خبر
حمل و نقل عمومی  

جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

می متالز - عضو شورای اداری استان اردبیل از توزیع 34 هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان اردبیل خبر داد.

به گزارش می متالز، دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل، گفت:گندم، سیمان، سیر، آب‌معدنی، انواع چوب، گازوئیل و سایر محصولات کشاورزی عمده کالاهای جابه‌جاشده در چهار ماه نخست سال جاری در استان اردبیل است.

ب علی رحمتی فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزارو 800 دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و افزود: در مدت یاد شده 89 هزاربرگ بارنامه نیز صادر شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان این‌که 34 هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان توزیع شده و این مهم هم‌چنان ادامه دارد تصریــح کرد: توزیع لاستیک به نرخ سهمیه در راستای حمایت از رانندگان سخت کوش در جهت کاهش هزینه‌های آنان هم‌چنان ادامه دارد.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان را کاملا عادی و روان دانست واز نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل و رسیدگی به تخلفات آنان در قالب کمیسیون ماده 12 راهداری خبر داد.

کد خبر: 49148
تاریخ: 1398/05/19 - 22:28
منبع: تین نیوز

لاستیک  حمل و نقل  اردبیل  حمل و نقل کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمین‌گیر شدن شبکه حمل و نقل فرانسه با اعتصاب کارگران

می متالز - سخن گوی شرکت راه آهن فرانسه اعلام کرد این گروه در اعتصابات آتی در اعتراض به طرح دولت فرانسه در اصلاح نظام بازنشستگی است، قادر خواهد بود تنها ۱۰٪ از جابجایی حمل و نقل ریلی را تضمین نماید.
 

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی و صنایع فراساحل

می‌متالز - پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی و صنایع فراساحل به ‌منظور رفع موانع بین دولت و بخش خصوصی همزمان با چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته صبح امروز در مصلی امام‌خمینی تهران آغاز به کار کرد.
 با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛

آغاز عملیات اجرایی احداث واحد صنعتی "روکش لاستیک آریا" در شهرک صنعتی راور

می متالز - عملیات اجرایی احداث واحد صنعتی "روکش لاستیک آریا" (ویژه خودروهای سنگین) با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی راور استان کرمان آغاز شد.
 

عملیات اجرایی کارخانه روکش لاستیک در راور آغاز شد

می متالز - با حضور صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت عملیات اجرایی کارخانه روکش لاستیک با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان راور آغاز شد.
 

لاستیک ایرانی جفتی چند؟

می متالز - بنا بر اطلاعات منتشر شده، هر حلقه تایر بایاس تولیدی بارز حدود ۳۹ کیلوگرم و هر حلقه تایر رادیال ۱۱ کیلوگرم وزن دارد که به طور میانگین قیمت فروش یک جفت تایر بایاس یک میلیون و ۶۷۷ تومان و هر حلقه تایر رادیال ۴۷۳ هزار تومان است.
 

فراخوان پژو برای زاپاس ۵۰۰۸

می متالز - شرکت خودروسازی پژو فرانسه خودروهای شاسی‌بلند پژو ۵۰۰۸ مدل سال ۲۰۱۸ را تحت‌تاثیر نقص در لاستیک یدک آن فراخوان داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما