خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

معاون فرماندار بندر ماهشهر معرفی شد

می متالز - معاون فرماندار بندر ماهشهر منصوب شد.

به گزارش می متالز، در حکمی از سوی استاندار خوزستان عادل عِکرِش به سمت معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر منصوب شد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی عادل عِکرِش را به سمت معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر منصوب کرد.

صبح امروز با حضور مقامات استانی و شهرستانی مراسم تودیع و معارفه معاونان جدید و قدیم فرمانداری ماهشهر در این شهرستان برگزار شد.

عادل عکرش پیش از این سوابقی نظیر معاون فرمانداری شهرستان باوی، رئیس و دبیر ستاد و کمیسیون‌های صنفی و نظارتی شهرستان و ریاست هیئت هندنبال باوی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

در گذشته عبدالواحد عبادی، سمت معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ماهشهر را بر عهده داشت چندی قبل از سوی شورای شهر چمران به عنوان شهردار این شهر انتخاب و با حکم استاندار خوزستان؛ سکاندار این جایگاه مدیریت شهری شد.

کد خبر: 49243
تاریخ: 1398/05/20 - 17:57
منبع: تین نیوز

بندر ماهشهر  غلامرضا شریعتی  عبدالواحد عبادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استمرار فعالیت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه آبرسانی

نفت ۱۲۰ میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی غیزانیه هزینه می‌کند

می متالز - شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند که بر مبنای آن، شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون ۱۲۰ میلیارد ریال برای احداث خط لوله تامین آب آشامیدنی روستاهای بخش شرقی غیزانیه هزینه خواهند کرد.
 شریعتی:

پروژه های سرمایه گذاری بزرگی در خوزستان در دست اقدام است

می متالز - استاندار خوزستان گفت: پروژه های سرمایه گذاری بزرگی در استان داریم که راه آهن اهواز به اصفهان یکی از استراتژیک ترین و توجیه پذیرترین پروژه های کشوری است که مطالعات آن را شرکت ایتالیایی کارلوتو در سال 1353 انجام داده است.
 استاندار خوزستان خبرداد:

بهره‌برداری از فاز اول فولاد جهان‌ آرا در اوایل سال آینده

می متالز - استاندار خوزستان گفت: پروژه فولاد شهید جهان آرا، ‌فاز اولش رو به اتمام است و اوایل سال آینده این پروژه ۱.۵ میلیون تنی را به بهره‌برداری می‌رسانیم.
 

ایجاد ۲۶ هزار فرصت شغلی جدید در خوزستان تا ۶ ماه آینده/ بهره‌ برداری از فاز اول فولاد جهان‌ آرا در اوایل سال آینده

می متالز - مخبر تصریح کرد: طرح‌هایی نیز در دست اقدام است که حداکثر تا شش ماه آینده به وقوع خواهد پیوست و شامل حدود ۲ هزار و ۷۰۰ طرح با ۲۶ هزار و ۷۰۰ اشتغالزایی است.
 

فولاد جهان‌آرا در کاهش وابستگی صنعت نفت به خارج از کشور موثر است

می متالز - استاندار خوزستان با اشاره به اینکه ساخت فولاد جهان آرا بخش قابل توجهی از وابستگی صنعت نفت به خارج از کشور را رفع می‌کند، گفت: این پروژه حاصل تلاش های مشترک مسوولان استانی با ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) است.
 فرماندار کارون در جلسه ستاد مدیریت بحران؛

اگر فولاد خوزستان نبود بحران شهرستان کارون را فرا می گرفت

می متالز - معصومه خنفری در جلسه ستاد مدیریت بحران که صبح امروز 26 آذرماه 98 و به دنبال بارندگی شدید شب گذشته خوزستان در استانداری برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی شرکت فولاد خوزستان، گفت: از همان ساعات اولیه بارندگی، مدیرعامل فولاد خوزستان با همراهی مدیران اجرایی خود در روستای قلعه چنعان و دیگر نقاطی که دچار آب گرفتگی شدند،‌ حضور داشت و از نزدیک مسائل را دنبال کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما