاد مبارکه

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتصاب دو مشاور مدیر عامل «ذوب»

می متالز - در جلسه ای با حضور مسئولین ذوب آهن اصفهان، علی راعی به عنوان مشاور عالی امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و مهدی ترکاشوند به عنوان مشاور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در امور محیط زیست و آب منصوب و معرفی شدند.
 مدیرعامل آتیه فولاد نقش جهان:

احداث کارخانه تولید بنتونیت با سرمایه گذاری اولیه ۱۴۰ میلیارد ریال/ ظرفیت تولید کارخانه ۱۰۰ هزار تن و قابل افزایش تا ۱۵۰ هزار تن در سال

می متالز - مدیرعامل آتیه فولاد نقش جهان در حاشیه جلسه مدیران هلدینگ آتیه فولاد با مدیر عامل شرکا فولاد مبارکه در خصوص افتتاحیه و بهره برداری از کارخانه تولید بنتونیت آتیه فولاد سنگان به خبرنگار ایراسین گفت : این کارخانه با سرمایه گذاری اولیه ۱۴۰ میلیارد ریال احداث و ظرفیت تولید آن ۱۰۰ هزار تن و قابل افزایش تا ۱۵۰ هزار تن در سال است.
 ارتباط منسجم صنعت و دانشگاه با اقدام اثربخش فولادمبارکه؛

فولادمبارکه و دانشگاه تهران تفاهمنامه همکاری امضا کردند/ پرداخت اعتبار ویژه پژوهشی فولادمبارکه به هیات علمی دانشگاه تهران

می متالز - طبق توافقنامه فولاد مبارکه و دانشگاه تهران، شرکت فولاد مبارکه اعتبار ویژه پژوهشی (grant) به اعضای هیات علمی دانشگاه تهران پرداخت می نماید و پس از پایان طرح پژوهشی، در صورت حصول اهداف مورد نظر توسط تیم تحقیقاتی، این تیم می تواند با حمایت شرکت فولاد مبارکه برای تجاری سازی طرح اقدام کند.
 

فولاد مبارکه حامی پایان نامه‌های تجاری می‌شود

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: پایان نامه‌های دانشگاهی بخش معدن و صنایع معدنی، با حضور شرکت‌های بزرگ، تخصصی و هدفمند می‌شوند.
 

راه‌اندازی نخستین کلینیک شرکت‌های صنعتی در مازندران

می متالز - مسؤول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان مازندران گفت: طرح اعتلای دیگر با نام جهاد روشنایی به منظور نصب پنل‌های خورشیدی برای خانوارهای کم درآمد روستایی است که این طرح مصوب مجلس بوده و بودجه برایش تعریف شده و به هر خانوار ۵۰ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است.
 

پتروشیمی هگمتانه بهمن‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه 14 سال از صدور پروانه تاسیس شرکت پتروشیمی هگمتانه می‌گذرد و 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: پیش‌بینی شده این پروژه بهمن‌ماه 98 به بهره‌برداری برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما