خبر
محیط زیست   خودرو  

راهکار پورشه برای حفظ محیط زیست

می متالز - شرکت خودروسازی پورشه با راه‌اندازی یک پروژه جدید در آمریکا قصد دارد به خنثی‌سازی آلایندگی خودروها و حفاظت از محیط زیست بپردازد.

به گزارش می متالز، شرکت خودروسازی پورشه با راه‌اندازی یک پروژه جدید در آمریکا قصد دارد به خنثی‌سازی آلایندگی خودروها و حفاظت از محیط زیست بپردازد.این خودروساز آلمانی به‌تازگی پروژه جدیدی را راه‌اندازی کرده است تا مالکان و صاحبان خودروهای پورشه با ثبت‌نام در وب‌سایت این شرکت میزان مسافت طی شده در یک سال و میانگین مصرف سوخت خود را وارد کنند که البته این ارقام برای مدل‌های مختلف پورشه متفاوت خواهد بود. به‌طور مثال، صاحب خودروی پورشه کاین مدل ۲۰۱۹ با میانگین مصرف سوخت 11.2 لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و کارکرد ۱۶ هزار و ۹۳ کیلومتر در سال به خنثی‌سازی 4.62 تن دی‌اکسیدکربن نیازمند خواهد بود که در این صورت، وب‌سایت مربوطه به صاحبان خودرو چهار طرح و راهکار پیشنهاد می‌کند. به عنوان مثال، کاربران قادر خواهند بود با پرداخت ۸۸ دلار در نجات جنگل‌های زیمبابوه سهیم شوند. طرح‌های دیگر نیز به نجات جنگل‌های مکزیک، ویتنام و آلاسکا با قیمت‌های مختلف که تا سقف ۱۲۹ دلار اختصاص دارد.به گفته شرکت پورشه این طرح و پروژه با همکاری سازمان South Pole سوئیسی که یک دهه در تامین منابع مالی برای خنثی کردن گازهای آلاینده همچون دی‌اکسیدکربن و حفاظت از محیط زیست و فعالیت‌های مستمر و مداومی داشته و آوازه خوبی را برای خود به ثبت رسانده، صورت گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اونس طلا یک درصد رشد کرد

صعود پوند به سقف ۱۸‌ماهه

می متالز - دو عامل مهم نااطمینانی در بازارهای جهانی تا حدی روشن شدند. مذاکرات تجاری میان دو ابرقدرت اقتصاد دنیا با سیگنال مثبت مقامات واشنگتن و پکن همراه شد و پیروزی حزب حاکم در انگلستان نیز آینده برگزیت را تا حدی واضح کرد.
 

تولید زغال سنگ آمریکا طی یک دهه گذشته 37 درصد کاهش یافته است

می متالز - در یازدهم دسامبر، اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) در گزارشی اعلام كرد كه تولید زغال سنگ آمریكا طی یک دهه گذشته حدود 37 درصد كاهش یافته است زیرا صنعت زغال سنگ در رقابت شدید با گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر قرار گرفته است.
 

مکزیک قوانین تجارت آلومینیوم و فولاد با آمریکا را پذیرفت

می متالز - سناتور مکزیکی Ricardo Monreal اظهار داشت مکزیک قوانین مربوط به تجارت آلومینیوم و فولاد را در براساس توافقنامه آمریکا - مکزیک - کانادا (USMCA) پذیرفت.
 

چین وضع عوارض جدید بر کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

می متالز - چین عوارض اضافی را که قرار بود در پانزدهم دسامبر بر برخی کالاهای آمریکایی وضع کند، به تعویق انداخت.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
 

کاهش مجوزهای وادرات فولاد به آمریکا

می متالز - دولت آمریکا در ماه نوامبر مجوزهای واردات فولاد به این کشور را ۲۸ درصد کاهش داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما