خبر
سنگ آهن   دانش فنی  
ملارحمان در آستانه اعیاد قربان و غدیر خبر داد:

گل گهر، خط جدید کاملا بومی کنسانتره سنگ آهن راه اندازی کرد

می متالز - شركت معدنی و صنعتی گل گهر، به عنوان بزرگترين توليد كننده كنسانتره سنگ آهن كشور موفق به راه اندازی يك خط يك ميليون تنی كاملا بومی شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، جمشید ملارحمان مدیر عامل شركت معدنی و صنعتی گل گهر در آستانه اعیاد قربان و غدیر با اعلام خبر فوق تصریح کرد: احداث اين خط با تجهيزات کاملا ساخت داخل، در راستای اصول اقتصاد مقاومتی و رونق توليد انجام شده است. 


مدیر عامل شركت معدنی و صنعتی گل گهر همچنين درباره نتايج حاصل از بومی سازی كامل اين خط اظهار داشت: كاهش حجم سرمايه گذاری ثابت اين خط به حدود يك هشتم به دليل نبود هزینه ارزبری،‌ كاهش دوره بازگشت سرمايه اين خط در مدت ٥ ماه، كاهش زمان احداث خط به کمتر از يكسال به دليل نبود نياز به زمان ترخيص كالا و همچنین كاهش زمان دستیابی به ظرفيت اسمی به کمتر شش ماه از جمله نتایج حاصل از بومی سازی است.

وی تاکید کرد: مهمترین دلیل دستیابی سریع به ظرفیت اسمی، تسلط كامل كارشناسان و تكنسين ها با تجهيزات ساخت داخل و پشتيبانی سازندگان است.


ملارحمان سرمایه گذاری ساخت این خط را ۵۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و تصریح کرد: با راه اندازی این خط جدید فرآوری سنگ آهن، ۱۰۰ شغل مستقیم و ۳۰۰ شغل غیرمستقیم ایجاد شده است.


در پايان ملارحمان اين دستاورد را به ملت ايران و خانواده توليد كنندگان زنجيره فولاد تبريك گفت و ابراز اميدواری کرد که رويكرد 100درصد ساخت داخل در ساير مراحل زنجيره فولاد نيز محقق شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل باشگاه گل گهر عنوان کرد؛

اتحاد عامل صعود فوتبال گل گهر به لیگ برتر

می متالز - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ـ ورزشی گل گهر سیرجان گفت: چیزی که سال گذشته سبب موفقیت فوتبال گل گهر و صعود این تیم به لیگ برتر شد، اتحاد همه عوامل در سراسر استان بود.
 

بانک تجارت به طرح‌های منطقه گل‌گهر تسهیلات پرداخت می‌کند

می متالز - بانک تجارت تسهیلاتی در اختیار پروژه های شرکت معدنی و صنعتی گل گهر قرار می دهد.
 گزارش 4 ماهه نخست سال 98 منتشر شد:

تولید کنسانتره سنگ آهن به مرز 16 میلیون تن رسید؛ تولید 3درصد رشد یافت

می متالز - میزان تولید کنسانتره شرکت های بزرگ سنگ آهن طی 4 ماهه نخست 98، به مرز 16 میلیون تن رسید. این میزان تولید حدود 3 درصد بیشتر از عملکرد مدت شمابه سال قبل است.
 

تشکیل جلسه مشترک اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران گهر زمین

می متالز - جلسه مشترک اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران گهر زمین امروز در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
 

صرفه جویی ۱۶۰ هزار یورویی گل گهر با بومی سازی یک تجهیز در گندله سازی شماره ۲

می متالز - شاول های بومي شده میکسر کارخانه گندله سازی شماره 2 شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، به همراه لاينرهاي لاستيكي آن در تعميرات ساليانه نصب گرديدند.
 

بومی سازی شاول های ميكسر و لاينر های لاستيكی آن در گندله سازی شماره 2 گل گهر

می متالز - شاول های بومی شده میکسر کارخانه گندله سازی شماره 2 شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، به همراه لاينرهای لاستيكی آن در تعميرات ساليانه نصب گرديدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما