خبر
ریلی و راه آهن  

ارتقای وضعیت حمل و نقل ریلی استان مرکزی ضروری است

می متالز - نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان درمجلس گفت: استان مرکزی در حوزه ریلی فقیر است و توجه به این بخش به عنوان یکی از اولویت های استان باتوجه به صنعتی بودن آن باید در دستورکار قرارگیرد.

به گزارش می متالز، محمد حسینی عنوان کرد: راه‌های سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان در بن بست قرار دارد زیرا به عنوان یک راه مواصلاتی اصلی در سطح  استان مطرح نیست البته این مورد را پیگیری کرده و بعید می‌دانم در شرایط سخت کنونی عملیاتی شود.

حسینی افزود: بزرگراه و اتوبان در سطح استان مرکزی وجود ندارد و تنها یک مسیر اراک- سلفچگان و  اراک- خرم‌آباد را داریم، حتی آزادراه نیز نداریم  در نهایت باید گفت استان مرکزی در حوزه راه و راه‌آهن فقیر است و باید به‌عنوان یکی از اولویت‌های استان با توجه به صنعتی بودن در دستور کار قرار بگیرد.

کد خبر: 49656
تاریخ: 1398/05/22 - 20:47
منبع: تین نیوز

حمل‌و‌نقل ریلی  محمد حسینی  تفرش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 زیر و بم لایحه بودجه ۹۹

حسینی: استفاده از منابع نفتی برای جبران کسری هزینه های جاری در لایحه بودجه ۹۹

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس می‌گوید در لایحه بودجه سال ۹۹ باید برای جبران کسری اعتبارات هزینه‌های جاری از بخش تملک دارایی سرمایه ای و تملک دارایی مالی استفاده شود.
 

دولت به‌دنبال فروش 870 هزار بشکه نفت در سال 99 / تعیین نرخ 11 هزار تومانی دلار

می متالز - عضو کمیسیون برنامه مجلس با بیان اینکه در لایحه بودجه شرکت‌های دولتی، فروش 870 هزار بشکه نفت در سال 99 درج شده است گفت: نرخ 11 هزار تومانی دلار و افزایش حقوق 15 درصدی از دیگر جزئیات این لایحه است.
 عضو هیات مدیره شرکت بورس:

متصدیان بودجه، از نقش بازار سرمایه غافل نشوند

می متالز - لایحه بودجه در راه مجلس شورای اسلامی است و احتمال دارد پیش فرض هایی این لایحه و روش تامین منابع دولت، بر بازار سهام تاثیر گذار باشد.
 حسینی خبر داد:

تبادل موافقت‌نامه میان مجلس و سازمان برنامه برای شفاف شدن هزینه‌ها

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تبادل موافقت نامه ای میان هیات رئیسه مجلس و سازمان برنامه و بودجه به منظور شفاف شدن هزینه های مجلس خبر داد.
 

دو عامل مهم در افزایش امید فعالان به آینده و رشد ۱۰ روزه شاخص بورس

می متالز - به باور تحلیل گران، روند صعودی ۱۰ روز کاری پی در پی بازار سهام که باعث افزایش امید فعالان به آینده و شاخص ۳۲۲ هزار تایی شده نتیجه دو عامل مهم است.
 

احتمال دلار ۱۱ هزار تومانی در لایحه بودجه ۹۹

می متالز - نماینده مجلس شورای اسلامی میزان نرخ تعسیر دلار را در بودجه سال ۹۹ معادل ۱۱ هزار تومان عنوان کرد و میزان فروش نفت را ۸۷۰ هزار بشکه رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما