خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  
گامی دیگر در مسیر خروج از بنگاهداری؛

بلوک سیمان مازندران پشت باجه بانک صنعت و معدن

می متالز - بانک صنعت و معدن یکی دیگر از دارایی های خود را به فروش می رساند.

به گزارش می تالز به نقل از واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بانک صنعت و معدن در نظر دارد در روز شنبه ۲۳ شهریور ماه تعداد سهام حدود ۱۸۶ میلیون سهم از 11.29 درصد کل سهام شرکت سیمان مازندران را به فروش برساند.

لازم به ذکر است که قیمت پایه هر سهم ۵.۳۲۴ ریال و شرایط واگذاری به صورت یکجا، نقد و یا نقد و شرایطی (۲۰ درصد نقد مابقی طیق شرایط پیوست) خواهد بود.

کد خبر: 49212
تاریخ: 1398/05/20 - 14:24
منبع: بورس نیوز

بانک صنعت و معدن  سهام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کانون کارگزاران بورس اعلام کرد:

شرایط جدید بررسی توانایی سهامداران در معاملات آنلاین با حذف شرط دیپلم + متن

می متالز - کانون کارگزاران بورس با ابلاغ شرایط جدید سنجش توانایی سهامداران در معاملات آنلاین به شرکت های کارگزاری از حذف شرط دیپلم برای دریافت کد آنلاین خبر داد.
 

تحلیل ۴ کارشناس از شرایط فعلی بورس، شروط تداوم رونق، اثر نوسان دلار و ...

می متالز - چهار کارشناس درباره اثر دو عامل اصلی بر شرایط فعلی بورس، شروط تداوم رونق، نقش مهم نقدینگی و لزوم مدیریت ریسک، اثر رشد نرخ ارز بر روند صعودی شاخص اعلام نظر کردند.
 

فهرست صف خرید و فروش ۱۰۵ سهم در مرحله پیش گشایش بازار امروز

می متالز - معاملات اولین روز کاری هفته در پیش گشایش بازار سهام درحالی آغاز می شود که ۹۵ سهم دارای صف خرید و ۱۰ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 

بازدهی حدود ۳ درصدی سهامداران در شنبه / ارزش بازار در یک قدمی ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومانی

می متالز - شاخص بازار سهام در اولین روز هفته با بیش از ۱۰ هزار و ۵۱۶ واحد رشد معادل ۲٫۶۳ درصد به ۴۰۹ هزار و ۹۶۲ واحد رسید. ارزش بازار نیز در امروز به آستانه ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
 

رشد ۴۸ درصدی افزایش سرمایه‌ها در بازار سهام

می متالز - مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس اعلام کرد: رقم مجوزهای افزایش سرمایه در دوره نه ماهه منتهی به آذرماه امسال، رشد ۴۸ درصدی را به ثبت رسانده است.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

"تجدید ارزیابی‌ها" برای برخی سهم‌ها دوپینگ نیست!

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: شرکت‌هایی که شاید زیر چتر تجدید ارزیابی‌ها قرار بگیرند، عملکرد و نقطه عملیاتی سودآوری را از خود برجای نگذاشته‌اند و همین عامل باعث شده تا چشم‌انداز مثبتی از سودآوری این شرکت‌ها را در آینده نزدیک متصور نباشیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما