خبر
محیط زیست   بانک ها  
معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین:

حل مسائل و مشکلات حوزه محیط‌زیست نیازمند عزم ملی است

می متالز - معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین، در سومین جشنواره روز جهانی جنگلبان با بیان این نکته که امروز یکی از مسائل مهم کشور موضوع محیط‌زیست و مشکلات این حوزه است، اظهار کرد: بسیاری از مسائلی که ما امروز شاهد آن هستیم، با همراهی مردم، اصلاح الگوی مصرف، بازنگری در برخی قوانین و ارتقای فرهنگ زیست‌محیطی قابل حل است و این مهم نیازمند یک عزم ملی است.

به گزارش می متالز، بانک ایران‌زمین، ‌هادی قدیمی معاون عملیات بانکی در جمع جنگلبانان در محل سازمان جنگل‌ها و مراتع گفت: بانک ایران‌زمین در پنج سال گذشته حوزه مسوولیت اجتماعی خود را محیط‌ زیست قرار داده است و در همین راستا سعی داشته ضمن همراهی با تلاشگران این حوزه با راه‌اندازی پویش‌های محیط‌زیستی، همکاران و مشتریان خود را نیز با خود همراه کند.  قدیمی با اشاره به این موضوع که یکی از مسائل مهم کشور، امروز موضوع محیط‌زیست و مشکلات آن است، گفت: واقعیت این است که پرداختن به این موضوع به یک عزم ملی نیازمند است. بسیاری از مسائلی که ما امروز شاهد آن هستیم، با همراهی مردم، اصلاح الگوی مصرف، بازنگری در برخی قوانین، همراهی اقشار مختلف و ارتقای فرهنگ زیست‌محیطی قابل‌حل است.  معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین گفت: کلید بسیاری از این مشکلات افزایش آگاهی و جلب مشارکت مردم نسبت به جنبه‌های مختلف محیط‌زیست و همراهی آنها در بهبود شرایط است. قدیمی افزود: امروز شاهد تلاش جنگل‌بانان در عرصه‌های وسیع جنگلی کشور هستیم. عرصه‌هایی که گاه نظیر آنها در دنیا وجود ندارد. این نیروهای تلاشگر با تمامی کمبودها و سختی‌ها گاه از جان خود برای حفاظت از میراث طبیعی کشور می‌گذرند اما نکته مهم این است که امر مهم حفاظت از جنگل‌ها نمی‌تواند مختص یک گروه خاص باشد بلکه باید به‌دنبال مشارکت همه مردم و گروه‌ها در این امر باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل ۱۵ هزار مسکن مهر پردیس تا پایان سال

می متالز - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تکمیل ۱۵ هزار واحد مسکن مهر در این شهر تا پایان سال خبر داد.
 رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران تاکید کرد:

تحلیل بازار نفت بعد از تنش های اخیر

می متالز - هنوز در حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط و استارت آپ ها، ظرفیت های بی شماری داریم که از آن استفاده نکرده ایم و می توان طوری برنامه ریزی کرد که این ظرفیت ها، شرایط رکود را به رونق تبدیل کند.
 

معدن مس آریزونا آغاز به کار کرد

می متالز - کمپانی Excelsoir Mining اعلام کرد عملیات معدنی در پروژه مس گانیسون Gunnison در جنوب آریزونا آغاز شده است.
 

فناوری به نفع رشد ایمنی و محیط‌ زیست معدن

می متالز - مجموعه‌های معدنی باید تلاش کنند در فرآیند تولید کمترین خسارت را به محیط‌ زیست و جان نیرو‌های کارمند خود وارد کنند.
 

رئیس سازمان مدیریت بحران: اصل ماجرای بوی نامطبوع تهران کتمان می‌ شود

می متالز - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به انتشار بوی نامطبوع در پایتخت گفت: بررسی‌های ما نشان داده است که یک دستگاه حقیقت را درباره بوی نامطبوع تهران کتمان می‌کند.
 

تعداد کاربران کیف پول موبایلی کیپاد 1/111/111 نفر شد؛ رونمایی از سرویس کارت به کارت کیپاد

می متالز - کیف پول موبایلی کیپاد، محصول بانک‌ پاسارگاد که از اواخر اسفند سال 1397 در دسترس مشتریان قرار گرفت، در کمتر از یک سال از شروع فعالیت، با استقبال کم‌ نظیر کاربران مواجه شد، به طوری‌ که در حال حاضر 1/111/111 نفر اقدام به نصب این برنامه کرده‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما