خبر
بورس و سهام  

فهرست صف خرید و فروش ۷۸ سهم در مرحله پیش گشایش امروز بازار

می متالز - با آغاز معاملات سومین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۶۰ سهم دارای صف خرید و ۱۸ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.

به گزارش می متالز، بازار سهام درحالی تا دقایقی دیگر سومین روز کاری هفته را شروع می کند که در مرحله پیش گشایش بازار، 60 سهم دارای صف خرید و 18 سهم دیگر دارای صف فروش بودند.

در این میان، پرحجم ترین تقاضاها به نمادهای "هجرت" با 87.6 میلیون سهم، "ثنوسا" با 87.2 میلیون سهم، "تپکو" با 36.1 میلیون سهم، "بکهنوج" با 20.8 میلیون سهم، "وپترو" با 20.5 میلیون سهم و "بورس" با 14.1 میلیون سهم سهم اختصاص دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معرفی ۶ سهم گران بازار با قیمت بیش از ۱۰ هزار تومانی + ۳ سهم ارزان

می متالز - فهرست ۶ سهم گران در بازار سهام ایران با قیمت بیش از ۱۰ هزار تومان و سه سهم ارزان با حضور دو بانک بزرگ بورس مشخص شدند.
 

ترکیب صف خرید و فروش ۶۲ سهم در مرحله پیش گشایش بازار امروز

می متالز - معاملات دومین روز کاری هفته در پیش گشایش بازار سهام درحالی آغاز می شود که ۶۰ سهم دارای صف خرید و ۲ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 

معاملات مشکوک ۱۵ تا ۳ برابری مخابرات، بانک پارسیان ، سه پتروشیمی + ۱۰ نماد

می متالز - امروز شرکت های بزرگ بورسی مخابرات، بانک پارسیان و سه پتروشیمی و ۱۰ نماد دیگر با افزایش معامله ۱۵ تا ۳ برابری نسبت به میانگین یک ماهه در فهرست معاملات مشکوک قرار گرفتند.
 پای تابلوی معاملات؛

"بهمن" حقوقی‌ها روی سر "ملت"

می متالز - دنده معکوس شاخص‌ها در معاملات امروز به خوبی نشان‌دهنده آن است که بازار سهام قصد اصلاح ندارد و نقدینگی بالای حاضر در بازار مجالی برای اصلاح باقی نمی‌گذارد.
 

شاخص بورس یک ساعته ۱۰ هزار واحد رشد کرد

می متالز - شاخص بازار سهام در یک ساعت نخست فعالیت کاری خود در روز شنبه با بیش از ۱۰ هزار و ۴۸۰ واحد به ۴۰۹ هزار و ۹۲۵ واحد رسید. در این دقایق رشد ۲٫۶۲ درصدی شاخص بورس سه نماد فارس، اخابر و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را داشتند.
 ثبت رکورد تاریخی بازار سهام در اولین روز هفته

شاخص بورس بالاخره از ۴۰۰ هزار واحد عبور کرد / رشد یک درصدی در کمتر از ۱۰ دقیقه

می متالز - شاخص بازار سهام در کمتر از ۱۰ دقیقه امروز با بیش از چهار هزار و ۴۰۳ واحد رشد به ۴۰۳ هزار ۸۴۹ واحد رسید. در این دقایق رشد ۱٫۱ درصدی شاخص بازار سهام در کمتر از ۱۰ دقیقه سه نماد اخبار، وبملت و فولاد بیشترین تاثیر مثبت را داشتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما