خبر
سرمایه گذاری  
چهره‌های موفق سرمایه‌گذاری؛

«کلمنت» و ارائه تجربیات ورزشی به نسل آینده

می متالز - «جیسون کلمنت» یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت راه‌حل موفقیت‌آمیز مدیریت ورزشی، مدیریت امکانات ورزشی (SFM) و مدیر شریک مشاوره امکانات ورزشی (SFA) است.

به گزارش می متالز، امروزه این شرکت‌ها (نام در بالا آمده است)، بیش از ۸ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده و بیش از ۶۰ میلیون بازدید را در موقعیت‌های مکانی مختلف زیر نظر دارند.

جیسون در آیووا بزرگ شد و در طول دوران نوجوانی و جوانی خود از طریق برنامه‌های مفید و معماری و کارآفرینی در دانشگاه ایالتی آیووا ارزش مسئله در حل مسائل، نوآوری و جنبه عملی امور را آموخت؛ او دوران اشتغال خود را با کار در یک شرکت املاک و مستغلات آغاز کرد و درست در همین نقطه بود که فرصت‌های آینده برای ایجاد یک بنگاه اقتصادی را در بازارهای نوظهور به چشم دید.

 این شرکت خدمات املاک و مستغلات با شرکت‌هایی همچون نوکیا، سیسکو و یواس‌ای‌ای همکاری داشت و تسهیلاتی به آنها ارائه می‌داد.

جیسون در زمان همکاری با این شرکت فرصتی برای کمک به نهادهای عمومی، توسعه دهندگان خصوصی و کارآفرینان فراهم آورد تا از راه‌حل‌های پیشرفته مدیریتی در صنعت ورزش، سرگرمی و تفریحی همزمان با کار بهره‌مند شوند.

 امروزه SFA و SFM طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها و برنامه‌ریزی استراتژیک تا مراحل توسعه سازمانی و خدمات مدیریتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در بیش از ۱۵ سال سابقه کاری، این شرکت‌ها با اشخاص مختلفی از جمله چندین مکان تحت مدیریت اس‌اف‌ام، ایمپاور ادونچرز، گروه توسعه نخبگان ورزشی بو جکسون، مراکز رهبری ورزشی آمریکا و مکان‌های پرشهرت دیگری را ایجاد کرده‌اند.

فعالیت آنها در راستای توسعه صنعت ورزشی، اوقات فراغت و صنعت سرگرمی تاکنون در بیش از ۶۰ نهاد در سراسر دنیا متمرکز شده است، SFA و  SFMدر زمان آغاز به کار یک جهش کوچک از باور به آینده از سوی جیسون و شرکای او بودند، همین باور به ایجاد تحول در آینده است که باعث شده آنها تبدیل به چهره‌هایی موفق در این صنعت شوند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل صدر تامین خبر داد:

سود هر سهم تاصیکو ۲ برابر خواهد شد/ اولین شتاب دهنده معدن راه اندازی می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین از راه اندازی اولین شتاب دهنده بخش معدن با همکاری و مشارکت شرکتهای دانش بنیان تا پایان سال خبر داد.
 

سه شرکت از گروه صنعتی مینو در ردیف ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتند

می متالز - بر اساس آخرین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران که صبح امروز ۲۹ دی ماه سالجاری اعلام شد، سه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صنعتی مینو خرمدره و قاسم ایران در ردیف ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتند.
 طی دوره مالی ۳ماهه؛

پرتفوی بورسی "ورنا" ۹.۳۰هزار میلیارد ریال افزایش یافت

می متالز - شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا در صورت های مالی ۳ماهه از رشد ۹هزار و ۳۰۲میلیارد و ۵۹۶ میلیون ریالی پرتفوی بورسی خبر داد.
 

آیا افزایش قیمت طلا ادامه می یابد؟

می متالز - موسسه سرمایه گذاری TD Securities پیش بینی کرده است که قیمت طلا در شش ماه دوم ۲۰۲۰ میلادی به بیش از ۱۶۵۰ دلار خواهد رسید.
 کارشناس بازار سرمایه و پیش‌بینی درخصوص شاخص‌کل؛

فتح قله ۴۲۰ هزار واحدی

می متالز - مدیرعامل کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام گفت: وضعیت رو به بهبود هست و ترس بازار از بین رفته و سهامداران حقیقی منطقی‌تر رفتار می‌کنند.
 

زمان مبهم عرضه سهام شستا در بورس/ وعده وزیر عملی نشد

می متالز - محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در اواسط تابستان امسال وعده داده بود که تا پایان مهر ماه امسال، شرکت شستا به طور کامل وارد بورس می شود اما هنوز این وعده عملی نشده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما