خبر
خودرو  

آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ محصول ایران خودرو، سایپا و ....

می متالز - آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ محصول ایران خودرو، سایپا و .... نشان می دهد بهای ساندرو و چانگان به ۱۸۵ و ۱۷۷ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش می متالز، جدول قیمت 20 محصول ایران خودرو و سایپا، پارس خودرو، مدیران خودرو و کرمان خودرو نشان می دهد در برابر قیمت های 57 و 76 میلیون تومانی ساینا و سمند LX که با کاهش قیمت جزئی همراه بوده، بهای ساندرو و چانگان، 185 و 177 میلیون تومان با افزایش قیمت روبرو بوده است.

جدول قیمت 20 محصول

کد خبر: 49123
تاریخ: 1398/05/19 - 19:59
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  سایپا  پارس خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید روزانه هایما تا بهمن ماه به ۸۰ دستگاه می‌رسد

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو خراسان تاکید کرد: از یک ماه گذشته هدف‌ افزایش تولید هایما اس ۵ و ۷ در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر تعهدات هایما اس۵ به روز بوده و تمامی تعهدات معوق هایما اس۷ تا اواسط شهریور ماه سال آینده اجرا و به روز خواهد شد.
 از ساعت ۱۰ امروز شروع می شود:

فروش اعتباری دو محصول ایران خودرو با الزام دریافت کد کاربری و رمز عبور

می متالز - فروش اعتباری دو محصول ایران خودرو و شامل پژو ۴۰۵ و TU۵ پارس از امروز به تعداد بسیار محدود آغاز می شود.
 

فروش فوری دو محصول ایران خودرو از امروز

می متالز - فروش فوری پژو ۴۰۵ و پژو پارس TU۵ توسط ایران خودرو از امروز آغاز خواهد شد.ایران خودرو در کنار طرح پیش فروش محصولات خود که از دیروز آغاز شده و تا دوشنبه ۳۰ دی ماه ادامه خواهد داشت، امروز نیز طرح فروش فوری اقساطی دو محصول خود را از ساعت ۱۱ صبح آغاز می‌کند.
 

کامیونت فوتون سایپادیزل ۳ ستاره کیفی کسب کرد

می متالز - مدیر کیفیت شرکت سایپادیزل گفت: برنامه‌های گسترده سایپادیزل برای افزایش کیفیت در محصولات غیر اروپایی به بار نشست و بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کامیونت فوتون توانست با بهبودهای ایجاد شده در فرآیند تولید، موفق به کسب ۳ ستاره کیفیت شود.
 

بازدید هفتگی از قطعه‌سازان کشور

می متالز - مدیران ارشد ایران‌خودرو به منظور همگرایی با قطعه‌سازان و بررسی ظرفیت و توانمندی‌های هر استان در تداوم مسیر نهضت داخلی‌سازی و تامین نیاز خطوط تولید خودرو، از شرکت‌های قطعه‌ساز در سراسر کشور بازدید می‌کنند.
 فرشاد مقیمی بیان کرد:

ایران خودرو خرید محصولات قطعه‌سازان را به شرط تایید برای پنچ سال ضمانت کرد

می متالز - مدیرعامل ایران خودرو برنامه حمایت همه جانبه از قطعه‌سازان سراسر کشور را اعلام کرد و گفت: خرید محصولات شرکت‌های قطعه‌ساز دارای توان داخلی‌سازی در صورت تایید برای پنچ سال ضمانت می‌ شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما