خبر
انرژی  
خادمی:

دولت به متقاضیان جا مانده از دریافت کارت سوخت فرصت دهد

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: دولت باید به متقاضیانی -که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده‌اند- فرصت داده و امکان سوخت‌گیری در روزهای ابتدای اجرای طرح را برای آن‌ها فراهم کند.

به گزارش می متالز، هدایت‌الله خادمی با اشاره به الزام استفاده از کارت سوخت جهت سوخت‌گیری توسط دارندگان‌ خودرو تاچند روز دیگر، گفت: دارندگان‌خودور باید هرچه سریع‌تر جهت دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند چراکه اجرای این طرح به نفع آن‌ها و کشور است و می‌تواند مانع از ایجاد بسیاری از مشکلات در حوزه سوخت شود.

دولت به متقاضیانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده‌اند فرصت دهد

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید به متقاضیانی -که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده‌اند- فرصت داده و امکان سوخت‌گیری در روزهای ابتدای اجرای طرح را برای آن‌ها فراهم کند، افزود: کمیسیون انرژی مجلس نیز در جهت حفظ منافع مردم و حل مشکلات احتمالی برای آن‌ها با مسئولان اجرای امر در  ارتباط بوده و جلسات پی در پی را برگزار خواهد کرد.

دولت پس از گذشت چند سال حذف کارت سوخت باز هم به نتیجه‌ای مبنی بر امکان ممانعت از گسترش فساد با استفاده از کارت سوخت رسیده‌ است، لذا امید است مسئولان اهداف بلندمدت و مشخصی از احیاء مجدد کارت سوخت داشته باشند نه آنکه چند صباحی دیگر باز هم نظرشان تغییر کند.

مسئولان اهداف بلندمدت از احیای مجدد کارت سوخت داشته باشند

وی با یادآوری اینکه دولت پس از گذشت چند سال حذف کارت سوخت باز هم به نتیجه‌ای مبنی بر امکان ممانعت از گسترش فساد با استفاده از کارت سوخت رسیده‌ است، ادامه داد: امید است مسئولان برنامه و اهداف بلندمدت و مشخصی از احیا مجدد کارت سوخت داشته باشند نه آنکه چند صباحی دیگر باز هم نظرشان تغییر کند.

اجرای طرح احیای کارت به مرور به شهرهای مرزی تسریع پیدا کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به اینکه کارت سوخت می‌تواند مصرف سوخت را بهینه و مجراهای قاچاق بنزین و گازوئیل را کشف کند، اضافه کرد: اگرچه اجرای  طرح احیا کارت سوخت از شهرهای بزرگی همچون تهران، شیراز و اصفهان آغاز می‌شود اما باید به مرور به دیگر شهرها و حتی شهرهای مرزی تسریع پیدا کند تا وزارت نفت آمار نسبتا دقیقی از میزان مصرف سوخت پیدا کرده و قاچاق کاهش پیدا کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحول در صنعت خودروسازی با نانو-تیوب‌های آلومینیوم-کربنی

می متالز - زمانی‌که درباره صنعت خودروسازی صحبت می‌شود، بحث فیبرهای کربنی به میان می‌آید چراکه نقش بسزایی در کاهش وزن خودرو ایفا می‌کنند اما فلز دیگری وجود دارد که برای صنعت خودروسازی بسیار اهمیت دارد و آن فلز مس است.
 

موافقت شورای اقتصاد کشور با اجرای فاز دوم مجتمع پارس فولاد سبزوار

می متالز - سومین جلسه کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد در سال۹۸ با تصویب اجرای فاز دوم مجتمع پارس فولاد سبزوار همراه بود.
 سخنگوی دولت:‌مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد

جایگزین احتمالی مدیرعامل «خودرو»/ دلیل برکناری چه بود؟

می متالز - سخنگوی دولت از برکناری مدیرعامل ایران خودرو و جایگزین احتمالی‌اش خبر داد. علی ربیعی البته دلایل این برکناری را هم اعلام کرد.
 

علت برکناری مدیر عامل ایران خودرو چه بود؟

می متالز - گرمابی علت برکناری مدیر عامل شرکت خودروسازی ایران خودرو را تشریح کرد.
 عضو کمیسیون انرژی مجلس از جلوگیری از خودتحریمی با تصمیمات اشتباه می گوید؛

وزیر صمت در خصوص مسائل مربوط به حوزه فروش محصولات فولادی باید پاسخ مناسبی بدهند/ ادامه این وضعیت ورشکستگی و کاهش تولید شرکت‌های فولادی که سهام آن متعلق به سهام عدالت و مردم است را به همراه دارد

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: خام فروشی و تک محصولی نگه داشتن کشور به معنای همان ایجاد بستر تحریم کشور است که البته می‌توان آن را دلیل اصلی تحریم نیز دانست.
 

تشریح برنامه‌های نفت در توسعه همکاری با بخش خصوصی

می متالز - مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران، طرح‌ها و پروژه‌های در حال اجرای این شرکت با همکاری بخش خصوصی را تشریح کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما