خبر
حمل و نقل عمومی  

تاکسیرانان کرمانشاه کارت اعتباری خرید کالا می‌گیرند

می متالز - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرکرمانشاه از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش می متالز، سجاد سلیمانی هدف از این اقدام را افزایش خدمات و حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری، دانست و گفت: فرایند نام‌نویسی و اعطاء کارت اعتباری خرید کالا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای  با پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور و مشارکت  یکی از بانک‌ها، اجرایی شده است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی از تاکسیرانان متقاضی دریافت کارت اعتباری خرید کالا خواست که جهت ثبت‌نام در اسرع وقت به سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به آدرس www . irtusan . ir اقدام کنند.

او با اشاره به شرایط طرح افزود: در هر سال اعتباری معادل ۲۴میلیون ریال طی سه نوبت (هر 4 ماه یک‌بار)، با کارمزد ۱ / ۴ درصد برای خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کارت خرید متقاضیان واریز می‌شود.

سلیمانی یادآور شد: در مرحله نخست پس از انجام فرایند ثبت نام توسط متقاضیان مبلغ هشت میلیون ریال در کارت خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شارژ می‌شود و افراد پس از دریافت اعتبار به میزان مبلغ فوق می‌توانند از فروشگاه‌های یاد شده خرید کنند.

او ادامه داد: اعتبار تخصیصی طی چهار قسط (ماهیانه مبلغ ۲ میلیون ریال) بازپرداخت خواهد شد، پس از اتمام آخرین قسط مجددا مبلغ هشت میلیون ریال به روش اعلامی تا سه مرحله در سال در کارت رانندگان شارژ خواهد شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، درمورد مراحل دریافت کارت خرید فروشگاه‌ها  گفت: متقاضیان باید ابتدا با مراجعه به سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به آدرسWww.irtusan.ir نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و ارائه درخواست صدور کارت خرید اقدام کرده، سپس ۷۲ ساعت پس از ثبت‌نام و دریافت تاییدیه از سامانه، به شعب بانک  برای افتتاح حساب مراجعه کنند.

او  حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب را یک‌صد هزار ریال اعلام کرد و گفت: به منظور تکمیل پرونده بانکی جهت دریافت تسهیلات، همراه داشتن اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی جدید یا رسید ثبت‌نام برای کارت ملی و ارائه یک برگ سفته یا چک صیادی به عنوان ضمانت به مبلغ (۱۰میلیون ریال) الزامی است.

او بیان کرد: متقاضیان می‌توانند حداکثر ۱۵ روز بعد از تکمیل پرونده بانکی از سازمان مربوطه کارت خرید خود را دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با تاکید بر این‌که استفاده از این طرح برای کلیه فعالان حوزه حمل و نقل امکان‌پذیز است، گفت: پرداخت اولین قسط یک ماه پس از دریافت کارت شروع خواهد شد و در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر متقاضیان از دریافت تسهیلات برای مراحل بعدی حذف می‌شوند.

به گفته سلیمانی، متقاضیان دارای چک برگشتی و اقساط معوق، تا زمان تسویه حساب نمی‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

کد خبر: 49244
تاریخ: 1398/05/20 - 18:01
منبع: تین نیوز

تاکسیرانان  سجاد سلیمانی  تسهیلات  کرمانشاه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نرخ معاملات اوره گرانول ۱.۴درصد رشد کرد؛

افزایش تقاضا برای اوره گرانول "کرماشا"

می متالز - افزایش تقاضا برای اوره گرانول پتروشیمی کرمانشاه در معاملات هفته گذشته بورس کالا به ثبت رسید.
 فرابورس با انتشار اطلاعیه اعلام کرد:

۵ محدودیت معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک‌های مسکن و ملی

می متالز - فرابورس با صدور اطلاعیه‌ای ۵ محدودیت‌ معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
 

علت افزایش هزینه وام مسکن چه بود؟

می متالز - تلفیق سه‌گانه افزایش معاملات، افزایش سقف وام و سقف سنی برای خرید خانه از طریق اوراق تسهیلات مسکن به شکل رشد حدود ۴۰۰۰ تومانی قیمت هر برگ اوراق تسه بروز پیدا کرد.
 در جلسه هیات دولت به ریاست حسن روحانی تصویب شد؛

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات وارده ناشی از حوادث غیرمترقبه به عشایر

می متالز - هیات وزیران با اختصاص اعتبار لازم و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات وارده به عشایر و تشکل‌های عشایری ناشی از حوادث غیرمترقبه و نیز نوسازی و مقاوم سازی واحد‌های مسکونی در مناطق حاشیه‌ای شهر‌های مشهد و زاهدان موافقت کرد.
 

"کرماشا" هم متوقف شد

می متالز - شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از توقف فعالیت ها خبر داد.
 

پرداخت وام مسکن توسط سایر بانک‌ها متوقف شد

می متالز - مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر اینکه افزایش سقف تسهیلات مسکن از محل اوراق، مانع رکود بیشتر مسکن شده و قدرت خرید را تقویت می‌کند، گفت: عدم پرداخت تسهیلات مسکن از سوی سایر بانک‌ها به دلیل طولانی شدن بازگشت سرمایه است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما