خبر
انرژی   بورس انرژی  
نگاهی به عرضه‌های بورس‌انرژی؛

بنزین سوپر روی دست عرضه‌کننده نماند/ هر تن ۶۶۴.۸۴۲ دلار به فروش رفت

می متالز - معاملات امروز بورس‌انرژی شاهد تشکیل صف خریداران بنزین اکتان ۸۷، بنزین اکتان ۹۱، بنزین اکتان ۹۵، نفت سفید و نفت گاز(گازوئیل) در رینگ بین‌الملل این بازار است.

به گزارش می متالز، امروز در رینگ بین‌الملل بورس‌انرژی عرضه بنزین اکتان۹۵ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دستور کار قرار می‌گیرد.

بر همین اساس به میزان ۳هزارتن و حداکثر ۴هزارتن حجم خرید اعلام شده که تاکنون ۱۵ سفارش در دایره قیمتی ۶۷۰.۰۳ دلار تا ۶۴۲.۰۱ دلار به ثبت رسیده است.

لازم به ذکر است که تحویل کالا به حمل‌کننده در انبار نفت اراک اعلام شده ضمن آنکه قیمت کشف شده آن نیز برابر با ۶۶۶.۹۶ دلار بود.

تسويه به صورت اسناد خارج از پاياپاي بوده و امكان تسويه نقدي وجود ندارد. واريز ۱۰درصد ارزش معامله به‌عنوان پيش پرداخت قبل از شروع عرضه الزامي است.

نرخ تسعير ارز بر اساس ميانگين نرخ هاي خريد و فروش اسکناس دلار در سامانه نظارت ارز (سنا) متعلق به بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران به این آدرس اينترنتي دو روز كاري قبل از روز عرضه جهت واريز پيش پرداخت و ميانگين نرخ هاي خريد و فروش نقدي دلار سامانه مذكور در روز کاري قبل از معامله جهت محاسبه كارمزدها قرار خواهد گرفت.

برای بازدی جدول فروش بنزین اکتان 95 به قسمت دانلود مراجعه بفرمایید

بنزین اکتان ۹۱ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز امروز با ۱۰هزارتن حجم خرید و با قیمت ۵۷۰دلار گام در رینگ بین‌الملل این بازار گذاشت.

برای بازدید جدول فروش بنزین اکتان 91 به قسمت دانلود مراجعه بفرمایید

امروز کالاهای آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲ و حلال ۴۰۴ پالایش نفت تبریز، برش سنگین، سوخت کوره سبک و نیتروژن مایع پتروشیمی تبریز، برش سنگین پتروشیمی جم، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز و متانول شرکت متانول کاوه در رینگ داخلی و بنزین اکتان ۸۷، بنزین اکتان ۹۱، بنزین اکتان ۹۵، نفت سفید و نفت گاز(گازوئیل) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس و  نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد

تولید و توزیع ۱۷ میلیون کارت سوخت طی ۶ سال اخیر

می متالز - شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: هیچ‌گاه کارت سوخت و سامانه مربوط به آن از سوی متصدیان امر حذف نشد و در تمام سال‌های گذشته به‌صورت مستمر از سامانه هوشمند سوخت استفاده‌ شده؛ به‌گونه‌ای که از سال ۹۲ تاکنون ۱۷ میلیون کارت سوخت تولید و توزیع شده که از این تعداد ۷ میلیون کارت المثنی و ۱۰ میلیون کارت سهم خودروها و موتورسیکلت‌های نوشماره بوده است.
 

اعلام جزئیات دوگانه‌سوز شدن ناوگان حمل و نقل عمومی

می متالز - علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با موافقت شورای اقتصاد، یک میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی با کمک بلاعوض، دوگانه‌سوز خواهد شد.وی افزود بر این اساس همه خودروهای تاکسی، وانت، ون و مسافربر شخصی کشور شامل این مصوبه شورای اقتصاد می‌شوند.
 اطلاعیه شماره ۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

میانگین مصرف بنزین کل کشور به روزانه ۷۹ میلیون لیتر رسید

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در تازه‌ترین اطلاعیه خود اخبار بعضی از رسانه‌ها مبنی بر افزایش مصرف بنزین پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت را رد و اعلام کرد: روند مصرف بنزین کشور در روزهای اخیر کاهشی بوده و میانگین آن از زمان اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت به روزانه ۷۹ میلیون لیتر رسیده است.
 

سوخت هواپیما به بورس انرژی می‌رود

می متالز - امسال رینگ بین المللی بورس انرژی ایران شاهد نخستین داد و ستد موفق محموله سوخت هوایی (ای تی کی) به حجم یک هزار تن بود.
 

جزئیات بسته تکمیلی سهمیه سوخت ناوگان حمل‌ونقل شهری و بین‌شهری

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره سهمیه بنزین تاکسی‌های بین‌شهری گفت: سهمیه سوخت ماهانه ۷۵۰ لیتر برای خودروهای تک‌سوز و ۴۵۰ لیتر برای خودروهای دوگانه‌سوز به فهرست اعلامی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تخصیص داده می‌شود.
 

وعده‌های دولت برای جلوگیری از فشار تورمی تغییر قیمت بنزین

می متالز - پرداخت کمک معیشتی به خانوارها و جلوگیری از گران‌فروشی و افزایش قیمت کالا از جمله تدابیر دولت برای جلوگیری از فشار تورمی افزایش قیمت بنزین است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما