خبر
آهن و فولاد  

پیام تبریک مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

می متالز - در حرمت قلم و اهمیت رسالت خبرنگار همین بس که خداوند در قرآن کریم به «قلم» قسم یاد کرده است؛ و قابل‌ستایش این‌که در کشور ما خبرنگارانی از جنس صارمی‌ها و خزایی‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با درک صحیح از این رسالت سنگین، پروانه‌وار خود را به شعلۀ شمع واقع‌نگاری زدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به گزارش می متالز، متن کامل پیام مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به مناسبت روز خبرنگار به شرح ذیل است:

در حرمت قلم و اهمیت رسالت خبرنگار همین بس که خداوند در قرآن کریم به «قلم» قسم یاد کرده است؛ و قابل‌ستایش این‌که در کشور ما خبرنگارانی از جنس صارمی‌ها و خزایی‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با درک صحیح از این رسالت سنگین، پروانه‌وار خود را به شعلۀ شمع واقع‌نگاری زدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

در عصر ارتباطات به‌جرات می‌توان گفت، خبرنگاران طلیعه‌دار جبهه قلم واصلی‌ترین عامل آگاهی جامعه‌اند. 
به رشته تحریر درآمدن حماسه‌های سربازان شجاع وطن در دوران ۸ سال دفاع مقدس و انعکاس مجاهدت‌های سربازان جبهه اقتصاد و تولید در جنگ اقتصادی امروز مرهون آزاداندیشی و شجاعت خبرنگارانی است که در کمال امانت‌داری، پل ارتباطی مسوولین با جامعه‌اند و راهبردهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را به مردم ابلاغ و بازخوردها، نقاط قوت و قابل‌بهبود را به مسوولین گوشزد می‌کنند. به‌راستی خبرنگار صدای رسای ملت است.

خبرنگار عاشق است و در سر سودای عشق به مردم و میهن دارد او می‌تواند با انعکاس صحیح و به‌موقع اخبار و دستاوردهای اقتصادی، تکنولوژیکی و به‌طورکلی با اطلاع‌رسانی موفقیت‌های تولید در سال «رونق تولید» بیش از هر زمان دیگر اعتماد مخاطبان به رسانه‌های داخلی را جلب نماید که تحقق این امر به‌واقع کم از پیروزی در جبهه جنگ نیست. مخاطبی که به قلم و اخبار داخلی اعتماد دارد، امیدوارتر از همیشه پای استقلال و سربلندی کشور می‌ایستد؛ و در برابر فشارهای بیگانگان سرِتعظیم فرود نمی‌آورد. 
۱۷ مردادماه را که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار نام نهاده شده است، به‌تمامی خبرنگاران آزاده و صادق میهن اسلامی تبریک می‌گویم و برای همه این دل‌سوختگان وطن آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نمایم.
 
حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولاد مبارکه

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مشاور معاون آموزش ، پژوهش و فناوری وزارت صمت در شیراز:

ضرورت تبدیل خلاقیت و دانش به ثروت برای ایجاد ارزش افزوده و رقابت در بازارهای جهانی

می متالز - مشاور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: باید بتوانیم خلاقیت و دانش را به ثروت تبدیل کنیم تا ارزش افزوده ایجاد کرده و با اقتصاد دنیا رقابت کنیم.
 معاون امور معادن فولاد مبارکه:

تامین پایدار مواد اولیه، خواسته همه فولادسازان کشور/ فعال‌سازی معادن کوچک در کوتاه‌مدت از بحران کمبود مواد اولیه می‌کاهد

می متالز - تأمین نیاز داخل از اولویت‌های تمام صنایع است. این بحث برای همه صنایع و معادن بایستی مد نظر قرار گیرد تا ضمن تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر، از توقف خطوط تولید پایین دست جلوگیری شود. در همین راستا معادن لازم است تامین مواد اولیه فولادسازان را در اولویت قرار داده و قطعاً استفاده از عوارض خاص و تعرفه‌ها می‌تواند بر زنجیره مدیریت نماید.
 

بازدید دادستان کل کشور به همراه فرماندار شهرستان از شرکت فولاد مبارکه

می متالز - روز گذشته دو نفر از معاونین قوه قضائیه و همچنین آیت الله منتظری دادستان کل کشور میهمان شهرستان مبارکه بودند. در این سفر آیت الله منتظری دادستان کل کشور به همراه عصار زادگان فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از شرکت فولاد مبارکه بازدید کردند.
 

درآمد 267 هزار میلیارد ریالی فولاد مبارکه در 8 ماهه اول سال/ رشد 92 درصدی فروش فولاد تا پایان آبان

می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در یک ماهه منتهی به آبان 1398 معادل 32 هزار و 362 میلیارد ریال درآمد از محل فروش محصولات خود به دست آورد که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل 19 درصد افزایش یافته است.
 

بی‌نیازی کشور از واردات ورق‌های خاص

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: بخشی از فولادهای خاص از جمله ورق‌ رویه‌ خودروها و همچنین برخی محصولات مورد نیاز در صنایع لوازم خانگی از خارج از کشور وارد می‌شود که با احداث خط نورد گرم شماره 2 فولاد مبارکه کشور از واردات این نوع ورق‌ها بی‌نیاز خواهیم شد.
 مدیرعامل فولاد متیل خبر داد:

استارت‌آپی برای توزیع فولاد

می متالز - حدود یک ماه پیش عملاً در همایش “نشست تخصصی زنجیره توزیع، چالش‌های پیش‌رو و استراتژی‌های جدید” از آن رونمایی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما