خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

افزایش سرمایه سهم مثبت سیمانی از محل سود انباشته

می متالز - شرکت سیمانی حاضر در بورس از برنامه افزایش سرمایه ۵۵ درصدی از محل سود انباشته خبر داد و با رشد اندک قیمت مواجه شد.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان هگمتان از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 55 درصدی خبر داد و در آغاز معاملات امروز با رشد اندک قیمت روبرو شد.

بر این اساس، "سهگمت" درصدد است به منظور بهبود سطح اعتباری، سرماهی فعلی را از 50.2 به 78 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، سیمان تهران  با 74 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت سیمانی حضور دارد.

کد خبر: 49207
تاریخ: 1398/05/20 - 14:22
منبع: بورس پرس

سیمان هگمتان  افزایش سرمایه  سهگمت  سهم 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح های افتتاح شده ایمیدرو تا پایان شهریور ماه

می متالز - بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است ایمیدرو از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه دو طرح فاز نخست آلومینیوم جاجرم به ظرفیت تولید 40 هزار تن شمش آلومینیوم و فرآوری زغال سنگ طبس با ظرفیت تولید 550 هزار تنی کنسانتره خام را افتتاح کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی "فپنتا"

می متالز - هیات مدیره شرکت صنعتی سپنتا پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۶۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریالی، معادل ۳۰۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 عضو هیات‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران:

به جای سهمیه بندی باید منابع مورد نیاز زنجیره تولید تأمین شود

می متالز - در تأمین نیاز داخلی صنعت کشور کمبودی وجود ندارد که با توجه به آن سهمیه‌ بندی انجام شود. عموماً هر موضوعی که برچسب سهمیه‌ بندی بر آن زده می‌شود اقدام درستی نیست.
 مدیرعامل فولاد غرب آسیا:

سهمیه بندی صادرات فولاد تصمیم درستی نیست و باید روند موجود حفظ شود

می متالز - تجربه ثابت کرده که سهمیه‌بندی در کشور ما نتیجه قابل قبول را ارائه نداده است و گاها اثرات منفی نیز به همراه داشته است در نتیجه برای حفظ صادرات و تأمین نیاز داخلی کشور باید روند موجود حفظ شود و در این مسیر مشکل و تغییراتی به وجود نیاید.
 عضو هیات‌ مدیره انجمن فولاد ایران:

سهمیه‌بندی صادرات فولاد باعث افت اعتبار ایران می شود

می متالز - با توجه به اعتبار جهانی ایران به‌ عنوان شریک تجاری، سهمیه‌ بندی صادرات یکی از تصمیم‌های نادرست و غیراصولی خواهد بود که به افت ناگهانی اعتبار ایران خواهد انجامید.
 

افزایش سرمایه «فپنتا»

می متالز - صنعتی سپنتا برنامه افزایش سرمایه از ناحیه انباشته را در دستورکار دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما