خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

معاون فرماندار بندر ماهشهر معرفی شد

می متالز - معاون فرماندار بندر ماهشهر منصوب شد.

به گزارش می متالز، در حکمی از سوی استاندار خوزستان عادل عِکرِش به سمت معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر منصوب شد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حکمی عادل عِکرِش را به سمت معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر منصوب کرد.

صبح امروز با حضور مقامات استانی و شهرستانی مراسم تودیع و معارفه معاونان جدید و قدیم فرمانداری ماهشهر در این شهرستان برگزار شد.

عادل عکرش پیش از این سوابقی نظیر معاون فرمانداری شهرستان باوی، رئیس و دبیر ستاد و کمیسیون‌های صنفی و نظارتی شهرستان و ریاست هیئت هندنبال باوی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

در گذشته عبدالواحد عبادی، سمت معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ماهشهر را بر عهده داشت چندی قبل از سوی شورای شهر چمران به عنوان شهردار این شهر انتخاب و با حکم استاندار خوزستان؛ سکاندار این جایگاه مدیریت شهری شد.

کد خبر: 49243
تاریخ: 1398/05/20 - 17:57
منبع: تین نیوز

بندر ماهشهر  غلامرضا شریعتی  عبدالواحد عبادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، پلی برای عبور از تحریم/ تصویب قانون رفع موانع تولید نقطه‌ عطف در شکوفایی تولید است

می متالز - استاندار خوزستان اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات نباید تنها را دوران تحریم برگزار شود، بلکه همواره باید به یاد داشته باشیم که توانایی انجام تولیدات داخلی فولاد را داریم.
 

افتتاح نمایشگاه بومی سازی فولاد خوزستان

می متالز - نخستین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان روز گذشته با حضور خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد. این نمایشگاه در روزهای 23 تا 25 مرداد 98 (ساعت بازدید 18 الی 23) در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز میزبان بازدیدکنندگان است.
 استاندار خوزستان در جمع تولیدکنندگان مطرح کرد

رشد اقتصادی با ظرفیت معادن

می متالز - استاندار خوزستان گفت: باید برای همگرایی دولت و بخش خصوصی تلاش کنیم. این مساله همیشه یکی از اهداف بوده است، اما رفتار و عملکرد ما به این شکل نبوده است.
 

چهار خط تولید گروه صنعتی فولاد ایران وارد مدار شد

می متالز - استاندار خوزستان گفت: چهار خط تولید گروه صنعتی فولاد ایران در خوزستان پس از مشکلات زیادی که این واحد صنعتی با آن روبه‌رو بود وارد مدار تولید شده و این نشان می‌دهد امکان راه‌اندازی و توسعه واحدهای تولیدی مشکل‌دار وجود دارد.
 مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید کرد

استمرار خدمت‌رسانی به شهروندان زلزله‌زده

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تاکید بر حفظ و استمرار خدمت‌رسانی به شهروندان زلزله‌زده این شهر گفت: تا پایان حل این بحران بنا به وظیفه انسانی و اسلامی‌مان در کنار شهروندان خواهیم ماند.
 

هاب جدید پتروشیمی برای افزایش تولید

می متالز - با راه اندازی هاب جدید منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر، ۵ تا ۶ میلیون تن محصول به ظرفیت شرکت‌های پتروشیمی ایران اضافه می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما