خبر
ریلی و راه آهن  

ارتقای وضعیت حمل و نقل ریلی استان مرکزی ضروری است

می متالز - نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان درمجلس گفت: استان مرکزی در حوزه ریلی فقیر است و توجه به این بخش به عنوان یکی از اولویت های استان باتوجه به صنعتی بودن آن باید در دستورکار قرارگیرد.

به گزارش می متالز، محمد حسینی عنوان کرد: راه‌های سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان در بن بست قرار دارد زیرا به عنوان یک راه مواصلاتی اصلی در سطح  استان مطرح نیست البته این مورد را پیگیری کرده و بعید می‌دانم در شرایط سخت کنونی عملیاتی شود.

حسینی افزود: بزرگراه و اتوبان در سطح استان مرکزی وجود ندارد و تنها یک مسیر اراک- سلفچگان و  اراک- خرم‌آباد را داریم، حتی آزادراه نیز نداریم  در نهایت باید گفت استان مرکزی در حوزه راه و راه‌آهن فقیر است و باید به‌عنوان یکی از اولویت‌های استان با توجه به صنعتی بودن در دستور کار قرار بگیرد.

کد خبر: 49656
تاریخ: 1398/05/22 - 20:47
منبع: تین نیوز

حمل‌و‌نقل ریلی  محمد حسینی  تفرش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اولویت توسعه ریلی در شهرهای جدید

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی تسهیل دسترسی و ایجاد حمل و نقل مناسب را نکته ضروری در تحقق اهداف شهرهای جدید دانست و گفت: سیاست ایجاد شهرهای جدید در ابتدا با بی‌توجهی به این موضوع آغاز شد، اما امروز توسعه حمل‌و‌نقل ریلی در شهرهای جدید در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

قیمت گذاری دستوری برای بازارهای کالایی سمّی مهلک است / واقعی شدن قیمت ها مشوقی برای سرمایه گذاری بیشتر

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی معتقد است کشف قیمت ها در جریان عرضه و تقاضای حقیقی بازار، واقعی ترین و عادلانه ترین نرخ را تعیین می کند و این اتفاق به سود اقتصاد کشور است. این در حالی است که هرگونه دخالتی به بازار تحمیل شود، به طور یقین تعادل بین دو کفه ترازو را بر هم خواهد زد و زیان آن متوجه مصرف کننده و یا تولید کننده می شود.
 

ارزیابی مثبت از عملکرد بانک تجارت

می متالز - عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی بنده نسبت به نحوه عملکرد بانک تجارت مثبت است.
 

خروج از رکود اقتصادی منوط به رونق تولید

می متالز - رهبر معظم انقلاب در شرایطی سال ۹۸ را سال «رونق تولید» اعلام فرمودند که کشور با چالش‌های اقتصادی گوناگونی دست‌وپنجه نرم می‌کند و یکی از حساس‌ترین برهه‌های دهه‌های اخیر را پشت‌سر می‌گذارد و انتخاب این رویکرد از سوی ایشان یک تصمیم مهم و تعیین‌کننده در نبرد اقتصادی پیش‌رو است که اگر با یک عزم ملی و جهادی از سوی همه نهادها عملیاتی شود، کشور می‌تواند از پس تمامی تحریم‌ها و محدودیت‌ها به استقلال، خودکفایی و بهبود فضای اقتصادی دست یابد.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

تسهیل تامین مواد اولیه با تمرکز عرضه محصولات در بورس کالا

می متالز - برای رونق تولید و افزایش صادرات غیر نفتی باید متناسب با کاهش فشار بر تولیدکنندگان و اطمینان‌بخشی به حوزه اقتصادی و صنعتی در کشور قدم برداریم که یکی از الزامات ایجاد اعتماد در میان تولیدکنندگان، تسهیل تامین مواد اولیه با عرضه حداکثری محصولات در بورس کالاست.
 

۶۵درصد جمعیت استان گلستان زیرپوشش بیمه سلامت هستند

می متالز - مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان از شناسایی و برطرف شدن بیش از ۸هزار همپوشانی بیمه‌ای در این استان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما