خبر
سرمایه گذاری  
چهره‌های موفق سرمایه‌گذاری؛

«کلمنت» و ارائه تجربیات ورزشی به نسل آینده

می متالز - «جیسون کلمنت» یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت راه‌حل موفقیت‌آمیز مدیریت ورزشی، مدیریت امکانات ورزشی (SFM) و مدیر شریک مشاوره امکانات ورزشی (SFA) است.

به گزارش می متالز، امروزه این شرکت‌ها (نام در بالا آمده است)، بیش از ۸ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده و بیش از ۶۰ میلیون بازدید را در موقعیت‌های مکانی مختلف زیر نظر دارند.

جیسون در آیووا بزرگ شد و در طول دوران نوجوانی و جوانی خود از طریق برنامه‌های مفید و معماری و کارآفرینی در دانشگاه ایالتی آیووا ارزش مسئله در حل مسائل، نوآوری و جنبه عملی امور را آموخت؛ او دوران اشتغال خود را با کار در یک شرکت املاک و مستغلات آغاز کرد و درست در همین نقطه بود که فرصت‌های آینده برای ایجاد یک بنگاه اقتصادی را در بازارهای نوظهور به چشم دید.

 این شرکت خدمات املاک و مستغلات با شرکت‌هایی همچون نوکیا، سیسکو و یواس‌ای‌ای همکاری داشت و تسهیلاتی به آنها ارائه می‌داد.

جیسون در زمان همکاری با این شرکت فرصتی برای کمک به نهادهای عمومی، توسعه دهندگان خصوصی و کارآفرینان فراهم آورد تا از راه‌حل‌های پیشرفته مدیریتی در صنعت ورزش، سرگرمی و تفریحی همزمان با کار بهره‌مند شوند.

 امروزه SFA و SFM طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها و برنامه‌ریزی استراتژیک تا مراحل توسعه سازمانی و خدمات مدیریتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در بیش از ۱۵ سال سابقه کاری، این شرکت‌ها با اشخاص مختلفی از جمله چندین مکان تحت مدیریت اس‌اف‌ام، ایمپاور ادونچرز، گروه توسعه نخبگان ورزشی بو جکسون، مراکز رهبری ورزشی آمریکا و مکان‌های پرشهرت دیگری را ایجاد کرده‌اند.

فعالیت آنها در راستای توسعه صنعت ورزشی، اوقات فراغت و صنعت سرگرمی تاکنون در بیش از ۶۰ نهاد در سراسر دنیا متمرکز شده است، SFA و  SFMدر زمان آغاز به کار یک جهش کوچک از باور به آینده از سوی جیسون و شرکای او بودند، همین باور به ایجاد تحول در آینده است که باعث شده آنها تبدیل به چهره‌هایی موفق در این صنعت شوند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با مجامع باشید:

خبرهای تازه از مجمع «تاصیکو»/ سود 45 تومانی در جیب سهامداران نشست

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه «تاصیکو» برگزار و خبر از عرضه اولیه دو شرکت زیرمجموعه داده شد.
 

بالاترین میزان سهام شرکت سازنده ساختمان در اختیار بیمه‌مرکزی است

می متالز - شرکت توسعه عمران بیمه درسال ۱۳۸۶ تأسیس و فعالیت خود را با موضوع سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان آغاز کرده است.
 

مجمع بانک و سهم بورسی لغو شد/ زمان مجمع ۴ شرکت دیگر

می متالز - زمان برگزاری مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده ۴ شرکت فرابورسی به همراه لغو مجمع بانک سینا و یک شرکت بورسی اعلام شد.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف دو نماد دارای صف فروش برای مجمع و مهلت آخر یک حق تقدم

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد بانک بورسی و شرکت دارای صف فروش برای مجمع عادی بطور فوق العاده متوقف می شود و مهلت آخر حق تقدم سهم دارای صف فروش به اتمام می رسد.
 

برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی سهم مثبت فرابورسی با ۴ هدف

می متالز - سهم مثبت فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از دو محل آورده نقدی سهامداران و سود انباشته خبر داد.
 در عملکرد یک ماهه:

۵ صندوق برتر بازار سرمایه مشخص شدند / پیش بینی کارشناس از صنایع مقبول

می متالز - ۵ صندوق برتر بازار سرمایه مشخص شدند و مدیر یک صندوق با بررسی سه عامل پیش بینی کرد برخی صنایع گزینه مناسبی برای سهامداری باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما