خبر
مواد معدنی   سنگ آهن  

کارخانه تولید بنتونیت سنگان یک‌شنبه افتتاح شد

می متالز - کارخانه تولید بنتونیت سنگان با همت شرکت فولاد مبارکه روز یک شنبه با حضور مدیران و معاونان فولاد مبارکه، معاون استاندار خراسان رضوی، و مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش می متالز، علی امرایی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان افتتاح کارخانه تولید بنتونیت را یک گام اساسی در جهت خودکفایی استان به این ماده دانست و گفت: بنتونیت به عنوان یک ماده معدنی برای تولید گندله سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، پیش از احداث کارخانه این ماده خارج از منطقه تامین می‌شد و با توجه به شعار امسال مبنی بر رونق تولید، تلاش شد با احداث کارخانه، این منطقه از بنتونیت خودکفا شود.

امرایی ظرفیت تولید این کارخانه را ۱۰۰ هزار تن عنوان کرد و افزود: این کارخانه قابلیت افرایش به ۲۰۰هزار تن را دارد، همچنین این کارخانه به‌طور مستقیم برای ۲۰ نفر و غیر مستقیم برای ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

وی افزود: این کارخانه نیاز گندله سازی شرکت فولاد سنگان با ظرفیت تولید ۵ میلیون تن و سایر شرکت‌های منطقه را نیز تامین می‌کند.

امرایی اظهار کرد: این کارخانه با سرمایه گذرای اولیه ۱۴۰ میلیارد ریال احداث شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

احداث کارخانه بنتونیت با اتکا به توان پیمانکار اصفهانی

می متالز - کارخانه تولید بنتونیت شرکت فولاد سنگان با ظرفیت 1۰۰ هزار تن در سال و با اتکا به توانمندی شرکت صنعتی و معدنی آتیه‌فولاد نقش‌جهان افتتاح شد.
 امینی:

فولاد مبارکه از زاینده‌رود آب برداشت نخواهد کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اتفاق بزرگی که درحال شکل‌گیری است اینکه شرکت فولاد مبارکه قرار نیست از رودخانه زاینده رود برداشتی داشته باشد، این شرکت آب خود را از پساب فاضلاب تامین کرده و آب مصرفی به بخش کشاورزی، شرب و صنعت منتقل می شود.
 

بارگذاری جاذب های اکسید روی توسط شرکت گسترش فناوری خوارزمی در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - شرکت گسترش فناوری خوارزمی، بارگذاری کامل جاذب های اکسید روی مورد استفاده در مخازن سولفورزدایی واحد تولید آهن اسفنجی شرکت فولاد سبا با ظرفیت سالیانه 1.5 میلیون تن و دارای دو مخزن سولفورزدایی جاذب اکسید روی را به انجام رساند.
 فولاد متیل در حال گسترش مراکز خدماتی فولاد

حمل ریلی، مزیت اصلی صنعت فولاد

می متالز - میزان رقابت‌پذیری صنایع فولادی و به‌ویژه مصرف‌کنندگان به حمل و نقل وابسته است چراکه بخشی از بهای تمام شده محصول تولیدی شامل هزینه‌های حمل می‌شود.
 

رشد چهار درصدی تولید در ۱۰ واحد بزرگ فولادی کشور

می متالز - تعداد ۱۰ واحد تولیدی بزرگ فعال صنایع فولاد در چهار ماهه امسال ۶ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۱۸۴ تن تولید داشتند و در مقایسه با دوره مشابه پارسال رشد چهار درصدی را تحقق بخشیدند.
 

رشد چهار درصدی تولید در ۱۰ واحد بزرگ فولادی کشور

می متالز - تعداد ۱۰ واحد تولیدی بزرگ فعال صنایع فولاددر چهار ماهه امسال ۶ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۱۸۴ تن تولید داشتند و در مقایسه با دوره مشابه پارسال رشد چهار درصدی را تحقق بخشیدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما