خبر
اقتصاد   فلزات گرانبها  
در ٦ سال اخیر؛

قیمت طلا به بالاترین سطح ۶ ساله خود رسید

می متالز - با نگرانی‌ها از اعتراضات هنگ‌کنگ و سقوط ارز آرژانتین قیمت طلا به بالاترین سطح ۶ ساله خود رسید.

به گزارش می متالز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز سه‌شنبه، با نگرانی‌ها از اعتراضات هنگ‌کنگ و سقوط ارز آرژانتین و با وحشت از کند شدن اقتصاد‌های جهان، سرمایه‌گذاران از دارایی‌های ریسک‌دار فاصله گرفتند و قیمت طلا به بالاترین سطح ۶ ساله خود رسید.

تا ساعت ۱۱:۲۰ به وقت تهران قیمت خرید نقدی هر اونس طلا، اسپات‌گلد، با ۱۸.۶ دلار یا ۱.۲۲۶ درصد جهش به ۱۵۳۵.۸۰ دلار رسید که رکورد ۶ ساله جدید آن به حساب می‌آید. رکورد قبلی مربوط به آوریل ۲۰۱۳ و ۱۵۱۸.۰۳ دلار بود.

قیمت پیش‌خرید طلای آمریکا هم تا ساعت ۹:۲۰ به وقت تهران ۰.۶ درصد رشد کرده و به ۱۵۲۶.۹۰ دلار رسیده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس اتحادیه طلای تهران می گوید:

پیش‌بینی قیمت طلا در هفته پایانی دی ماه / امیدواریم قیمت طلا نوسان کمی داشته باشد

می متالز - رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه قیمت دلار در روزهای پایانی دی روند باثباتی داشته باشد قیمت طلا گران نخواهد شد، کاهش قیمت طلا مستلزم این است که تصمیم‌گیرندگان این حوزه بازار ارز را مدیریت و کنترل کنند.
 

قیمت سکه گرمی به ۹۲۸ هزار تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۰/۲۸

می متالز - قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از افت بهای طلای جهانی در روز جمعه، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه یک گرمی به ۹۲۸ هزار تومان رسید.
 آخرین وضعیت بازارها در امروز 98/10/28

بازارها طبق پیش‌بینی عمل کردند / دلار و طلا ارزان شدند / بورس شتاب بیشتری گرفت

می متالز - بازارها در اولین روز هفته طبق پیش‌ بینی عمل کردند. با توجه به اظهارات پیش از این مسوولان دلار در روزهای کنترل، روندی نزولی به خود گرفته و متاثر از آن قیمت طلا هم نزولی شد. اما بازار سهام همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده است.
 دبیر انجمن انبوه‌سازان تهران می‌گوید:

چه زمانی مسکن بخریم؟

می متالز - دبیر انجمن انبوه‌سازان تهران می‌گوید: در حال حاضر بازار مسکن در رکود به سر می‌برد و قیمت خانه به دلیل فضای سیاسی اخیر تا حدودی عقب‌نشینی کرده است. به نظر می‌رسد با توجه به فضای امروز کشور، مقطع فعلی شرایط مناسبی برای خرید خانه باشد.
 

کاهش ارزش یورو در مقابل دلار در سال ۲۰۱۹

می متالز - ارزش یورو در مقابل دلار در سال ۲۰۱۹ با افت ۰٫۰۲ واحد همراه شد. هر یورو در ابتدای امسال ۲۰۱۹ معادل ۱٫۱۴ واحد دلار آمریکا بوده که این میزان در پایان سال ۲۰۱۹ به ۱٫۱۲ واحد رسید.
 

قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان شد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۰/۲۵

می متالز - قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی، در نوسان بود که بر این اساس قیمت نیم‌سکه به ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما