خبر
بورس و سهام  

فهرست صف خرید و فروش ۷۸ سهم در مرحله پیش گشایش امروز بازار

می متالز - با آغاز معاملات سومین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۶۰ سهم دارای صف خرید و ۱۸ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.

به گزارش می متالز، بازار سهام درحالی تا دقایقی دیگر سومین روز کاری هفته را شروع می کند که در مرحله پیش گشایش بازار، 60 سهم دارای صف خرید و 18 سهم دیگر دارای صف فروش بودند.

در این میان، پرحجم ترین تقاضاها به نمادهای "هجرت" با 87.6 میلیون سهم، "ثنوسا" با 87.2 میلیون سهم، "تپکو" با 36.1 میلیون سهم، "بکهنوج" با 20.8 میلیون سهم، "وپترو" با 20.5 میلیون سهم و "بورس" با 14.1 میلیون سهم سهم اختصاص دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نفوذ نگرانی ها در خصوص نشست جکسون هیل به بازار سهام

می متالز - تلاش بازارهای آسیایی برای ثبت روند مثبت در آخرین روز معاملاتی هفته موجب شد، شاخص های این منطقه با افزایش اندکی معاملات را به پایان ببرند.
 روز آرام در انتظار بورس

دیده‌بان بورس چهارشنبه (30 مرداد)

می متالز - بازار سهام پس از پشت سر گذاشتن وقفه یک روزه در معاملات، در یک روز بین تعطیل بازگشایی خواهد شد. نکته مهم در این خصوص، جو نسبتا بی سر و صدای اخبار و تحولات بورسی طی روزهای اخیر است که انتظار حرکت سرمایه‌گذاران براساس روال سابق را زیاد می‌کند. البته تکانه‌های مدیریتی در بزرگترین شرکت‌ خودروسازی کشور را می‌توان مهمترین اخبار مربوط به بدنه بورس دانست. بازاری که در مسیر مواجهه با ریسک‌های ساختاری و درون‌زا در حرکت است.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف دو نماد دارای صف فروش برای مجمع و مهلت آخر یک حق تقدم

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد بانک بورسی و شرکت دارای صف فروش برای مجمع عادی بطور فوق العاده متوقف می شود و مهلت آخر حق تقدم سهم دارای صف فروش به اتمام می رسد.
 

۸۶ سهمی که در مرحله پیش گشایش صف خرید و فروش امروز دارند

می متالز - با آغاز معاملات آخرین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۷۳ سهم دارای صف خرید و ۱۳ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 رکوردشکنی‌های سهام با موج‌های کوتاه

نقشه نیمروز بورس دوشنبه (28 مرداد)

می متالز - نماگر اصلی بازار سهام در جلسه امروز سقف قبلی را نیز پشت سر گذاشت و با رشد 0.7 درصدی در آستانه ورود به کانال 263 هزار واحد قرار دارد. در کنار رشد 1855 واحدی شاخص کل، صعود بیش از هزار واحدی شاخص هم‌وزن از گرایش بیشتر معامله‌گران به سهام کوچک بازار خبر می‌دهد. نکته جالب آن که صعود شاخص و رشد قیمتی نمادهای موثر بر این نماگر را به سختی می‌توان به بهانه‌ها و انگیزه‌های مرتبط با سودآوری بنگاه‌ها نسبت داد.
 فصل کوچ‌های موسمی در بورس

دیده‌بان بورس دوشنبه(28 مرداد)

می متالز - بازار سهام در حالی پا به معاملات امروز می‌گذارد که بازار جهانی همچنان سیگنال‌های موافقی ارسال نمی‌کند و سهم‌های مرتبط بورسی در جوی محافظه‌کارانه دادوستد می‌شوند. از آنجا که در دیگر بازارهای موازی هم فضا برای کسب سود مناسب نیست، سرمایه‌ها به دنبال اخباری نظیر افزایش سرمایه یا بهانه‌هایی از این دست، از یک گروه به گروهی دیگر یا از سهمی به سهم دیگر کوچ می‌کنند. انتظار می‌رود دست کم تا بروز نشانه‌های مثبت در بازار جهانی شاهد پیشروی بورس بر مبنای همین الگو باشیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما