خبر
بورس کالا   پتروشیمی  

قیمت پایه جدید محصولات پتروشیمی اعلام شد/افزایش ۱۲۵ ریالی دلار

می متالز - قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با افزایش ۱۲۵ ریال به دلار ۱۱۴۴۵۲ ریالی اعلام شد.

به گزارش می متالز، قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی براساس قیمت های جهانی برای مبادله در بورس کالا با نرخ دلار ۱۱۴۴۵۲ ریالی اعلام شد.

براساس این گزارش، هفته پیش قیمت های جهانی برای مبادله در بورس کالا بر اساس دلار ۱۱۴۳۲۷ ریالی اعلام شده بود.

فهرست قیمت های پایه را می توان اینجا مشاهده کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون امور معدنی وزارت صنعت خواستار شد:

جلوگیری از صادرات تولیدکنندگانی که کف عرضه در بورس کالا را رعایت نمی‌کنند

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، خواستار آن شد که از صادرات واحدهای تولیدکننده ورق، میلگرد، تیرآهن، لوله و پروفیل به دلیل رعایت نکردن کف عرضه در بورس کالا، جلوگیری شود.
 مدیرعامل شرکت بازیافت فلزات غیرآهنی رفسنجان:

قیمت‌گذاری دستوری، صنایع را به ورشکستگی کشاند

می متالز - مدیرعامل شرکت بازیافت فلزات غیرآهنی رفسنجان گفت: سال گذشته که دستور قیمت‌گذاری کالاها در بورس با نرخ ارز 4200 تومانی صادر شد و قیمت فلزات اساسی با این نرخ شکل گرفت، بازار آزاد از این دستور تبعیت نکرد و مشکلات فراوانی پدید آمد.
 امروز در بورس عرضه شد:

شمش هزارپوندی شرکت آلومینیوم المهدی برای دومین بار در یک ماه

می متالز - شرکت آلومینیوم المهدی امروز چهارشنبه 30 مردادماه، شمش هزارپوندی خود را با خلوص 99.7 درصد برای دومین بار در این ماه در بازار بورس کالای ایران عرضه کرد.
 پس از گذشت 29 روز:

بیلت شرکت آلومینیوم ایران در بورس عرضه شد

می متالز - امروز چهارشنبه 30 مردادماه، بیلت شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با آلیاژ 6063، در بورس کالای ایران برای دومین بار در این ماه، به میزان 500 تن عرضه شد.
 معاملات شمش ایرالکو:

ایرالکو میزان عرضه شمش خالص را کاهش داد

می متالز - امروز چهارشنبه 30 مردادماه، شمش هزار پوندی شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با خلوص 99.8 درصد در بازار بورس کالای ایران، کمتر از میزان اعلام شده، عرضه شد.
 

عرضه فولاد، آلومینیوم، سرب، روی و طلا در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه میزبان عرضه انواع محصولات فولادی، آلومینیوم، سرب، روی و طلا است. از نکات جالب توجه معاملات امروز تالار صنعتی و معدنی، نخستین عرضه شمش سرب شرکت فیدار نیروی کاسپین در بورس کالاست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما