خبر
محیط زیست   بانک ها  
معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین:

حل مسائل و مشکلات حوزه محیط‌زیست نیازمند عزم ملی است

می متالز - معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین، در سومین جشنواره روز جهانی جنگلبان با بیان این نکته که امروز یکی از مسائل مهم کشور موضوع محیط‌زیست و مشکلات این حوزه است، اظهار کرد: بسیاری از مسائلی که ما امروز شاهد آن هستیم، با همراهی مردم، اصلاح الگوی مصرف، بازنگری در برخی قوانین و ارتقای فرهنگ زیست‌محیطی قابل حل است و این مهم نیازمند یک عزم ملی است.

به گزارش می متالز، بانک ایران‌زمین، ‌هادی قدیمی معاون عملیات بانکی در جمع جنگلبانان در محل سازمان جنگل‌ها و مراتع گفت: بانک ایران‌زمین در پنج سال گذشته حوزه مسوولیت اجتماعی خود را محیط‌ زیست قرار داده است و در همین راستا سعی داشته ضمن همراهی با تلاشگران این حوزه با راه‌اندازی پویش‌های محیط‌زیستی، همکاران و مشتریان خود را نیز با خود همراه کند.  قدیمی با اشاره به این موضوع که یکی از مسائل مهم کشور، امروز موضوع محیط‌زیست و مشکلات آن است، گفت: واقعیت این است که پرداختن به این موضوع به یک عزم ملی نیازمند است. بسیاری از مسائلی که ما امروز شاهد آن هستیم، با همراهی مردم، اصلاح الگوی مصرف، بازنگری در برخی قوانین، همراهی اقشار مختلف و ارتقای فرهنگ زیست‌محیطی قابل‌حل است.  معاون عملیات بانکی بانک ایران‌زمین گفت: کلید بسیاری از این مشکلات افزایش آگاهی و جلب مشارکت مردم نسبت به جنبه‌های مختلف محیط‌زیست و همراهی آنها در بهبود شرایط است. قدیمی افزود: امروز شاهد تلاش جنگل‌بانان در عرصه‌های وسیع جنگلی کشور هستیم. عرصه‌هایی که گاه نظیر آنها در دنیا وجود ندارد. این نیروهای تلاشگر با تمامی کمبودها و سختی‌ها گاه از جان خود برای حفاظت از میراث طبیعی کشور می‌گذرند اما نکته مهم این است که امر مهم حفاظت از جنگل‌ها نمی‌تواند مختص یک گروه خاص باشد بلکه باید به‌دنبال مشارکت همه مردم و گروه‌ها در این امر باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حمایت «وزمین» از یک خط تولید جدید فولادی

می متالز - بانک ایران‌زمین حمایت خود را از بهره‌برداری خط تولید جدید فولاد اکسین اهواز اعلام کرد.
 

حمایت بانک ایران‌زمین از بهره‌برداری خط تولید جدید شرکت فولاد اکسین اهواز

می متالز - بهره‌برداری از خط تولید انواع ورق‌های API محیط ترش مورد مصرف در صنایع نفت و گاز با حضور دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین و مدیریت شعب استان‌های خوزستان و لرستان بانک ایران‌زمین در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.
 

کاهش اقبال چینی‌ها به خودروهای پاک

می متالز - بنابر گزارش خودروسازی چین، فروش خودروهایی که از سوخت‌های نوین استفاده می‌کنند و به نوعی دوستدار محیط‌زیست محسوب می‌شوند برای نخستین‌بار در دو سال گذشته با افت 4.7 درصدی در ماه جولای مواجه شد.
 

محصولات جدید گوگل از مواد بازیافتی

می متالز - گوگل اعلام کرد تا سال ۲۰۲۲ در تمامی‌ محصولاتی که این شرکت می‌سازد، از مواد بازیافتی استفاده خواهد شد.
 

تغییر نقش شعب در بانک‌ها

می متالز - مدیرعامل بانک ایران‌زمین در بازدید از شعب شهر تهران گفت: امروز نگاه مشتریان به شعب بانکی نسبت به گذشته تغییر کرده و در حال‌حاضر عمده خدمات از طریق ابزارهای هوشمند انجام می‌شود.
 مدیر ایمنی، بهداشت، محیط ‌زیست و انرژی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد:

معدنکاری سبز هدف ایمپاسکو است

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با هدف تولید مواد معدنی مورد نیاز کشور در راستای حفاظت از محیط ‌زیست، همواره تلاش کرده تا استانداردهای این حوزه را در شرکت ‌های تابعه و تحت نظارت ارتقاء دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما