خبر
محیط زیست   خودرو  

راهکار پورشه برای حفظ محیط زیست

می متالز - شرکت خودروسازی پورشه با راه‌اندازی یک پروژه جدید در آمریکا قصد دارد به خنثی‌سازی آلایندگی خودروها و حفاظت از محیط زیست بپردازد.

به گزارش می متالز، شرکت خودروسازی پورشه با راه‌اندازی یک پروژه جدید در آمریکا قصد دارد به خنثی‌سازی آلایندگی خودروها و حفاظت از محیط زیست بپردازد.این خودروساز آلمانی به‌تازگی پروژه جدیدی را راه‌اندازی کرده است تا مالکان و صاحبان خودروهای پورشه با ثبت‌نام در وب‌سایت این شرکت میزان مسافت طی شده در یک سال و میانگین مصرف سوخت خود را وارد کنند که البته این ارقام برای مدل‌های مختلف پورشه متفاوت خواهد بود. به‌طور مثال، صاحب خودروی پورشه کاین مدل ۲۰۱۹ با میانگین مصرف سوخت 11.2 لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و کارکرد ۱۶ هزار و ۹۳ کیلومتر در سال به خنثی‌سازی 4.62 تن دی‌اکسیدکربن نیازمند خواهد بود که در این صورت، وب‌سایت مربوطه به صاحبان خودرو چهار طرح و راهکار پیشنهاد می‌کند. به عنوان مثال، کاربران قادر خواهند بود با پرداخت ۸۸ دلار در نجات جنگل‌های زیمبابوه سهیم شوند. طرح‌های دیگر نیز به نجات جنگل‌های مکزیک، ویتنام و آلاسکا با قیمت‌های مختلف که تا سقف ۱۲۹ دلار اختصاص دارد.به گفته شرکت پورشه این طرح و پروژه با همکاری سازمان South Pole سوئیسی که یک دهه در تامین منابع مالی برای خنثی کردن گازهای آلاینده همچون دی‌اکسیدکربن و حفاظت از محیط زیست و فعالیت‌های مستمر و مداومی داشته و آوازه خوبی را برای خود به ثبت رسانده، صورت گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آفریقای جنوبی بدنبال مستثنی شدن از تعرفه‌های فولادی آمریکا

می متالز - وزیر ارتباطات افریقای جنوبی از ادامه رایزنی این کشور با آمریکا بری مستنثی شدن از تعرفه‌های ایالات‌متحده در خصوص فولاد و آلومینیوم خبر داد.
 سخنگوی دولت خبرداد

بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف نفت و گاز در هفته دولت

می متالز - سخنگوی دولت از بهره‌برداری پروژه‌های مختلف صنعت نفت و گاز در هفته دولت خبرداد.
 روند تکمیل خودروهای ناقص تسریع شد

بازار خودرو در انتظار کاهش قیمت؟

می متالز -دو خودروساز بزرگ کشور این روزها به گفته خودشان در حال تکمیل سریع‌تر از گذشته محصولات ناقص و عرضه آنها به بازار هستند و از همین رو انتظار می‌رود قیمت خودروها در بازار روندی کاهشی پیدا کند.
 

افت رشد تقاضا برای نفت ادامه دارد

می متالز - دو سازمان انرژی در جدیدترین گزارش‌های‌شان، چشم‌انداز تقاضا برای نفت خام را تنزل داده‌اند.
 ترامپ: فعلا آماده توافق با چین نیستیم

تلاطم در بازارهای مالی آمریکا از بیم بروز یک رکود اقتصادی

می متالز - رئیس جمهور آمریکا گفته است که فعلا آماده توافق با چین نیست و همزمان احتمال بروز رکود اقتصادی در کشور را نیز رد کرده است.
 در بازارهای جهانی؛

طلا کاهشی شد

می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد کاهش به ۱۵۰۹ دلار و ۱۳ سنت رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما