خبر
حمل و نقل عمومی  

جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

می متالز - عضو شورای اداری استان اردبیل از توزیع 34 هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان اردبیل خبر داد.

به گزارش می متالز، دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل، گفت:گندم، سیمان، سیر، آب‌معدنی، انواع چوب، گازوئیل و سایر محصولات کشاورزی عمده کالاهای جابه‌جاشده در چهار ماه نخست سال جاری در استان اردبیل است.

ب علی رحمتی فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزارو 800 دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و افزود: در مدت یاد شده 89 هزاربرگ بارنامه نیز صادر شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان این‌که 34 هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان توزیع شده و این مهم هم‌چنان ادامه دارد تصریــح کرد: توزیع لاستیک به نرخ سهمیه در راستای حمایت از رانندگان سخت کوش در جهت کاهش هزینه‌های آنان هم‌چنان ادامه دارد.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان را کاملا عادی و روان دانست واز نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل و رسیدگی به تخلفات آنان در قالب کمیسیون ماده 12 راهداری خبر داد.

کد خبر: 49148
تاریخ: 1398/05/19 - 22:28
منبع: تین نیوز

لاستیک  حمل و نقل  اردبیل  حمل و نقل کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کاهش 5 درصدی حمل بار ریلی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام این‌که بر اساس آمار سهم حمل و نقل بار در سیستم ریلی کشور در ۴ ماه ابتدای امسال ۵ درصد کاهش یافته است، گفت: گزارش نهایی کمیسیون عمران مجلس در این رابطه به روسای قوای مقننه و مجریه ارسال خواهد شد.
 بدری خبر داد:

کاهش ۵ درصدی سهم حمل بار در سیستم ریلی طی ۴ ماه اخیر

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس آمارها، سهم حمل و نقل بار در سیستم ریلی کشور طی ۴ ماه ابتدای سال ۹۸ حدود ۵ درصد کاهش یافته، از این رو مجلس و دولت باید برای تقویت این بخش برنامه ریزی دقیقی را صورت دهند.
 

«وابستگان» کشنده بار بدهی‌های «حتوکا»/ وام‌های این اصفهانی فاصله‌دار شد

می متالز - بررسی‌ها حاکی از آن است که بیشترین رقم بدهی‌های «حتوکا» به اشخاص وابسته است اما؛ این که در فصل اول سال ۹۸ چه اتفاقی در وضعیت بدهی‌ها افتاده، اطلاعات دقیقی در دست نیست.
 نگاهی آماری به بازارهای کالایی جهانی؛

آخرین روند قیمتی کامودیتی‌ها در بازارهای جهانی

می متالز - قیمت طلای جهانی به عنوان یک شاخص ریسک اقتصاد جهانی نشان می‌دهد که قیمت‌ها به بالاترین مقدار خود در سال ۲۰۱۹ رسیده اند. البته براساس نظر متخصصان با وجود اینکه چشم انداز طلا در سال ۲۰۱۹ مثبت بنظر می‌رسد، در گذر از سطح ۱۴۵۰ دلار در یک ماهه اخیر با مقاومت روبرو بوده است.
 مدیر کل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت مطرح کرد:

پیش بینی ۸۴۴ میلیون یورو برای کمک به قطعه‌سازی

می متالز - مدیر کل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت اظهار داشت: برنامه سال 1398 تولید یک میلیون و 200 هزار دستگاه انواع خودرو است و تا 19 مردادماه حدود 310 هزار خودرو تولید شد. همچنین پارسال توانستیم حدود 950 هزار خودرو را تولید کنیم.
 

قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس راه‌اندازی می‌شود

می متالز - مدیرکل راه آهن شرق بر آمادگی برای راه‌اندازی قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس خبر داد و گفت: در صورت مشارکت شرکت زغال‌سنگ، راه آهن شرق از راه‌اندازی قطار حومه‌ای برای جابه‌جایی کارکنان معادن زغال‌سنگ استقبال می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما