خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

افزایش سرمایه سهم مثبت سیمانی از محل سود انباشته

می متالز - شرکت سیمانی حاضر در بورس از برنامه افزایش سرمایه ۵۵ درصدی از محل سود انباشته خبر داد و با رشد اندک قیمت مواجه شد.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان هگمتان از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 55 درصدی خبر داد و در آغاز معاملات امروز با رشد اندک قیمت روبرو شد.

بر این اساس، "سهگمت" درصدد است به منظور بهبود سطح اعتباری، سرماهی فعلی را از 50.2 به 78 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، سیمان تهران  با 74 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت سیمانی حضور دارد.

کد خبر: 49207
تاریخ: 1398/05/20 - 14:22
منبع: بورس پرس

سیمان هگمتان  افزایش سرمایه  سهگمت  سهم 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رکوردشکنی‌های سهام با موج‌های کوتاه

نقشه نیمروز بورس دوشنبه (28 مرداد)

می متالز - نماگر اصلی بازار سهام در جلسه امروز سقف قبلی را نیز پشت سر گذاشت و با رشد 0.7 درصدی در آستانه ورود به کانال 263 هزار واحد قرار دارد. در کنار رشد 1855 واحدی شاخص کل، صعود بیش از هزار واحدی شاخص هم‌وزن از گرایش بیشتر معامله‌گران به سهام کوچک بازار خبر می‌دهد. نکته جالب آن که صعود شاخص و رشد قیمتی نمادهای موثر بر این نماگر را به سختی می‌توان به بهانه‌ها و انگیزه‌های مرتبط با سودآوری بنگاه‌ها نسبت داد.
 

"مادیران"۳۲۰ میلیارد تومانی می شود

می متالز - خروج شرکت های خارجی از ایران و ایجاد بازار مناسب برای تولیدات داخلی سبب شد میزان فروش مادیران نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کند.
 

بیمه سینا بهار امسال ۱۰۴ درصد بیشتر سود کرد

می متالز - بررسی صورت‌های مالی سه ماه اول سال ۹۸ شرکت بیمه سینا نشان می دهد که این شرکت در این مدت توانسته سود هر سهم را ۱۰۴ درصد افزایش داده و به مبلغ ۵۵ ریال برساند.
 

صنایع پیشتاز در افزایش سرمایه بورسی‌ها

می متالز - در پی بررسی بحث افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی، صنایع پیشتاز در صنایع بورسی موردتوجه قرار گرفتند.
 فصل کوچ‌های موسمی در بورس

دیده‌بان بورس دوشنبه(28 مرداد)

می متالز - بازار سهام در حالی پا به معاملات امروز می‌گذارد که بازار جهانی همچنان سیگنال‌های موافقی ارسال نمی‌کند و سهم‌های مرتبط بورسی در جوی محافظه‌کارانه دادوستد می‌شوند. از آنجا که در دیگر بازارهای موازی هم فضا برای کسب سود مناسب نیست، سرمایه‌ها به دنبال اخباری نظیر افزایش سرمایه یا بهانه‌هایی از این دست، از یک گروه به گروهی دیگر یا از سهمی به سهم دیگر کوچ می‌کنند. انتظار می‌رود دست کم تا بروز نشانه‌های مثبت در بازار جهانی شاهد پیشروی بورس بر مبنای همین الگو باشیم.
 

افزایش سرمایه شرکت پتروشیمی از تجدید ارزیابی دارایی ها لغو شد

می متالز - شرکت پتروشیمی گران و حاضر در بازار پایه فرابورس از لغو برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما