خبر
خودرو  

تکمیل و تحویل بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو به مشتریان

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد تکمیل و تحویل بیش از بیست هزار دستگاه خودرو به مشتریان را در تعطیلات تابستانی خود برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش می متالز به نقل از گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت در تعطیلات تابستانی از تاریخ ۲۲ مرداد تا دوم شهریورماه، بیش از بیست هزار دستگاه خودرو را فاکتور و در سراسر کشور به مشتریان تحویل خواهد داد.

ایران خودرو اعلام کرده که با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و تسریع در فرآیند فاکتور و تحویل خودرو، دوره تعطیلات تابستانی را به فرصتی برای تحویل خودروهای مشتریان تبدیل کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خودروسازان اجازه کاهش قیمت‌ را نمی‌دهند

می متالز - بازار خودروهای خارجی در رکود مطلق است.
 

کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان / قیمت کارخانه و بازاریکسان می شود

می متالز - مشاور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا موفق شده است تا با افزایش تولید، عرضه خودرو به بازار را افزایش داده و ضمن پاسخگویی به تقاضای بازار، تعداد تعهدات معوق خود را نیز کاهش دهد.
 

در پی دستگیری ها کاهش قیمت خودرو ادامه دارد + جدول

می متالز - آخرین بررسی قیمت کارخانه و بازار ۲۰ محصول چند خودروساز نشان می دهد، قیمت بازار دنا پلاس تیپ یک نسبت به هفته گذشته با کاهش ۵ میلیون تومانی روبرو شده است.
 

سوابق دو نماینده بازداشت شده در پرونده اخلال در بازار خودرو/ یکی رییس سازمان ایمیدرو در دوران احمدی نژاد و دیگری فرماندار ابهر

می متالز - دیشب اعلام شد که محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و فریدون احمدی نماینده مردم زنجان به اتهام معاونت در اخلال در بازار خودرو بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند.
 دبیر انجمن واردکنندگان خودرو:

۴ پیشنهاد در خصوص واردات بدون خروج ارز/ بلاتکلیفی ترخیص ۷ هزار دستگاه در گمرک

می متالز - دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: دغدغه دولت برای ممنوعیت واردات خودرو، مشکل ارزبری این حوزه بود که ما ۴ پیشنهاد در خصوص واردات بدون خروج ارز دادیم.
 

ایران خودرو در یک‌روز بیش از 4 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داد

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در اقدامی بی‌سابقه موفق به تحویل 4 هزار و 266 دستگاه خودرو به مشتریان شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما